Karton plus spol. s.r.o.


  • odborné knihy, cudzojazyčné slovníky, učebnice pre základné školy, učebnice pre stredné školy, skriptá pre vysokoškolákov, beletria, literatúra faktu, detektívky, sci-fi literatúra

  • papierové škatule, tortové krabice, darčekové papierové škatuľky, lepenkové krabice, baliaci papier, krabice na sťahovanie, krabice na potraviny
Prevereným výrobcom a predajcom krabíc rôznych druhov a veľkostí, ako sú papierové, kartónové, klopové, skladacie či veková škatule, je spoločnosť Kartón plus spol. s.r.o. so sídlom v Prostějove. Krabica sme schopní dodať nielen odberateľom v Prostějove, ale tiež predovšetkým v Košiciach, Blansku, Přerove, Vyškove, Boskoviciach a pre okolie Brna-vidiek.

Zaoberáme sa výrobou a predajom kartónových a papierových obalov z vlnitej lepenky - trojvrstvové (vrátane mikrovlny) a päťvrstvovej alebo hladkej lepenky rôzne gramáže.

Naša výroba sa zameriava na krabice:
- kartónové, ktoré sú našou hlavnou produkciou. Vyrábame skladacie (šité, lepené alebo tejpovanie páskou), zasúvacie obaly aj bez klop a archivačné pre poriadok a prehľadnosť v dokumentoch

- veková, ktoré slúžia hlavne pre uskladňovanie rôzneho tovaru

- obalené z hladkých lepeniek podľa priania zákazníka. S voľbou vhodnej lepenky a poťahového papiera radi pomôžeme. Táto technológia umožňuje kvalitnú potlač. Využitie nájde balenie tovaru všetkého druhu (na detské a spoločenské hry, textilné výrobky a ďalšie)

- neobalené - bez poťahového papiera

- s potlačou i bez potlače - môžeme doplniť logo Vašej firmy, text alebo jednoduchú grafiku

- sa sieťotlačou - na želanie zákazníka potláčame sieťotlačou

- vysekávané - ktoré je možné vyrobiť vo veľkom množstve rôznych rozmerov, vyrábame je za pomocou sekacieho stroja

- skladacie obaly - z trojvrstvové, päťvrstvovej a hladkej lepenky, mriežky z hladkej a trojvrstvovej lepenky

 - kartónové boxy na palety - skladací, hranaté tubusy, prepravné boxy - ochráni vaše produkty nielen pri doprave

 - dekoračné, ozdobné - veková, skladacie, vysekávané. Možnosť varianty v prírodnom prevedení alebo obalené farebným papierom. Máme veľký výber obalených materiálov, ale je možné dodať svoj vlasťou alebo objednať. Dekoračné kartónové obaly sú vhodné pre zabalenie vína, hračiek, darčekov a pod. A vyrobíme ich ako veková, skladané aj vysekávané.

 - krabičky na svadobné výslužky a cukrovinky vyrábame vo farbe bielo-hnedej alebo hnedo-hnedej. Sú rôznych rozmerov, farieb i materiálov. Rozmery možno tiež vyrobiť podľa priania zákazníka.

Vložky do krabíc:
 - mriežky, fixačné kartónové preložky, ktoré ako jednoduchý prírez z vlnitej lepenky stabilizuje a zafixuje tovar v škatuliach alebo na paletách a tiež slúži pre ľahšie balenie
 - lepené (papierové) ochranné kartónové hranoly.

Ďalej vykonávame:
 - väzby diplomových prác a kníh (poloplátenej, celoplátenná, polokožené)
 - výroba brožovaných väzieb, dosiek na jedálne lístky, vyvažovacie dosiek
 - výroba kartónových štítkov, lepenkových ochranných rohov, dvojvrstvové lepenky v roliach.

Nami vyrábané krabice a doplnkový tovar si môžete prezrieť a zakúpiť na našej predajni, ktorá sa nachádza v Prostějove na ulici Martinákova 7. V prípade potreby radi odborne poradíme a pomôžeme s výberom.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Karton plus spol. s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Karton plus spol. s.r.o.
www.kartonplus.cz
Adres

Adres

Martinákova 7
Prostějov 796 01

zakazky@kartonplus.cz
+420 582 343 601


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha