Krby Polách s.r.o.


441, Bílovice 687 12
Firma KRBY POLÁCH s.r.o. je česká firma zo Zlínskeho kraja v ČR, ktorá sa zaoberá kompletnou stavbou a realizáciou krbov a pecí prevažne v Zlínskom, Juhomoravskom, Olomouckom kraji, ale taktiež v rámci celej Českej republiky a aj na Slovensku.

Práce:
- stavby krbov, pecí (kachlí)
- krby na kľúč
- kachliarstvo.

Služby:
- zameranie priestoru pre krb
- projektovanie a návrhy na mieru
- 3D návrhy
- návrhy dizajnov krbov a dizajnov krbového obloženia
- vykurovacia skúška
- úvodné konzultácie zdarma
- poradenská činnosť a návrh optimálneho riešenia

Predaj, realizácia, stavba, výstavba, prestavba, montáže a opravy:
- krby
- krbové vložky a kachle
- krbové kachle.

Možnosti vykurovania krbom a kachľami (pecou):
- teplovzdušné rozvody vykurovania
- akumulačné krby a kachle (pece)
- teplovodný a teplovzdušný krb.

Automatická regulácia horenia:
- nastavenie programu reguluje množstvo vzduchu vpúšťaného do ohniska krbu.

Produkty
  • predaj krbových vložiek, čistenie krbov, krbové podpaľovače, krbové rošty, krbové náradie, predaj vysávačov popola
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Krbové pece či kachľové krby príjemne oživia domácnosť

Krbové pece či kachľové krby príjemne oživia domácnosť

Ozdoba, zdroj tepla, zlepšovač nálady – tým všetkým a mnohým ďalším môžu krby či pece (kachle) byť. V dôsledku vyvíjania najnovších technológií sme zabudli, ako veľa nám oheň dáva. Sme otrokmi doby, kde sa musíme neustále niekam ponáhľať a byť v strese. Zmeňte to a ešte sa aj zahrejte – kúpte si kachľový krb či krbovú pec od firmy Krby Polách!


Kachľové krbové pece, moderné krby - stavba krbov Zlínsky kraj

Kachľové krbové pece, moderné krby - stavba krbov Zlínsky kraj

Ak chcete mať štýlový interiér domu či chalupy - kúpte si krbové kachle či moderný krb od firmy Krby Polách s.r.o. Staré Mesto, ČR. Firma rieši návrhy, dodávky, realizácie, prestavby, rekonštrukcie krbov a kachlí pre klientelu prevažne zo Zlína, Olomouca, Uherského Hradišťa a aj zo Slovenska. Zrealizujeme zameranie a návrhy krbu - dodáme krbové kachle, pece či krby na kľúč, stavba nezaberie veľa času. Dodáme rôzne krbové vložky. Zabezpečíme aj obloženie steny. Zakúpte si lacnejšie vykurovanie celého domu alebo chalupy a dodajte Vášmu bývaniu romantickú atmosféru. Rôzne možnosti vykurovania: - teplovzdušným, teplovodným či akumulačným krbom - akumulačnými kachľami. Zrealizujeme návrhy a poradíme aj v oblasti technológie a vyberieme najvhodnejšie riešenie. Konzultácie si môžete dohodnúť na tel. čísle: +420 602 699 990.


Stavba krbu, krbové kachle - kachliarstvo Krby Polách Zlínsky kraj

Stavba krbu, krbové kachle - kachliarstvo Krby Polách Zlínsky kraj

Krb či krbové kachle sú neprehliadnuteľnou dominantou v každom interiéri, v ktorom sa nachádza. Doprajte si tento štýlový, prakticky slúžiaci prvok do domu či bytu! Spoločnosť Krby Polách ponúkajú svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti stavby krbov a stavba kachlí predovšetkým v Zlínskom kraji. Kontaktovať nás môžete na tel.: 420 602 699 990. Realizujeme krby na kľúč nielen v rámci ČR, ale taktiež na Slovensku. Postaráme sa o všetky potrebné kroky pre stavbu krbu, ako sú: - zameranie - 3D vizualizácia - dodanie krbovej vložky alebo kachľovej vložky - samotná stavba krbu - vykurovacia skúška - revízia komínu - revízia krbu alebo kachlí. Na začiatku celého procesu stavby krbu či kachlí vždy vychádzame z požiadaviek zákazníka na podobu a vlastnosti daného krbu či kachlí a samozrejme taktiež z parametrov daného priestoru, kde by mal byť krb umiestnený. Podľa spôsobu, ktorý budete chcieť krb či kachle vo svojej domácnosti používať, navrhneme postaviť napríklad: - teplovzdušný krb - akumulačný krb - teplovodný krb - alebo akumulačné kachle či iné riešenie. Potom navrhneme riešenie pre stavbu krbu s optimálnym výkonom krbovej vložky, ponúkneme možnosti inštalácie teplovodných rozvodov či napojenia na teplovodný systém. Pre stavbu krbu či kachieľ je dôležitý taktiež stav komínu, preto ho zistíme pri odbornej revízii a prípadne odporučíme jeho konkrétne úpravy. Ako pri stavbe krbov, tak aj pre stavbu kachlí používame výhradne vysoko kvalitné materiály. Obloženie krbu a kachlí je možné zhotoviť na prianie napríklad zo štukovej omietky, prírodného kameňa, nerezovej ocele a ďalšieho materiálu. Uvažujete o stavbe krbu či krbových kachlí? Potrebujete poradiť? Dohodnite si konzultácie zadarmo u spoločnosti Krby Polách. Bezplatne vám predstavíme možnosti a technológie z oblasti stavby krbov a poradíme, aké riešenie je najvhodnejšie práve pre vás. Informačná schôdzka je nezáväzná.


Oprava, rekonštrukcie, stavba krbu, kachľových piecok Zlínsky kraj

Oprava, rekonštrukcie, stavba krbu, kachľových piecok Zlínsky kraj

Charakter Vášho domu, bytu i chaty dokáže premeniť spoločnosť Krby Polách Staré Mesto - zvážte kúpu kachlí či krbu. Skúsenosti máme v oblasti stavby a rekonštrukcií krbov a opráv kachlí. Prestavba interiéru nezaberie moc času. Krby aj kachle navodia romantickú atmosféru a navyše v zime zahrejú. Prídeme, zameriame, navrhneme a postavíme krb podľa Vašich požiadaviek. Pôsobíme nielen v oblasti Zlínskeho kraja, ale po celej ČR aj na Slovensku. Dodáme na kľúč: - krby - kachle, kachľové krby - krbové vložky - obloženie krbov. Pri voľbe krbu je dopredu nutné zvážiť, ako často chcete s krbom či pecou kúriť a či ho budete používať aj na ohrev vody do radiátorov či podlahového kúrenia. Možnosti vykurovania: - teplovzdušný krb - najrozšírenejší - akumulačný krb či pec - akumulujú teplo aj po vyhasnutí - teplovodný krb - vhodný práve pre kombináciu s radiátorom a podlahovým kúrením. Konzultáciu si dohodnite telefonicky - +420 602 699 990.