ALPAMAYO, spol. s r.o.
Osvětlovací technika Praha


Biskupcova 39/1679, Praha 3 130 00

Produkty
  • interiérové a exteriérové svietidlá, lampy a lustre, bodové svetlá, LED osvetlenie, žiarovky do osvetlení, ostatné svetelné zdroje
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
E-shop - vianočné svetelné reťaze, výdajné miesto Praha 3

E-shop - vianočné svetelné reťaze, výdajné miesto Praha 3

Vianoce si dnes už nikto nevie predstaviť bez patričného osvetlenia. Okrem osvetleného stromčeka, dnes zdobíme vianočnými reťazami svoje domy, firmy, všetky obchody aj ulice. Veľmi dôležité je ale zakúpiť vhodnú svetelnú reťaz. Extrémne nebezpečný je napr. prípad, keď sa pre vonkajšie využitie zakúpi interiérové osvetlenie. Aby k podobným omylom nedochádzalo, odporúčame nakupovať kvalitné svetlá, ideálne od špecializovaných firiem. V e-shope firmy Alpamayo nájdete výhradne preverené svetelné reťaze, s výberom Vám navyše ochotne poradí personál firmy. Áno, aj pri nákupe cez Internet. Svetelné reťaze OSRAM vám pomôžu vytvoriť príjemnú atmosféru nielen počas Vianoc, ale aj pri rôznych párty a oslavách. Farba svetla je veľmi decentná - vyberať môžete medzi teplým alebo studeným odtieňom bielej farby. Určite oceníte aj fakt, že spotreba energie je veľmi nízka a životnosť je naopak extrémne dlhá, a to vďaka LED technológii. V prípade záujmu o svetelné reťaze navštívte náš e-shop alebo predajňu v Prahe 3.


Vizualizácia osvetlenia a výpočty pre najlepší konečný efekt, Praha

Vizualizácia osvetlenia a výpočty pre najlepší konečný efekt, Praha

Potrebujete osvetliť Váš dom, byt, obchod, kanceláriu alebo akýkoľvek iný priestor a neviete si predstaviť, ako bude Vami zvolené riešenie vyzerať? Potom využite naše služby v oblasti vizualizácie osvetlenia a následných presných výpočtov. Naša spoločnosť sídli v Prahe, ale projekty realizujeme po celej ČR. S osvetlením máme dlhoročné skúsenosti. Okrem vizualizácie a výpočtov zabezpečujeme aj poradenské služby, ktoré riešia najmä pomoc s výberom vhodným svetelných zdrojov vrátane vhodnej farby svetla a možnej úspore elektrickej energie. Ďalej svietidlá predávame ako veľkoobchodne, tak maloobchodne - teraz už aj prostredníctvom e-shopu. Žiadanou službou je aj meranie intenzity osvetlenia napr. pre účely kolaudácie. Naše služby sú naozaj komplexné. Či už potrebujete kúpiť žiarovku alebo potrebujete návrh a následnú realizáciu v oblasti svietidiel, obráťte sa na nás.


Úsporné žiarivky Osram v e-shope s úzkou špecializáciou

Úsporné žiarivky Osram v e-shope s úzkou špecializáciou

Ak chcete ušetriť za osvetlenie, určite je rozumné uvažovať o úsporných žiarovkách od spoločnosti Osram. Ich široký sortiment Vám prináša e-shop aj kamenná predajňa spoločnosti Alpamayo, spol. s r. o., ktorá sa špecializuje výhradne na osvetľovaciu techniku. Vlastný predaj žiaroviek je až konečnou fázou nákupu v tejto spoločnosti. Radi Vám pomôžeme s výberom a poradíme, ktorá úsporná žiarovka je pre Vás tá najlepšia a prinesie Vám maximálny úžitok. V našom e-shope nájdete kompaktné úsporné žiarivky, ktoré nahradia žiarovky štandardné. Stačí ich jednoducho vymeniť vďaka elektronickému predradníku, ktorý je súčasťou týchto svetelných zdrojov. K dispozícii máme rôzne tvary týchto žiaroviek - stick, twist, s rôznou bankou. Ďalej je možné vyberať si na základe životnosti alebo odtieňa bielej farby. Ak uvažujete o lacnejšou svietení, obráťte sa na nás.