ZVG CZ s.r.o.


Jednorazové obleky, utierky z netkanej textílie, priemyselné utierky Vám zabezpečí spoločnosť ZVG CZ s.r.o.

V našom sortimente nájdete tiež ochranné pracovné odevy, ako sú pracovné kombinézy, plášte, nohavice, blúzky, návleky. Ďalej vyrábame čistiace rohože a utierky, papierové utierky, čistiace prostriedky, zásobníky na mydlá a toaletné papiere.
Svojim súčasným aj budúcim zákazníkom sa snažíme ponúkať kvalitné výrobky vlastnej výroby alebo výrobky významných producentov, s ktorými dlhodobo a úspešne spolupracujeme.
Náš sortiment výrobkov dokáže osloviť široké spektrum užívateľov, ako napr. Priemyselnú výrobu a údržbu, zdravotnícke a nemocničné zariadenia, upratovacie služby, prevádzky v kontaminovanom prostredí, lakovne, ale aj kancelárske prevádzky, školy alebo hasičské zbory v rámci celej Slovenskej republiky.

Jednorazové kombinézy, antistatické kombinézy, návleky, respirátory, rukavice, ochranné odevy, sorpčné rohože, Rýchlosavé utierky, vlhčené čistiace utierky, Polytex, Multitex, Multiclean, utierky MB-meltblown, Pegatex, Pegas Znojmo, Brno, Zlín, Jihlava, Plzeň, Cheb, Sokolov, Chomutov, Most, Ústí nad Labem, Praha

-Priemyselné utierky z celulózy, recyklu,
-pevné utierky z mikrovlákna
-stojany a držiaky
-utěrky Multisoft materiálu typu Airlaid
-pratelné rohože
-Čističe zóny s individuálnym prevedením či logom
- protiúnavové rohože

Nadnárodná švajčiarska spoločnosť ZVG AG pôsobí už vyše 40 rokov a má dlhodobé skúsenosti s výrobou. Okrem širokej ponuky produktov s maximálnym dôrazom na kvalitu sa vždy snažíme o individuálny prístup k zákazníkovi: "Sme našim zákazníkom neustále k dispozícii a každú objednávku vybavujeme čo najrýchlejšie".

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA ZVG CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZVG CZ s.r.o.
www.zvg.cz
Adres

Adres

Dobšická 3580/17
Dobšice 671 82

info@zvg.cz
+420 515 221 508


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha