FBA spol.s r.o.
Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB


Spoločnosť Full Board Accommodation prevádzkuje hotel s možnosťou lacného ubytovania, reštaurácie s možnosťou závodného stravovania s výhodným obedovým menu a denným bistrom - to všetko len pár minút od pražského letiska Václava Havla (predtým letisko Ruzyně) a súčasne jednoducho dostupné z centra Prahy.

Reštaurácia AIR CLUB Praha 6 Ruzyně
Reštaurácia má kapacitu 60 miest, je nefajčiarska, klimatizovaná
Ponúka dennú menu formou rýchleho samoobslužného stravovania s cenami od 80 do 120 Kč. Jedálničky sú zostavené tak, aby obsahovali vyváženú zdravú a zároveň chutnú (českú) kuchyňu. Používame čerstvé suroviny, do jedál nepridávame žiadne chemické dochucovadlá. Môžete využiť aj minútkovú celodennú kuchyňu a denné bistro.
Pre uzavretú spoločnosť je k dispozícii salónik s kapacitou 8 osôb. Od mája funguje aj vonkajšia terasa

Obedy so sebou
Možnosť odniesť si obed v zatavených škatuľkách - vhodné pre kolegov z jednej firmy aj ako obed pre rodinu na víkend.

Obedy pre firmy
Závodné stravovanie - pravidelný rozvoz obedov vybraných z denného menu, do firiem v Prahe 6 (okolie letiska Ruzyně) - od 20 kusov - teplé aj studené jedlá.

Cateringové služby
Občerstvenie, rauty vr. možnosti rozvozu.

Lacné ubytovanie v hoteli pri letisku Ruzyně
31 moderných izieb (1-lôžkové, 2-lôžkové a 4-lôžkové štúdiá) s možnosťou prístelky s celkovou kapacitou 58 lôžok. Izby majú vlastnú kúpeľňu + WC, sú plne klimatizované, vybavené telefónom, televíziou so satelitným príjmom, vysokorýchlostným WI-FI pripojením na Internet, chladničkou a kuchynkou na izbe alebo v spoločnom priestore.
Cena od 900 do 1500 Kč / izba.
K dispozícii je aj posilňovňa.
Priamo k budove vedie aj cyklistický chodník.

Prenájom konferenčných miestností a učební
Moderne vybavená je aj konferenčná sála s kapacitou 30 osôb a učebne s kapacitou 20 osôb. K dispozícii je projekčná technika a premietacie plátno, interaktívna tabuľa a pripojenie na Internet. Tieto priestory sú vhodné pre kongresy, obchodné rokovania, firemné prezentácie, tréningy a školenia.

Celý hotel je využívaný ako firmami, tak aj súkromnými osobami. Medzi častých hostí patria mimopražáci, ktorí odlietajú v skorých ranných hodinách alebo sa naopak vracajú vo večerných hodinách a nechcú si dovolenku kaziť nočnými presunmi z alebo na letisko.
Jednou z možností využitia je aj dlhodobejší študijný pobyt.
Priestory sú vďaka ich strategickej polohe často využívané pre organizovanie rôznych firemných akcií či obchodných jednaní.

Obľúbené sú firemné víkendové workshopy a školenia so zabezpečením konferenčných miestností, stravovania, coffee breakov a ubytovania.
Sprostredkovanie exkurzií na pražskom letisku.

Celý hotelový komplex je plne bezbariérový.

FIREMNÉ ČLÁNKY

Priestory pre rokovanie so zahraničnými partnermi v Českej republike blízko letiska v Prahe

Priestory pre rokovanie so zahraničnými partnermi v Českej republike blízko letiska v Prahe
Hľadáte vhodné priestory pre obchodné rokovanie so zahraničným partnerom? Ideálnym miestom je hotel FBA, situovaný v bezprostrednej blízkosti pražského letiska Václava Havla, ktorý je po rozsiahlej rekonštrukcii a ponúka moderné a reprezentatívne priestory, ako pre samotné rokovanie, tak aj pre ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB
WEBOVÁ STRÁNKA
FBA spol.s r.o.
www.fba.cz
Adres

Adres

K Letišti 934
Praha 6 - Ruzyně 161 00

fba@fba.cz
+420 220 372 678


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha