Pneu Kubeša s.r.o.


Osek nad Bečvou č.e.48, Osek nad Bečvou 751 22
Pneuservis a autoservis Pneu Kubeša s.r.o. so sídlom v Oseku nad Bečvou poskytuje kompletné služby v oblasti pneumatík. Zaoberá sa predajom diskov a pneumatík pre osobné, nákladné, suv, 4x4 autá a poľnohospodárske stroje a stavebné stroje. Poskytuje opravy automobilov a tiež je špecialistom na opravy offroadov. Vykonáva generálne opravy podvozkov offroad a zabezpečuje náhradné diely.

Spolupracujeme s účastníkmi Rely Dakar. Sme spoľahlivý autoservis a pneuservis pre región Hranice, Přerov, Lipník nad Bečvou a Osek nad Bečvou.

Zaisťujeme všetky pneuservisné práce. Opravujeme pneumatiky všetkých typov aj rozmerov. Zaoberáme sa predajom kvalitných pneumatík overených značiek, alu, plechových a oceľových diskov.

Kompletné služby v oblasti pneumatík:
- predaj pneumatík, diskov a elektrónov - letné a zimné pneumatiky vrátane diskov pre nákladné automobily, poľnohospodárske a stavebné stroje
- pneumatiky overených značiek - Michelin, Pirelli, BKT, Alliance, Nexen, GT Radial, Hankook
- pneumatiky - osobné, nákladné, terénne
- výmena, oprava pneumatík všetkých typov aj rozmerov
- opravy a renovácie diskov
- pneubazar.

U nákupu pneumatík Pirelli u nás v pneuservise vám garantujeme zadarmo ďalšiu novú pneumatiku v prípade, že ju prerazíte.
A ak si u nás nakúpite nové pneu, tak vám dáme zľavu 40% na ich prezutie.

Autoservisné práce poskytujeme nielen na osobné vozidlá, ale aj na pretekárske autá.

Služby pre motoristov v oblasti autoservise:
- autoservisné práce - opravy automobilov, výfukov, bŕzd, tlmičov, diagnostika, geometria, plnenie a servis klimatizácií, doplňovanie a výmena prevádzkových kvapalín a olejov, servis podvozku. Samozrejmosťou je dodávka náhradných dielov.

Produkty
  • opravy automobilov, pozáručný servis vozidiel, záručný servis vozidiel, kompletný servis vozidiel, garančné prehliadky vozidiel
  • predaj letných pneumatík, zimných pneumatík, služby pneuservisu, prezúvanie motorových vozidiel, vyvažovanie kolies
  • oprava duší, predaj duší, predaj pneu, osobné pneumatiky, prehlbovanie dezénu, protektory osobné pneu

Kontaktný formulár
captcha