Vinotéka Malovaný sklep


Ak máte chuť na šumivé či ovocné víno, medovinu, sekt alebo mušt, navštívte Vinotéku Malovaný pivnica v Znojme. Fľašové a sudové vína môžete zakúpiť osobne priamo v našej vinotéke alebo cez e-shop. Za návštevu tiež stojí náš Malovaný klenutá vínna pivnica u Kraví hory s možnosťou degustácie.

V našej vinotéke si môžete vyberať z moravských vínnych skvostov, a to z viac ako 300 druhov fľaškového vína a 25 druhov sudových vín. Okrem bielych, červených a ružových vín od moravských vinárov tu kúpite aj šumivé a ovocné vína. Náš sortiment zahŕňa aj najlepší výber vín zo zahraničnej produkcie.

Pochutnať si tiež môžeme na pohár muštu alebo medoviny, ktoré tiež pochádza od regionálnych výrobcov. Všetky uvedené výrobky si môžete kúpiť z pohodlia domova na našom e-shope.

Pri návšteve nášho kraja si nesmiete tiež nechať ujsť autentickú degustáciu vína vo vínnej pivnici. Maľovaný klenutá pivnica zdobia unikátne maľby ľudového umelca Miximilliana Appeltauera. Prehliadka Vám zaberie zhruba 50 minút a jej súčasťou je ochutnávka dvoch vzoriek vín. Je tiež možné sa dohovoriť na dlhšiu degustáciu s väčším množstvom vzoriek vín.

Malovaný pivnica je tiež vhodný pre organizovanie firemných akcií a osláv. Na prianie zaistíme aj harmonikára.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Vinotéka Malovaný sklep
WEBOVÁ STRÁNKA
Vinotéka Malovaný sklep
www.malovanysklep.cz
Adres

Adres

Pražská zahrada A6158
Znojmo 669 02

malovanysklep@seznam.cz
+420 776 556 156


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha