ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o.
Smluvní partner ČEZ


Polní 450, Lety u Dobřichovic 252 29
Dodávkami, opravami, montážami a rekonštrukciami distribučných sietí (káblových i vonkajších) pre vysoké aj nízke napätie sa zaoberá spoločnosť ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Služby poskytuje nielen pre energetické spoločnosti, ale aj pre malé stavebníkov, developerov a obce.

služby:
- opravy, montáže aj dodávky verejného osvetlenia
- prípojky vysokého aj nízkeho napätia pre veľké i malé zákazníkov
- pripojenie fotovoltických aj ďalších výrobní energie
- projektová dokumentácia
- revízie elektro.

Sme zmluvný kancelárií v rámci spoločnosti ČEZ:
- podanie žiadostí (pripojenie, zmenu sadzby alebo zvýšenie príkonu)
- uzavretie zmlúv (možno aj o dodávku plynu a mobilného volania)
- montáž elektromerov
- podanie žiadostí pre vydanie stavebného povolenia
- prevody elektromerov
- ukončenie odberu.

Touto činnosťou sa zaoberáme už od roku 1990, v spoločnosť s ručením obmedzeným sme sa pretransformovala o deväť rokov neskôr.
V našej spoločnosti striktne dodržiavame bezpečnosť práce. Zamestnanci sú pravidelne školení všetkým potrebným školením a opatreni stanovenými pomôckami.

Produkty
  • elektroinštalácia pre novostavby, elektroinštalácia pre rekonštrukcie, domové vedenie elektroinštalácie, montáže bleskozvodov, revízia elektro
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Elektromontáže - zabezpečíme dodávku aj montáž distribučných sietí pre VN aj NN, Česká republika

Elektromontáže - zabezpečíme dodávku aj montáž distribučných sietí pre VN aj NN, Česká republika

Dodávku, montáž distribučných sietí, ale aj ich opravy a rekonštrukcie, to všetko zabezpečí spoločnosť ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. Všetky druhy elektromontáže realizujeme už od roku 1990. Naše služby dnes ponúkame nielen energetickým spoločnostiam, ale aj stavebným firmám, developerom alebo obciam. Spoločnosť ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. sa snaží vždy vyhovieť zákazníkom zo všetkých odborov. Zabezpečíme montáž distribučných sietí, a to vonkajších aj káblových, pre nízke aj vysoké napätie vrátane trafostaníc. Montáž distribučných sietí ale nie je našou jedinou službou. Postaráme sa aj o odborný servis a kompletnú rekonštrukciu distribučných sietí. Medzi ďalšie služby, ktoré spoločnosť ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. ponúka, patria: - opravy, montáže a dodávky verejného osvetlenia - prípojky vysokého a nízkeho napätia pre veľkých aj malých zákazníkov - pripojenie fotovoltaických a ďalších výrobní energie - revízie elektro Ku všetkým montážam vám samozrejme dodáme nevyhnutnú dokumentáciu. Zabezpečíme vyhotovenie projektu aj všetko potrebné pre vydanie stavebného povolenia. Navyše sme zmluvnými partnermi Skupiny ČEZ, takže vám pomôžeme s vyplnením žiadosti a vybavením zmluvy o dodávke energie. Všetky elektromontáže sa vďaka nám obídu bez komplikácii a zbytočných prieťahov.