P.A.servis spol. s r. o.


Spoločnosť P. A.servis spol. s r. o., ktorá sídli v Košiciach, sa zaoberá predajom a servisom rôznorodých priemyselných armatúr. Predávame predovšetkým guľové, redukčné, poistné, prepúšťacie, uzatváracie a regulačné ventily. K zakúpeniu sú u nás k dispozícii aj uzatváracie, regulačné a spätné klapky a ďalšie armatúry.

Ventily, ktoré predstavujú mechanické zariadenia na reguláciu prietoku tekutín, sú u nás k dostaniu v rôznych prevedeniach. Prvú skupinu predstavujú ventily redukčný - tie slúžia na zníženie vstupného tlaku kvapalín a plynov na požadovaný tlak výstupnej a navyše vie udržať konštantnú výstupný tlak pre široký rozsah prietokov.
Naopak ventily poistné sú určené ochrane zariadenia v systéme - otvoria a upustí médium z tohto systému pri náraste tlaku nad hranicu nastaveného otváracieho tlaku. Uzatváracie ventily plnia úlohu uzatváracie alebo vypúšťacie armatúry pre kvapalné a plynné média.Regulační ventily slúži na reguláciu prietokového množstva pracovných látok. Prepúšťací ventil disponuje proporcionálny regulačný charakteristikou pre udržanie a riadenie tlaku a tiež chráni zariadenia proti nadmernému tlaku. A posledná guľové ventily sú určené na reguláciu prietoku kvapalín.

Čo sa týka klapiek, máme k dispozícii klapky uzatváracie, ktoré slúžia ako uzatvárací orgán. Okrem iného dodávame aj spätné klapky, ktoré nachádzajú uplatnenie ako uzatváracia armatúra proti spätnému prúdeniu prevádzkového media do tlaku.
Predávame aj regulačnej klapky. k dispozícii máme i ďalšie armatúry, menovite lez uviesť posúvače, guľové kohúty, odvádzače kondenzátu (plavákové, termické, termodynamické, bimetalové).
Z ďalšieho doplnkového sortimentu možno uviesť filtre, stavoznaky, kompenzátory, separátory vlhkosti, príruby, tesnenia a montážne vložky).

Firma p servis tiež vykonáva servis, opravy a repase redukčných ventilov (MAW a MAGWEN Magdeburg, SCA Ústí nad Labem, AVL Vranová Lhota, Jordan USA, Danfoss a pod.), ale aj poistných ventilov (výrobcovia SCA Ústí nad Labem, AVL Vranová Lhota, LESER, ARI Armaturen, Bopp & Reuter, Armak, výc pod.)

Obchodné značky:

Magwen, Danfoss, Armak

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA P.A.servis spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
P.A.servis spol. s r. o.
www.paservis.cz
Adres

Adres

Hodolany 570
Olomouc 779 00

paservis@paservis.cz
+420 585 230 771


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha