KABEL Trade Praha s.r.o.


Dobronická 1257, Praha 4 148 00
Spoločnosť Kabel Trade s.r.o. je od roku 1997 dodávateľom kabelážnych systémov a prvkov pre výstavbu telekomunikačných a dátových sietí v ČR a SR.

KTP ponúka ako komponenty pre telekomunikačné a dátové siete, tak aj komplexné systémové riešenie.
Zabezpečíme vám komplexné služby vrátane poradenstva, technickej podpory až po samotnú dodávku tovaru.

Veľkoobchod, predaj a poradenstvo v oblasti telekomunikácie:

Produkty:

Anténové systémy pre bezdrôtovú komunikáciu:
- Antény a anténny komponenty pre mobilnú komunikáciu
- Systémy Fibre / Power to the antenna (FTTA / PTTA) pre Remote Radio Heads (RRH), Napájanie RRH
- Mikrovlnné anténové systémy
- Anténové systémy pre televízne a rozhlasové vysielanie
- RF koaxiálne káble a príslušenstvo.

Systémy pre šírenie RF signálu v budovách, tuneloch a iných vnútorných priestoroch:
- VF a taktické anténne systémy
- Repeatery
- Distribučné systémy s využitím vyžarovacích káblov
- Pasívne distribučné systémy (DAS)
- Aktívne distribučné systémy.

Špeciálne káble a príslušenstvo:
- pre banský, letecký a petrochemický priemysel
- pre čerpacie stanice
- pre fotovoltaické a veterné elektrárne
- pre priemyselné stroje a zariadenia
- pre podvodné a audio-video zariadenia
- telekomunikačné prenosové káble
- vonkajšie optické káble
- vnútorné optické káble
- príslušenstvo ku káblom.

Kabelážne systémy a prvky pre výstavbu dátových sietí a dátových centier:
- štruktúrovaná kabeláž
- optické prvky pre dátové siete
- priemyselný ethernet
- dátové rozvádzače a príslušenstvo
- systémy pre optimalizáciu chladenia
- systémy inteligentného a núdzového osvetlenia.

Napájacie systémy.

Produkty
  • predaj elektropríslušenstva, elektrické káble, domové vypínače, domové zásuvky, sieťové adaptéry, nabíjacie batérie, elektrovodiče
  • antény pre siete, antény pre digitálne vysielanie, nastavenie paraboly, naladenie TV programov, montáž satelitnej techniky
  • kancelárske telefóny a faxy, káblové rozvody, analógová a digitálna telekomunikácia, GSM brány, telefónna ústredňa

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
E-shop s telekomunikačnými a dátovými prvkami Česká republika

E-shop s telekomunikačnými a dátovými prvkami Česká republika

Spoločnosť KABEL TRADE PRAHA zabezpečuje vo svojom e-shope predaj prvkov určených na výstavby telekomunikačných i dátových sietí. Sortiment je široký a zahŕňa veľa kategórií: - rozvádzače (stojanové, nástenné, optické) - silové, dátové, koaxiálne a optické káble - napájacie panely a vnútorno-stojanové rozvádzače ePDU - káblové príchytky značky FIMO - komponenty LAN - 3M optické komponenty (kazety, spojky, zásuvky ...) - nástroje - záložné zdroje Eaton Prvky sú kvalitné a dodávané od spoľahlivého výrobcu, najčastejšie Eaton, FIMO, 3M a Nexans. Po registrácii sa Vám zobrazia nižšie a atraktívnejšie nákupné ceny. Chcete poradiť s výberom pri svojom on-line nakupovaní telekomunikačných prvkov? Obráťte sa na telefónne číslo +420 261 112 921.


Predaj kabelážnych systémov pre telekomunikačné a dátové siete Praha

Predaj kabelážnych systémov pre telekomunikačné a dátové siete Praha

Spoločnosť KABEL TRADE PRAHA s.r.o. je hlavným distribútorom prvkov a kabelážnych systémov pre telekomunikačné a dátové siete. Ponúkame: - štruktúrovanú kabeláž - optické prvky pre dátové siete - dátové rozvádzače a príslušenstvo - napájacie systémy a ďalšie. Prevádzkujeme internetový predaj s ponukou zdrojov záložného napájania, rozvádzačov, dátových káblov a príslušenstva pre dátové siete aj dátové centrá. Sme dodávatelia prvkov pre výstavbu infraštruktúry telekomunikačných sietí. Máme dlhoročnou tradíciou na českom a slovenskom trhu. Našou najlepšou reklamou je spokojný zákazník!


RF koaxiálne káble pre anténne systémy Praha Česká republika

RF koaxiálne káble pre anténne systémy Praha Česká republika

Ponúkame RF koaxiálne káble, ktoré zabezpečia perfektný signál pre všetky druhy anténnych systémov. V našej ponuke nájdete napríklad: - Nízko-útlmové koaxiálne káble s penovým dielektrikom CELLFEX - Nízko-útlmové koaxiálne káble s penovým dielektrikom HELIFLEX - Koaxiálne RG káble - Jumper káble a ostatné koaxiálne prepojovacie káble K správnemu zapojeniu anténneho systému je potrebné aj ďalšie príslušenstvo. Ponúkame vám preto aj konektory, redukcie, príchytky, izolačné prvky a ďalších užitočných pomocníkov. Jedine správne zapojenie káblov totiž vedie k fungujúcej sieti. RF koaxiálne káble a príslušenstvo z našej ponuky je preto tou pravou voľbou.


Káble a káblové systémy najrôznejších typov - Praha Česká republika

Káble a káblové systémy najrôznejších typov - Praha Česká republika

Káble ponúkané spoločnosťou Kabel Trade Praha môžu byť rôzneho typu, odvíjajúceho sa od techniky, ktorú k výstavbe použijete. U Kabel Trade Praha môžete zakúpiť tieto káble: - káble a káblové systémy pre telekomunikačné ústredne a zariadenia - káble a káblové systémy pre výstavbu optických sietí - káble a káblové systémy pre výstavbu sietí FTTX - káblové systém a prvky pre výstavbu dátových sietí LAN Každý z týchto káblových systémov musí byť zaopatrený inou technikou, ktoré sa od seba navzájom líšia. Všetky tieto technické špecifikácie pre káble a káblové systémy vám firma Kabel Trade ponúka. Kým pre káblové systémy určené pre telekomunikačné zariadenia je potrebné zvoliť metalické a optické káble, optické siete vyžadujú singlemódové či multimódové káble. Tie sú vhodné ako pre vnútorné, tak vonkajšie použitie. Ponuka vyššie zmienených služieb firmy Kabel Trade Praha je založená predovšetkým na individuálnom prístupe k zákazníkom. Ak máte teda akékoľvek otázky z oblasti káblové systémy, neváhajte sa na spoločnosť s čímkoľvek obrátiť.


Koaxiálne káble CELLFLEX Praha Česká republika

Koaxiálne káble CELLFLEX Praha Česká republika

Na čo slúži koaxiálne káble? Pokrytie mobilným signálom považujeme v dnešnej dobe za samozrejmosť. Tak jednoduché to ale nie je. K tomu, aby boli signálom pokrytá skutočne všetky miesta, vrátane tunelov a uzavretých budov, je totiž potrebné vytvoriť kvalitný systém. A práve k tomu slúžia koaxiálne káble CELLFLEX od spoločnosti KABEL Trade Praha. Koaxiálne káble sú totiž zjednodušene základom každej úspešnej distribučnej siete. Koaxiálne káble CELLFLEX sú ideálne k rozvodu signálu vo vnútri budov. Ľahko sa totiž napoja k jednotlivým anténam a možno ich kombinovať s množstvom príslušenstva. Pripojiť k týmto koaxiálnym káblom môžete rozbočovače, zlučovače, útlmové články, záťažové členy aj ďalšie doplnky. Koaxiálne káble CELLFLEX tak ponúkajú širokú škálu použitia a svojou univerzálnosťou poslúžia na distribúciu signálu v budovách všetkých veľkostí. Čím sú koaxiálne káble CELLFLEX iné, než bežné koaxiálne káble? Káble CELLFLEX obsahujú medený drôt, ktorý skvele poslúži ako vnútorný vodič, penové dielektrikum, ale aj vonkajší medený vlnovec a opláštenie. Koaxiálne káble CELLFLEX tak využívajú len osvedčené a kvalitné materiály a užívateľom naprieč odbormi zabezpečia dlhú prevádzkyschopnosť aj odolnosť proti vonkajším vplyvom. Pokrytie signálom ľahko, rýchlo a na všetkých miestach? To umožnia koaxiálne káble CELLFLEX od spoločnosti KABEL Trade Praha. Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách káblov CELLFLEX alebo potrebujete poradiť s výberom vhodných koaxiálnych káblov, neváhajte sa na nás obrátiť.