Chalupa Sněženka
Ubytování Orlické hory


Poloroubená Chalupa Snežienka vo Snežné Vám poskytne komfortné ubytovanie v súkromí Orlických hôr. V chalúpke sa môže ubytovať až 16 osôb, mimo sezónu možno využiť buď hlavnú časť budovy pre 12 ľudí, alebo si prenajať iba apartmán pre 4 osoby.

Chalupa prešla kompletnou rekonštrukciou. Chaloupka je útulne vybavená, čas môžete tráviť vo veľkej spoločenskej miestnosti s kachľovou pecou. Nájdete tu dve plne vybavené kuchyne, predsieň, apartmán a celé horné poschodie chalupy. Samozrejmosťou je televízia, WI-FI, mraznička i vysávač.

Aj okolie chalupy bolo upravené tak, aby ste sa tu cítili dobre. Na záhrade sme vybudovali detské ihrisko, zastrešenou pergolu, posedenie pri ohnisku pre príjemne strávené letné večery pri opekaní. Máme k dispozícii nielen gril, ale aj vidlice na opekanie. V sparnom lete iste oceníte aj náš bazén, v ktorom sa môžete schladiť.

Myslíme aj na tých najmenších hostí a sme na ne pripravení. Využiť môžete detskú jedálenskú stoličku, nočník aj detské doštičku.

Pre autá máme spravené parkovacie miesta pri chalupe.

Dispozícia chalupy:
- prízemie - spoločenská miestnosť, predsieň, kuchynský kút,
- 1. poschodie - izba so 4 lôžkami + prístelka, izba so 7 lôžkami
- apartmán - izba s lôžkami a kuchynskou linkou - taktiež na prízemí
- sociálne zázemie - 1x toaleta, 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou

Väčšia izba na poschodí má navyše posedenie a vstup na terasu. Kuchyňa na prízemí je vybavená elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. V apartmáne nájdete elektrický dvojplatničkový varič, chladničku aj mikrovlnnú rúru.

Ak premýšľate nad možnosťou stravovania, tak samozrejme si môžete variť sami v kuchyni, alebo navštívte reštauráciu Horalky asi kilometer od chalupy a tiež nájdete u nás obchod, ktorý má denne otvorené a kde zoženiete potraviny aj drogérii.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Chalupa Sněženka Ubytování Orlické hory
WEBOVÁ STRÁNKA
Chalupa Sněženka
snezenka83.cz
Adres

Adres

Sněžné 83
Sněžné 518 01

info.snezenka@seznam.cz
+420 739 006 662


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha