RADIO UNITED SERVICES s.r.o.


Říčanská 2399/3, Praha 10 - Vinohrady 101 00
Rádio United kombinuje obľúbené a zavedené rozhlasové značky. Je variantom pre súkromné celoplošné stanice v spojení silných rádiových značiek za priaznivé ceny.

Za oslovenie určitých skupín základné ceny dosahujú výhodných hodnôt.

Stanice disponujú silným zoskupením poslucháčov pre on-line vysielanie. Podľa oficiálneho prameňa Rádia Projekt to je takmer pol milióna poslucháčov.

RADIO UNITED, medzi naše rádiá patria:
- Country rádio
- Kiss Delta
- Kiss Hády
- Kiss Jižní Čechy
- Kiss Morava
- Kiss Proton
- Kiss Publikum
- Rádio 1
- Rádio Beat
- Rádio Kiss 98
- Rádio Spin
- RockZone
- Signál rádio.

Produkty
  • rozhlasové a televízne stanice, digitálne vysielanie, televízne prenosy, rozhlasový prístroj, verejnoprávna TV, televízny prijímač
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Reklama v rádiu sa dostane do povedomia poslucháčov

Reklama v rádiu sa dostane do povedomia poslucháčov

Reklama v rádiu má veľký potenciál, a to najmä u spoločnosti RADIO UNITED TOTAL. Sme celoplošná rádiová sieť, ktorá kombinuje silné a tradičné rozhlasové značky ako je Kiss, Country Radio, rádio Beat a Rádio 1 spolu s najsilnejšou rozhlasovou stanicou Rádio Impuls, doplnené rádiami Signál, Spin a RockZone. Oslovuje tak všetky segmenty populácie a týždenný reach celej rozhlasovej siete dosahuje takmer tri a pol milióna poslucháčov, čo predstavuje zásah viac ako 38% populácie ČR vo veku 12 - 79 rokov. Našou rozhlasovou sieťou máme pokrytých viac ako 6 300 miest a obcí so 188 vysielacími frekvenciami. Inzercia a reklama v rádiu na RADIO UNITED sa tak rozhodne vyplatí a vaše reklamné zdelenie sa dostane do povedomia širokému okruhu poslucháčov. Výhody reklamy v rádiu: - u propagačných a predajných akciách vytvára reklama v rádiu dojem naliehavosti - propagácia počas celého dňa - nízka cena a vysoká účinnosť reklamy v rádiu - je jediným médiom, ktoré zasahuje spotrebiteľov kdekoľvek - na rozdiel od TV rádio kvôli reklame nikto neprelaďuje a neodchádza od prijímača - opakovaním reklamy v rádiu sa zdelenie dostáva do povedomia - lacná výroba spotov, avšak ich nízka cena neovplyvňuje kvalitu - reklama v rádiu poskytuje jedinečnú príležitosť pre sponzorstvo (upútavky, verejné zdelenie, programy) - je jediné médium, ktoré dokáže kombináciou zásahu a opakovania znásobiť účinok zdelenia po celý deň - je číslo 1 v rýchlosti nasadenia reklamného zdelenia - umožňuje, aby vaše reklamné zdelenie bolo umiestnené samostatne - zasahuje primárnych aj sekundárnych zákazníkov.