Státní veterinární ústav Praha


Sídlištní 136/24, Praha 6 - Lysolaje 160 00
Sme príspevková organizácia zriadená Ministerstvom poľnohospodárstva Českej republiky.
Realizujeme:
- laboratórna diagnostika ochorení zvierat
- analýzy a rozbory pre kontrolu zdravotnej nezávadnosti potravín, krmív a vody, surovín, stanovenie akostných parametrov.
Zabezpečujeme školenie a vzdelávacie programy.
Poskytujeme možnosť ubytovania.

Ponuka:
- zdravotné skúšky u zvierat, nevyhnutné najmä pre export a import
- diagnostika infekčných ochorení zvierat vrátane AI (vtáčej chrípky), besnoty a diagnostika TRICHINELL)
- analýza pre stanovenie neinfekčných ochorení
- hematologické a biochemické vyšetrenia
- metabolické testy
- rozbory príčin úmrtí zvierat vrátane otráv (toxikologické vyšetrenia)
- kontrola zdravotnej nezávadnosti potravín, organoleptické testy, bakteriologické a chemické vyšetrenia
- posudzovanie zdravotnej nezávadnosti potravín pre účely exportu a importu komplexnej chemickej analýzy potravín, vôd a krmív
- bakteriologické a chemické rozbory vôd a krmív
- veterinárna školiaca a výuková činnosť.

Zvoz vzoriek:
- prevádzkujeme sieť pravidelných zvozných liniek vzoriek z mnohých miest v Českej republiky.

Vlastníme aj školiace stredisko s ubytovacou kapacitou.

Produkty
  • služby chemických laboratórií, služby technických laboratórií, skúšobné laboratórií, zdravotnícke laboratóriá, služby poľnohospodárskych laboratórií
  • zákroky a operácie zvierat, tetovanie a čipovanie, vyšetrenie moču a trusu, chirurgická veterinárna starostlivosť

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Štátny veterinárny ústav Praha vám povie, s čím máte tu česť

Štátny veterinárny ústav Praha vám povie, s čím máte tu česť

Štátny veterinárny ústav Praha nie je, ako by sa podľa názvu mohlo zdať, len zariadením, ktoré sa stará o zdravotný stav zvierat. Štátny veterinárny ústav Praha realizuje veterinárnu laboratórnu diagnostiku, diagnostiku v oblasti preukazov infekčných a neinfekčných ochorení zvierat a taktiež prieskumy zdravotnej nezávadnosti surovín a potravín živočíšneho a rastlinného pôvodu, krmív a vody. Ich služby môžu využiť hygienici, jednotlivci, malé a veľké firmy a štátne zariadenia.


Firma Státní veterinární ústav realizuje odbornú diagnostiku, Česká republika

Firma Státní veterinární ústav realizuje odbornú diagnostiku, Česká republika

Potrebujete vykonať veterinárnu diagnostiku úhynu vašich zvierat? Zistiť, či a ako ochoreli, vám môžu pomôcť profesionáli zo spoločnosti Státní veterinární ústav v Prahe, ktorý poskytuje širokú špecializáciu nielen v oblasti patológie. Státní veterinární ústav v Prahe má k dispozícii aj referenčné laboratórium pre besnotu alebo chorobu šialených kráv, kde je možné zabezpečiť komplexné určenie týchto nebezpečných nákazlivých ochorení. Veterinárna diagnostika môže byť v mnohých ohľadoch veľmi nápomocná. Môže zabrániť ďalšiemu šíreniu nebezpečných chorôb. Aké služby spoločnosť Státní veterinární ústav môže ponúknuť? - laboratórna diagnostika infekčných i neinfekčných chorôb u všetkých druhov zvierat - kontrola zdravotnej nezávadnosti surovín, potravín, krmív či vody - kontrola rôzneho biologického materiálu - u krmív zmyslové posúdenie, mikrobiologické a chemická vyšetrenia - vo vzorkách vôd zmyslové posúdenie, mikrobiologické a chemická vyšetrenie - preukaz cudzorodých látok v pitnej, povrchovej aj odpadovej vode - laboratórne analýzy pre zistenie akostných prameňov - odber vzoriek odbornými pracovníkmi - dovoz vzoriek na vyšetrenie v chladenom priestore - poradenská činnosť - zvoz vzoriek na testovanie pravidelnými linkami zadarmo Ak aj vy máte záujem o služby z odborov akými sú patológia, parazitológia, virológia, bakteriológia, chémia alebo hygiena krmív, neváhajte kontaktovať spoločnosť Státní veterinární ústav Praha. Zabezpečíme pre vás prvotriedne služby v oblasti veterinárnej diagnostiky.


Laboratórna diagnostika infekčných a neinfekčných chorôb Praha Česká republika

Laboratórna diagnostika infekčných a neinfekčných chorôb Praha Česká republika

Štátny veterinárny ústav Praha (SVÚ Praha) ponúka laboratórnu diagnostiku infekčných a neinfekčných chorôb. Jedná sa o všetky druhy zvierat. Vykonávame tieto vyšetrenia: - mikrobiologické, sériologické, virologické, parazitologické, biochemické, toxikologické a hematologické. Ďalej realizujeme vyšetrenia z krvi a orgánov, taktiež pitvy a histologické vyšetrenia - u krmív - zmyslové posúdenia, mikrobiologické, mykologické a chemické vyšetrenia - laboratórne analýzy pre potraviny - odber a dovoz vzoriek. K dispozícii je Vám aj naše poradenstvo a rôzne školenia.