TFP universal a.s.
Tiskárny etiket, termotransferové fólie


Na Spojce 116, Čestlice 251 01
Všetok tlačový materiál pre analógovú a digitálnu tlač - dovoz, import, predaj, veľkoobchod.

TLAČOVÉ FARBY XSYS, FLINT

- farby flexografické / hĺbkotlačové - vodové - na etikety / narrow web, na obaly
- farby flexografické / hĺbkotlačové - riedidlové - na obaly.
- farby flexografické UV - sušenie - na etikety / narrow web, na obaly

UV LEPIDLÁ - špeciálne
- UV kníhtlačové, UV rotačné sito, klasické ofsetové - archový ofset, rotačný ofset.
- UV ofsetové
- security - všetky typy

LAKY - všetky typy

METALICKÉ FARBY RB - všetky typy

OSTATNÉ SPOTREBNÉ MATERIÁLY
- ofsetové tlačové dosky - archový ofset, rotačný ofset, ctp
- fotopolymérne tlačové dosky - flexo, kníhtlač/suchý ofset
- rakle - flexo, hĺbkotlač
- tlačové návleky - flexo, hĺbkotlač
- rastrové valce - všetky klasické typy, návleky
- renovácia opotrebených valcov
- hĺbkové čistenie valcov
- ofsetové tlačové gumy - archový ofset, rotačný ofset, lakovací / vyrezávací, špeciálny
- netkané textílie / čistenie - rolky, kusy
- PANTONE katalógy
- zariadenia na výrobu tlačových dosiek pre ofsetové dosky, fotopolymérne dosky flexo, fotopolymérne dosky kníhtlač / suchý ofset
- laminovacie lepidlá, knihárske lepidlá
- čistiace prostriedky - pomocné pre tlačové technológie
- tlačové dosky pre ofsetovú tlač, rovné tlačiarenské dosky, tlačové dosky fotopolymérne
- montážne fólie
- rakle pre flexotlač / hĺbkotlač
- netkané textílie
- vlhčiace roztoky.

Zastúpenie značky: KAMI, kinyo, folex, marks.3zet, FlintGroup, H.B.Fuller, DEMCOPACK DAVIS MERCK X, DUCO International, DU PONT, imaf.

Produkty
  • digitálne tlačové stroje, polygrafické technológie, ofsetové tlačiarne, materiál pre polygrafiu, technológie pre tlač
  • zmršťovacie a stretch fólie, plastové fľaše a fľaštičky, PE sáčky a tašky, plastové prepravky a palety
  • vybavenie kancelárií, písacie potreby, produkty z papiera, kancelársky sortiment, obalové materiály, kancelárska technika

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Termotransferové tlačiarne - stolové, priemyselné, mobilné – e-shop

Termotransferové tlačiarne - stolové, priemyselné, mobilné – e-shop

Termotransferové tlačiarne pre tlač etikiet alebo účteniek môžete zakúpiť jednoducho cez e-shop spoločnosti TFP UNIVERSAL a.s. Praha. S výberom tej správnej tlačiarne Vám radi poradia jej odborníci. Vyberať môžete v zásade z 3 základných typov - stolové, priemyselné alebo mobilné termotransferové tlačiarne. Stolové termotransferové tlačiarne sú kompaktné. Sú určené pre tlač menšieho množstva etikiet. Ich prednosťou sú malé rozmery, vysoká spoľahlivosť a jednoduché používanie. V e-shope nájdete viac ako desiatku tlačiarní v cenových reláciách od 8 do 30 tisíc Kč. Priemyselné tlačiarne ponúkajú vysoký pomer výkonu a kvality. Sú robustné, vhodné do všetkých priemyselných aplikácií. Sú určené pre tlač etikiet vo väčších objemoch. Môžu fungovať prakticky nonstop. Vyberte si v e-shope opäť z viac ako 10 druhov. Cenová relácia sa tu pohybuje od 18 do 72 tisíc Kč. Mobilné termotransferové tlačiarne slúži pre okamžitú tlač etikiet či účteniek. Využitie nachádzajú kdekoľvek v teréne, priamo u zákazníkov či na sklade. Komunikácia s mobilným terminálom alebo počítačom prebieha cez bluetooth alebo bezdrôtovú sieť. Tu sa cena pohybuje okolo 10 tisíc Kč. Ak potrebujete tlačiareň pre tlač účteniek alebo etikiet, e-shop spoločnosti TFP UNIVERSAL a.s. Praha je v každom prípade jednoduchá, rýchla a efektívna voľba!


Podlahová lepiaca páska sa hodí v práci aj doma - Praha východ

Podlahová lepiaca páska sa hodí v práci aj doma - Praha východ

Vyznačenie pracovnej zóny, komunikačných línií, ciest alebo rohov a hrán - na to všetko môže slúžiť podlahová lepiaca páska, a to všetko je pre poriadok a bezpečnú prácu vo výrobných halách potrebné. Podlahová lepiaca páska umožňuje označiť všetko potrebné rýchlo, lacno a bez zbytočných zásahov do interiéru. V TFP UNIVERSAL vám túto novinku pre jednoduché podlahové značenie ponúkame. Podlahová lepiaca páska nájde využitie vo výrobných hangároch, skladoch, expedičných priestoroch, ale aj v kanceláriách alebo domácnostiach. Hodí sa skrátka všade, kde je potrebné jednoducho vyznačiť dané územie. Podlahová lepiaca páska má totiž celý rad výhod: jednoducho sa používa, je neprehliadnuteľná a dlho vydrží na svojom mieste aj vo veľmi náročných prevádzkach. V prípade, že potrebujete vymedzené územie zmeniť, ju jednoducho odstránite a nalepíte inde. Podlahové lepiace pásky vám navyše ponúkame vo viacerých prevedeniach. Predávame podlahové lepiace pásky rôznych farieb, materiálov aj odolnosti. Hodí sa vám výstražná podlahová lepiaca páska pre vyznačenie bezpečnostnej zóny v práci? Alebo farebná lepiaca páska, ktorá by zabránila vašim deťom, aby chodili, kde nemajú? U nás zoženiete všetko. Podlahová lepiaca páska navyše nie je to jediné, čo v spoločnosti TFP UNIVERSAL zoženiete. Máme pre vás taktiež ďalšie podlahové nálepky s rôznymi tvarmi, ktoré vám poslúžia napríklad na vyznačenie pracovných zón a jednotlivých činností alebo na vymedzenie únikových ciest. Zaujala vás naša ponuka a podlahová lepiaca páska by sa vám zišla? Neváhajte nás kontaktovať na l.mikulasova@tfpuniv.com alebo na tel. čísle +420 606 642 416. Radi vám poskytneme kompletné informácie o našej ponuke aj odborné rady.