MÍK s.r.o.
Tesařství a prodej řeziva Brno


Firma Mik s.r.o. - Tesárstvo a predaj reziva Brno - sa zaoberá predajom reziva a paluboviek a tiež ich dodávkou pre občianske a priemyselné stavby. Realizujeme kompletné drevostavby. Ďalej tiež poskytujeme inžiniersku činnosť.

Naším primárnym zameraním je predaj reziva a jeho dodávka na občianskej výstavby. Nakúpite u nás rezivo pre vaše stavby a konštrukcie z dreva. Dodávame a montujeme krovy rodinných domov a podkrovných stavieb. Ďalej tiež zhotovujeme vybavenie na záhrady, ihrisko alebo vybavenie reštaurácií, ako sú chatky, náraďovne, garážové státie, altánky, pergoly, terasy, lavičky, mostíky, ploty alebo herné prvky na detské ihriská (hojdačky, šmykľavky, záhradné domčeky, preliezačky a pod.)

Na mieru vyrobíme a dodáme rezivo pre celé drevostavby, a to ako rodinné domy, tak víkendové chatky. Následne zabezpečíme ich výstavbu a kompletizáciu.

V oblasti priemyselnej výstavby sa zaoberáme zastřešováním objektov. Zabezpečíme ale aj drevostavby hál, skladov či garáží. Zhotovíme aj ich vybavenosť, a to vstavby, deliace steny, obklady, podlahy, rampy a premostenie a iné.

Poskytujeme aj inžiniersku činnosť. Tá spočíva nielen v zaistení projektovej dokumentácie, ale aj realizáciu remeselných prác, ktoré súvisia so zhotovením kompletného diela. V tomto ohľade zaistíme klampiarske, pokrývačské, zámočnícke a elektroinštalačné práce.

V neposlednom rade sa naša tesárstvo zaoberá predajom paluboviek, ale aj prepravných a obalových prvkov pre firmy. Na mieru vyrobíme atypické palety, prepravné debny, preklady či kliny.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA MÍK s.r.o. Tesařství a prodej řeziva Brno
WEBOVÁ STRÁNKA
MÍK s.r.o.
www.tesarstvimik.cz
Adres

Adres

Bohunická cesta 7
Moravany u Brna 664 48

miksro@bluetone.cz
+420 545 232 092


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha