Akart CZ spol. s r.o.


Bystřička 384, Bystřička 756 24
Firma Akart CZ spol. s r. o. z Českej republiky, ktorá je zároveň aj členským štátom Európskej únie, vyrába kartónové krabice a obaly z vlnitých a hladkých lepeniek, priemyselné, prepravné a spotrebiteľské obaly, krabice a kartonáž podľa katalógu FEFCO alebo obaly NA MIERU. Viacfarebná flexotlač alebo ofsetová tlač. Kašírované obaly. Lepenky dvojvrstvové, trojvrstvové, päťvrstvové až sedemvrstvové. Hladká lepenka gramáže 200g/m2 - 1 500 g/m2.
Dodávame prírezy, preklady, fixačné mriežky, kartónové boxy, vysokopevnostné obaly. Ponúkame obalový servis a konsignačné sklady, obalové poradenstvo. 100% obalový servis. Just in time. Výpredaj skladových zásob krabíc.

Výroba, veľkoobchod a predaj:
- obaly z vlnitých a hladkých lepeniek
- prepravné krabice, boxy a obaly
- skladacie krabice
- kartónové boxy, preklady, krabice a obaly
- krabice s potlačou, obaly s potlačou
- tvarovo vysekávané obaly
- priemyselná kartonáž
- krabice a krabičky, krabičky s potlačou, kartónové krabice, lepenkové krabice, kartónové obaly, lepenkové obaly, lepenky, sedemvrstvová lepenka, prepravné boxy, euroboxy, prepravné krabice, krabice s potlačou, výseky, lepenkové preklady, lepenkové boxy, kartonáž, klopové krabice, krabice s viečkom, lepenkové debny, obaly, obalové materiály, tubusy, vodeodolné tubusy, papierové dutinky, veľké prepravné boxy, krabice zo 7vvl, nasávaná kartonáž, pracovné pomôcky, drevené debny.

Kartónové obaly:
- lepenka dvojvrstvová, trojvrstvová, päťvrstvová až sedemvrstvová. Hladká lepenka gramáže 200g/m2 - 1 500 g/m2
- krabice klopové
- kašírované obaly, reklamné pútače a stojany
- tvarovo vysekávané obaly
- prepravné obaly a boxy
- preklady, preložky, prírezy, mriežky a vnútorné vybavenie

Krabice s potlačou a povrchovou úpravou, potlačené obaly:
- reklamné pútače, stojany alebo obalové produkty
- potlač priemyselnej kartonáže a krabíc reklamnými značkami, firemným logom
- viacfarebná flexotlač alebo ofsetová tlač
- digitálna tlač
- kašírovanie
- zušľachťovanie povrchu - lakovanie alebo razba kartonáže.

Prepravné boxy
- pre sťahovanie, skupinové balenie a ochranu tovarov
- euroboxy, krabice zo 7vvl (klopové), lepenkové debny.

Skladaný kartón:
Skladaný kartón je nepretržitý arch vlnitej lepenky, zložený na palete do tvaru písmena "Z".
Tento nekonečný pás je špeciálne upravený, aby bolo možné jednoducho zložiť lepenku na požadovanú veľkosť. Využíva sa predovšetkým v prevádzkach, kde je potrebné baliť tovary rôznych veľkostí, napr. nábytok, bytové doplnky, kovové profily, oceľové pásy atď.
Vďaka nekonečnej kartonáži dochádza nielen k zjednodušeniu baliaceho procesu, ale aj k zníženiu nákladov na spotrebu obalového materiálu, skladovanie či prepravu.

Kartónové preklady:
- prírezy lepeniek pre rýľovanie alebo bigovanie
- slúži k prekladaniu vrstiev výrobkov na palete, fixácii výrobkov vnútri obalu.

Ostatné produkty:
- papierové tubusy, dutinky, vinutá kartonáž
- plastové obaly
- drevené debny
- nasávaná kartonáž
- pracovné pomôcky.

Produkty
  • kartónové boxy, kartónové preklady, obaly z vlnitej lepenky, papierové sáčky, lepenkové krabice
  • stavebné fólie, bublinkové fólie, stretch fólie, plastové prepravky, plastové fľaše, plastové kanistre, plastové vedrá, plastové sudy, plastové debny
  • prepravné debny, ohrádkové palety, euro palety, nadrozmerné atypické obaly, paletové nadstavby a ohrádky

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Pekná papierová krabička predá výrobok za vás

Pekná papierová krabička predá výrobok za vás

Aj niečo tak obyčajné, ako sú papierové obaly, môže vyzerať luxusne. V súčasnosti sa spotrebitelia nezameriavajú iba na samotný výrobok, ktorý kupujú. Sústredia sa aj na skutočnosť, ako je produkt zabalený. Nielen, že sa takto zvyšuje záujem zákazníka o výrobok – taktiež sa zvýši jeho dôvera vo vašu firmu a značku. Vzniká tak pridaná hodnota nielen pre zákazníka, ale taktiež pre vašu spoločnosť, ktorá si jednoducho buduje meno na trhu.


Lepenkové škatule (krabice) s chlopňami na mieru - prepravné obaly pre bezpečnú prepravu tovaru, Česká republika

Lepenkové škatule (krabice) s chlopňami na mieru - prepravné obaly pre bezpečnú prepravu tovaru, Česká republika

Hľadáte kvalitné lepenkové škatule na prepravu tovaru? Potom neváhajte a kontaktujte špecializovanú spoločnosť Akart CZ spol. s r.o. z Českej republiky, ktorá vyrába papierové škatule s chlopňami, ktoré môžete využiť ako bezpečný transportný obal. Vyrábame kartónové škatule prispôsobené na mieru požiadavkám zákazníka. Tieto škatule sú vhodné na bezpečnú prepravu rôznych tovarov, pretože tlmia nárazy, mechanický tlak a bránia vlhkosti. Ak chcete ochrániť Vaše produkty a predchádzať ekonomickým stratám počas prepravy, odporúčame použiť chlopňové škatule, ktoré nájdete v našom sortimente. Škatule s chlopňami vyrábame z niekoľkovrstvovej kvalitnej lepenky za veľmi výhodné ceny. Chlopne sa nachádzajú na spodnej a hornej časti škatule. Kartóny sa ľahko zložia a zaistia pomocou lepiacej pásky. Využite našu ponuku lepenkových /kartónových) škatúľ, ktoré patria k najpoužívanejším prepravným obalom a môžu poslúžiť aj na prehľadné uskladnenie tovaru.


Kartónové boxy, preklady, krabice s potlačou a potlačené obaly - výroba a predaj

Kartónové boxy, preklady, krabice s potlačou a potlačené obaly - výroba a predaj

Potrebujete formou kvalitnej viacfarebnej potlače vytvoriť reprezentatívny vzhľad obalových produktov či krabíc? Potom spoločnosť Akart CZ spol. s r.o. bude pre Vás ideálnou voľbou. Firma Akart CZ spol. s r.o. vyrába krabice a obaly z vlnitých a hladkých lepeniek. Ďalej vyrába priemyselné, prepravné a spotrebiteľské obaly a kašírované obaly. Realizuje aj viacfarebnú flexotlač alebo ofsetovú tlač na krabice a obaly: - obaly z vlnitých a hladkých lepeniek - prepravné krabice, boxy a obaly - skladacie klopové krabice - kartónové boxy, preklady, škatule a obaly - krabice s potlačou, potlačené obaly - tvarovo vysekávané obaly - priemyselná kartonáž. Vyrobíme aj obal na mieru. Pridajte sa aj Vy k množstvu spokojných zákazníkov spoločnosti Akart CZ spol. s r.o., ktorej cieľom je poskytovať zákazníkovi čo najvýhodnejšie podmienky spolupráce.


Skladaný kartón, lepenkové preklady, lepenka dvojvrstvová vlnitá, v rolkách - výroba, predaj

Skladaný kartón, lepenkové preklady, lepenka dvojvrstvová vlnitá, v rolkách - výroba, predaj

Spoločnosť Akart CZ je veľkoobjemový výrobca krabíc a obalov z vlnitej a hladkej lepenky. Našou prioritou sú odolné, pevné a kvalitné obaly. Do kartónových obalov, boxov a krabíc používame rôzne preklady, preložky, prírezy, mriežky a vnútorné vybavenie z vlnitej lepenky. Kartónové preklady slúžia na prekladanie vrstiev výrobkov na palete a na fixáciu výrobkov vo vnútri obalu: - prírezy lepeniek pre rylovanie alebo bigovanie či potlač - skladaný kartón - lepenkové preklady, preložky, mriežky - lepenka dvojvrstvová vlnitá - lepenka v roliach - ako materiál používame hladkú strojovú lepenku. Preklady používame pri balení tovaru do krabíc rôznych veľkostí ako napr. bytové doplnky, nábytok, kovové profily a pod.


Predaj kartónové, lepenkové preklady, skladaný kartón, vlnitá lepenka - pre jednoduchšie balenie

Predaj kartónové, lepenkové preklady, skladaný kartón, vlnitá lepenka - pre jednoduchšie balenie

Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa kartónových lepenkových prekladov, ktoré pomôžu ochrániť Vaše výrobky pred poškodením, je pre Vás ideálnou voľbou spoločnosť Akart CZ spol. s r.o. z Valašského Meziříčí z Českej republiky. Firma Akart CZ spol. s r.o. sa špecializuje na individuálne riešenie kartónových prekladov s cieľom navrhnúť optimálne výrobok v dobrom pomere kvality a ceny. Skladaný kartón je vyrábaný z 2, 3, 5 a 7-vrstvej lepenky s gramážou 90 - 1850g / m2, dvojvrstvová vlnitá lepenka disponuje gramážou 220-300g / m2. Pre jednoduchšie balenie sú formáty lepeniek alebo ich prírezy upravené napr. rylovaním alebo bigovaním. Neváhajte a obráťte sa na spoločnosť Akart CZ spol. s r.o., ktorá Vám navrhne najlepšie riešenie pre ochranu a zabezpečenie Vašich výrobkov pred poškodením a taktiež pre jednoduchšie balenie.