Krovys, s.r.o.


Spoločnosť KROVYS s.r.o., ktorá sídli v Telči, sa zameriava predovšetkým na tesársku výrobu. Medzi naše ďalšie hlavné činnosti patrí taktiež pokrývačské a klampiarske práce. Vykonávame kompletné realizácie striech. Sme schopní realizovať všetky zákazky v okolí miest Dačice, Slavonice, Jihlava a Telč.

V rámci tesárske výroby sa zameriavame predovšetkým na výrobu krovov a strešných konštrukcií. Vyrábame klasické krovy za použitia tesárskych spojov a krovy zo styčníkových a zbíjaných väzníkov (zaistíme aj návrh konštrukčného riešenia, statický výpočet). Špecializujeme sa na opravy a rekonštrukcie historických a pamiatkových krovov a konštrukcií, a to aj pri drevených trámových stropov. Dodávame a montujeme aj atypické drevené konštrukcie (drevené ramien, lávky), ale aj drevené chatky, prístrešky, pergoly, drevené a tesárske vráta. Tesárske konštrukcie dodávame aj s povrchovou úpravou vrátane impregnácia.

V oblasti pokrývačských prác vykonávame pokládku všetkých skladaných, falcovaných a taškových plechových krytín vrátane hydroizolačných fólií. Zaistíme tiež dodávku a montáž strešného fóliového systému FATRAFOL pre budovy s plochou alebo šikmou strechou. Realizujeme aj všetky klampiarske konštrukcie, ako sú žľaby, zvody, oplechovania komínov, atík alebo parapetov.

Postaráme sa Vám o kompletnú realizáciu strechy a to od vytvorenia cenovej ponuky, cez výrobu a montáž krovu až po položení strešnej krytiny a prevedenie klampiarskych prvkov.
Problémom pre nás nie sú ani opravy striech, kde je krov z akéhokoľvek materiálu a v akomkoľvek stave, ale obrátiť sa na nás môžete aj s hydroizoláciami pri plochých striech.

Prevádzkujeme tiež nákladnú autodopravu - k dispozícii máme auto s tonážou 6t. Hydraulická ruka má dosah 20m a zdvih od 9t do 0, 5t v závislosti na dĺžke vysunutie ruky. Sme tiež držitelia certifikátov na vykonávanie protipožiarnych náterov drevených konštrukcií a montáže cementotrieskových dosiek CETRIS s dôrazom na protipožádní aplikácie.

Zakladáme si odborne vyškolených pracovníkoch, na kvalitných a preverených materiáloch

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Krovys, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Krovys, s.r.o.
www.krovys.cz
Adres

Adres

Radkovská 252
Telč - Staré Město 588 56

krovys@krovys.cz
+420 724 555 624


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha