ebm - papst CZ s.r.o.


Kaštanová 34a, Brno 620 00
Sme oficiálny zástupca ebm-papst v ČR a SR. Zaoberáme sa vývojom, výrobou a dodávkou vysoko kvalitných ventilátorov pre strojárenský priemysel, domáce použitie, ale aj automobilový priemysel.

Ventilátory prvotriednej kvality sú garantovanou špičkou našej spoločnosti. Hlavný výrobný závod v Nemecku aj ostatné naše filiálky v iných krajinách vyrábajú jednotlivé diely ventilátorov, ale aj celé série v najvyššej možnej kvalite. Prepracovanosť IT a sekcie logistiky zaručuje vždy včasnú dodávku Vami objednaného tovaru - vďaka tomu sme získali aj viacero ocenení najlepšieho dodávateľa. Všetky naše produkty musia podstúpiť najzložitejšie testy ako napr. vibračné skúšky, skúšky v soľnej jaskyni aj testy trvalého namáhania. Vďaka takémuto testovaniu sme si istí našou kvalitou. Technika a ochrana prostredia určeného k životu by mali ísť ruka v ruke a preto naše produkty vyvíjame tak, aby životné prostredie zaťažovali čo najmenej a v lepšom prípade ho aj chránili. Príkladom sú naše GreenTech EC motory s nízkou energetickou spotrebou.

Produkty:
- axiálne ventilátory
- radiálne ventilátory
- priemyselné ventilátory
- kompaktné ventilátory
- poľnohospodárske ventilátory
- tangenciálne ventilátory
- odťahové, spalinové a premixové ventilátory
- EC ventilátory
- strednotlakové ventilátory
- Ex ventilátory
- motory
- pumpy.

Produkty
  • výroba vzduchotechnického kruhového potrubia, plynové ohrievače vzduchu, výroba tlmičov hluku, klimatizácia bytov a kancelárií
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Priemyselné, radiálne ventilátory, Česká republika

Priemyselné, radiálne ventilátory, Česká republika

Hľadáte výrobcu priemyselných a radiálnych ventilátorov v Českej republike? Potom sme tu práve pre Vás, neváhajte sa na nás obrátiť! Venujeme sa vývoju a výrobe vysoko kvalitných ventilátorov pre priemysel. V ponuke nájdete priemyselné aj radiálne ventilátory s dopredu či dozadu zahnutými lopatkami. Pri odstredivých ventilátoroch s externými rotorovými motormi je motor umiestnený v obežnom kolese, čo vedie k optimálnemu chladeniu motora. Celý produktový rad je k dispozícii na striedavý prúd alebo GreenTech EC technológiu. Viac informácií nájdete na našich www alebo nás priamo kontaktujte!


Axiálne ventilátory

Axiálne ventilátory

Hľadáte firmu, ktorá vám zabezpečí výrobu axiálnych ventilátorov? Tak sa na nás bez váhania obráťte! Vyvíjame a vyrábame veľmi kvalitné ventilátory. Vychádzajú z prepracovaného vývoja a flexibilne reagujeme na potreby klientov. Axiálne ventilátory sa používajú pre účely výmeny horúceho alebo studeného vzduchu. Funkcia je podobná vrtuli, presúva vzduch axiálne, rovnobežne s otočným hriadeľom motora. Jedinečnou vlastnosťou axiálnych ventilátorov je malá montážna hĺbka, nízka hladina hluku a mimoriadna účinnosť, sú veľmi vhodné na prietok vzduchu cez tepelné výmenníky. Navyše s technológiou GreenTech EC, umožňujúcou presné riadenie prúdu vzduchu, sa axiálny ventilátor stáva inteligentným šetričom energie. Pre viac informácií nás kontaktujte!