Jaroslav Nálevka


Nový Přím 28, Dolní Přím 503 15
Stavba drevených plotov, stien, pergol a terás

stavby plotov
Vyrábame a dodávame drevené ploty na kľúč vrátane stavebných prác, zámočníckych prác - vráta, bránka, oceľové stĺpiky, pohony na brány. Najviac dodávame drevené výplne s povrchovou úpravou a montážou. Veľmi obľúbená je dodávka kompletných stavebníc drevených plotov. Ďalej ponúkame plotovky, hranoly, plotové polia, kompletné stavebnice drevených plotov, balkónových výplní, drevených stien, drevených pergol, drevených terás a palubových obkladov.

Dominantou vysokej kvality drevených plotov nie je len kvalitný materiál a strojové spracovanie, ale predovšetkým povrchová úprava
DELTA HIDROSTOP 9.04 / DELTA Active 5.11 a presné dodržanie technológií pri náteru.
U dreveného plotu je najdôležitejšia kvalitná náter, vlhkosti a plesne pôsobí v každom ročnom období!

 Plotové polia ponúkame klasické, horizontálne a strieškové. Strieškové ploty odporúčame z dôvodov dlhej životnosti. Strieška bráni prenikaniu dažďovej vody do drevnej hmoty a tým sa predlžuje životnosť plotu.

 Naše dodávky všetkých produktov sú kompletné od zamerania, návrhu, výroby, povrchové úpravy, dopravy a montáže.

Oprava plotov - RENOVÁCIA
Renovácia drevených plotov (náter, prípadne výmena plotoviek) odporúčame v období apríl - september, dôvodom je optimálna počasie.

Pergoly a prístrešky
Kompletná dodávka pergol. Pergoly dodávame od zamerania, osadenie kotviacich pätiek, montáže a povrchové úpravy. Stavbu pergol vykonávame zo sušených smrekových hobľovaných KVH hranolov. Povrchová úprava DELTA HIDROSTOP 9.04 / DELTA Active 5.11. Zastrešenie sa vykonáva podľa želania zákazníka. Často sa používa zastrešenie polykarbonátovými doskami, alebo záklop palubovkami a šindeľ.

Vonkajšie drevené terasy
Kompletná dodávka drevených terás vrátane stavebných prác. Veľmi používaný tuzemský materiál borovica, smrekovec alebo exotický materiál bangkirai a massaranduba. Tuzemský aj exotické drevo ako bangkirai alebo massaranduba, je nutné pravidelne ošetrovať špeciálnym olejom Pullex Bodenöl, aby drevená podlaha mala stále pôvodný vzhľad.

 Stavby plotov, stien, pergol, drevených terás - zaručujú vysokú kvalitu, priaznivú cenu a garancie dodávok na termín.
Naším cieľom je spokojný zákazník.

Pôsobnosť v Hradci Králové, Pardubiciach, Prahe a kdekoľvek nás budete potrebovať.

Produkty
  • montáž drevených brán, drevené steny, nátery drevených stien, drevené ploty na zákazku
  • výstavba drevostavieb, montované domy, mobilné príbytky na kľúč, nízkoenergetické domy na kľúč
  • obkladové palubovky, lišty a hranoly, preglejky a drevotriesky, hobľované dosky, osb dosky, palivové drevo

Kontaktný formulár
captcha