Krematorium Ostrava, a.s.
poslední rozloučení

CZKBudova krematoria

  • odvoz zosnulého, pohreby do zeme, spopolnenie zosnulého, predaj rakiev, predaj smútočných vencov, prenájom sál na pohreby, prenájom pohrebného vozu
Nemôžeme zmierniť Váš zármutok, ale môžeme Vám byť nápomocní pri rozhodovaní, akým spôsobom odprevadíte na poslednej ceste milovanú osobu, ktorá Vás opustila.

Krematórium Ostrava zaisťuje profesionálnej pohrebné služby a kremácia pre celé ostravsko. Vami vybrané rozlúčka môže prebehnúť vo veľké či malé obradnej sieni.

Pozostalým sme schopní ponúknuť rôzne formy smútočného rozlúčka.

Prehľad obradov:
- štandardné občiansky smútočný obrad, ktorý prebieha vo veľkej klimatizovanej obradnej sieni
- rozlúčka v úzkom rodinnom kruhu, ktoré prebieha v klimatizovanom salóniku v krematóriu, ktorý má kapacitu 7 miest na sedenie a najviac 5 miest na státie
- privátne rozlúčka
- rozlúčka bez obradu
- vystavenie bez obradu.

Obradná sieň nášho krematória slúži aj ako miesto pre pietne rozlúčky so zosnulým, ktorý bude následne pochovaný do hrobu či hrobky. Po ukončení obradu prevezie príslušná pohrebná služba rakvu vrátane kvetinových darov k hrobu na príslušnom cintoríne.

Neoddeliteľnou súčasťou smútočných obradov je hudba. Obradná sieň je kvalitne ozvučená. Náš repertoár uspokojí aj náročného poslucháča, či už v oblasti hudby svetské alebo duchovné. Ak si napriek tomu z našej ponuky nevyberiete, sme pripravení prehrať z Vami naplníte originálnych CD požadovanej skladby.