Pila Benda s.r.o.


Naša firma, ktorá sa zaoberá drevovýrobou, sa špecializuje predovšetkým na výrobu paliet, europaliet a drevených obalov. Zameriavame sa tiež spracovaný a pořez dreva a prevádzkujeme pílu. Okrem iného zhotovujeme nábytok z paliet pre dom či záhradu. Drevené obaly a palety dodávame po celom území Slovenskej republiky.

Palety a obaly z dreva vyrábame podľa požiadaviek našich odberateľov. V súčasnej dobe vykonávame výrobu paliet na dvoch plne automatizovaných linkách STORTI a tiež na jednej poloautomatické linke Stoiber. Vďaka technologickému vybaveniu produkujeme štandardné, jednocestné aj špeciálne palety rôznych rozmerov podľa priania zákazníka. Materiál, z ktorého sú palety vytvorené, je spracovávaný na automatické zkracovací, pásové, rozmietacie a hranolovací píle. Palety tiež tepelne ošetrujeme proti drevokaznému hmyzu - vlastníme certifikáciu IPPC. Vďaka toho, že vlastníme sušičku značky Mühlböck, sme schopní hotové výrobky vysušiť na požadovanú vlhkosť.

Na našej píle vykonávame taktiež pořez dreva a vlastné guľatiny zákazníka. Z guľatiny vieme zhotoviť trámy, hranoly, fošne, laty alebo dosky pre stavebné či stolárske účely. Rezanie dreva realizujeme na rámové, pásové, alebo kotúčové píle. Na rámovej píle spracujeme drevo do priemeru 40 cm, na pásovej píle drevo do priemeru 100 cm, na kotúčové píle drevo do priemeru 35 cm. Vykupujeme tiež ihličnaté drevo - smrek a borovicu, 2, 5 m výrezy, 5. akostné triedy.

K dispozícii máme aj vlastné kamiónovú dopravu - vlastníme tri kamióny jeden značky Tatra a dva kamióny značky Volvo.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Pila Benda s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pila Benda s.r.o.
www.pilabenda.cz
Adres

Adres

Velký Pěčín 24
Dačice 380 01

info@pilabenda.cz
+420 724 310 746


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha