TORIO PLUS, spol. s r.o.


Štúrova 1307/8, Praha 4 - Krč 142 00
Sme česká spoločnosť, založená v roku 1992, zaoberajúca sa veľkoobchodným predajom autožiaroviek a autopríslušenstva.

Náš sortiment:
 - autožiarovky, autobatérie, autokozmetika, servisné krabičky
 - poistky, stierače, meniče napätia, majáky, káble
 - svetlá na denné svietenie DRL, batérie a monočlánky
 - pásky, konektory, húkačky
 - odrazky, spojovací materiál
 - relé, krokosvorky, tlakové zátky, autobatérie Lucas
 - plastové odrazky, povinná výbava
 - batériové svorky, objímky na žiarovky, LED montážne lampy.

Zároveň sme výhradným dovozcom britskej značky Elta Lighting a Lucas.

Ďalej predávame produkty aj ďalších známych firiem - Osram, Aj.Ba, SIM, MyCarr.
Vďaka šetrnému užívanie obalového materiálu znižujeme dopady našej práce na životné prostredie.

TORIO PLUS, spol. s r. o. je držiteľom certifikátu systému kvality medzinárodného štandardu ISO 9001: 2000, spoločnosťou United Registrar of Systems Czech, s.r.o.

Produkty
  • klaksóny a signalizačné majáky, montáž spojlerov, automobilového kúrenia, spacie nadstavby vozidiel, elektropríslušenstvo pre vozidlá
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Montážne lampy - osvetlenie aj v ťažko dostupných priestoroch | eshop

Montážne lampy - osvetlenie aj v ťažko dostupných priestoroch | eshop

Montážne lampy sú vhodné na osvetlenie ťažko dostupných priestorov a v miestach, kde nie je zavedenie klasického osvetlenia možné, a hodí sa aj ako dočasný provizórny zdroj svetla. Na našom e-shope www.torioplus.cz ponúkame široký sortiment montážnych lámp, a to ako nabíjacích, tak aj so sieťovým pripojením. Vybrať si môžete zo žiarivkového alebo LED osvetlenia, s rôznymi typmi uchytenia. Žiadanou novinkou na našom e-shope sú najnovšie montážne LED lampy značky Lucas, ktoré dodávame v piatich typoch - tri z nich sú nabíjacie, druhé dva typy využívajú sieťové 220V napájanie. Montážne lampy Lucas majú 36 až 60 vysokosvietivých LED diód a môžete sa spoľahnúť na dlhú životnosť až 50 000 hodín. U nabíjacích lámp zodpovedá prevádzková doba dĺžke nabíjania, teda prevádzková doba = 4h, doba nabíjania = 4h. Určitý typ nabíjacích montážnych lámp dokonca umožňuje aj nabíjanie mobilného telefónu. Lampy sú vybavené otočným háčikom a magnetickým držiakom, aby sa dali jednoducho upevniť v akýchkoľvek priestoroch, súčasťou je aj 5 m dlhý kábel. V ponuke našich montážnych lámp máme aj 8W žiarivku, ktorá využíva 220V sieťové napájanie, vybavená je 5 m dlhým káblom a vďaka magnetickému držiaku a háčiku sa taktiež dá umiestniť kamkoľvek. Jej veľká výhoda spočíva aj v odolnosti proti pachu, vlhkosti a nárazu a vhodná je do teplôt od -10°C až do 80°C. Montážne lampy majú množstvo výhod: - jednoduché umiestnenie aj v ťažko dostupných priestoroch - dlhá životnosť - u nabíjacích lámp možnosť osvetlenia bez priameho pripojenia na sieť - odolnosť - 5 m dlhý kábel.