ANTIUM AURUM s.r.o.
Výkup a prodej mincí Praha


Šaldova 219/1, Praha 8 - Karlín 186 00
Špecializáciou spoločnosti ANTIUM AURUM s.r.o. je predaj a výkup mincí, medailí, bankoviek a investičných mincí.

Vykupujeme:
- historické mince, medaily, plakety, vyznamenania, bankovky, starú tlač, pohľadnice
- celé zbierky a pozostalosti.

Zberateľské zbierky odkupujeme za hotovosť.

V kamennej predajni a v e-shope nájdete veľký výber zberateľských potrieb LEUCHTTURM a ďalších:
- štvorcové kapsule na mince
- guľaté kapsule na mince
- kazety na mince
- samolepiace rámčeky na mince
- deliace popisovacie listy, listy na bankovky a pohľadnice OPTIMA
- mincové listy OPTIMA
- albumy na mince
- krabičky na mince malé, veľké
- etue na mince, darčekové krabičky na mince
- vreckový album na mince NUMIS, vreckový album na bankovky
- listy Grande
- albumy, kazety, platíčka na mince a bankovky
- plastové púzdra a dosky na mince a bankovky
- UV lampy, nerezové, kovové, svetelné, hodinárske, čítacie, vyťahovacie, precízne lupy, digitálne váhy, albumy
- medzi listy VARIO, listy na bankovky VARIO
- váhy, rukavice na mince
- čistidlá na mince (zlato, striebro, meď)
- akrylátové šošovky
- literatúra.

Všetok sortiment je vhodný ako nevšedný a originálny darček.

Po dohode zastupujeme na aukciách doma aj v zahraničí.

Sme autorizovaným predajcom firmy LEUCHTTURM.

Oceňovanie a poradenstvo v oblasti výkupu poskytujeme zdarma.
Dohovoríte sa u nás aj anglicky, nemecky a rusky.

Produkty
  • predaj zlatých mincí, zberateľské mince, zlaté medaile, strieborné medaile, staré mince, výkup starých mincí
  • výkup starožitností, starožitné predmety, antický nábytok, drahé šperky a kamene, obrazy a ikony

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
U koho realizovať výkup mincí, medailí a bankoviek, aby sa vám obchod vyplatil?

U koho realizovať výkup mincí, medailí a bankoviek, aby sa vám obchod vyplatil?

Rozhodli ste sa speňažiť mince, medaily či staré bankovky, ktoré ste zdedili, dostali ako darček alebo kúpili za účelom investície? Ak zvažujete predať tieto cenné predmety len za cenu samotného kovu, musíte počítať s tým, že nikdy nedostanete takú sumu, akú vám ponúknu odborníci v numizmatike.


Numizmatická aukcia Praha - očakávaná medzinárodná udalosť 7. septembra 2017

Numizmatická aukcia Praha - očakávaná medzinárodná udalosť 7. septembra 2017

Popredný český numizmatický dom Antium Aurum upozorňuje na pripravovanú numizmatickú aukciu a predajný veľtrh - medzinárodnú udalosť, ktorá sa bude konať dňa 7. septembra 2017 v priestoroch Hotela International Praha. Numizmatická aukcia medzinárodných rozmerov, súčasťou ktorej je aj predajný veľtrh, konferencie a stretnutia B2B sa uskutoční dňa 7. septembra 2017 v reprezentatívnych priestoroch Hotela International Praha. Organizátorom celej akcie a garantom svetovej úrovne je popredný český numizmatický dom Antium Aurum. Medzinárodnej numizmatickej aukcie, ktorá bude 7. septembra od 17.00 hodín je možné sa zúčastniť ako osobne v Hoteli International Praha, tak samozrejme aj telefonicky alebo cez internet.


Numizmatika - mince, predaj a výkup Praha - zadarmo odborné ocenenie

Numizmatika - mince, predaj a výkup Praha - zadarmo odborné ocenenie

Sortiment mincí a medailí do zbierok, pre investíciu aj ako hodnotný darček pre členov rodiny či obchodných partnerov ponúka spoločnosť ANTIUM AURUM s.r.o. Ponúkané mince a medaily sú v najvyššej kvalite. Našou špecializáciou je obdobie Rakúskeho cisárstva, v ponuke máme aj historické mince a medaily z iných období. Ponuka mincí a medailí je pravidelne obmieňaná. V prípade, že zákazníkom dopytované mince alebo medaily je vypredaná, má zákazník možnosť ním hľadanú mincu alebo medailu dopytovať. ANTIUM AURUM s.r.o. taktiež ponúka investičné zlato a striebro, vo forme investičných zlatých a strieborných mincí a zliatkov. ANTIUM AURUM s.r.o. sa zaoberá aj výkupom mincí a medailí, a to ako jednotlivých mincí a medailí, tak aj celých zbierok. Na želanie zákazníka je k výkupu zadarmo poskytovaný odborný odhad. Po predchádzajúcej dohode zastupuje ANTIUM AURUM s.r.o. zákazníkov na aukciách doma aj v zahraničí.


Zberateľské potreby pre milovníkov mincí a bankoviek, Praha 8, e-shop

Zberateľské potreby pre milovníkov mincí a bankoviek, Praha 8, e-shop

Kvalitné zberateľské potreby, to je ANTIUM AURUM v Prahe 8. Budú sa vám hodiť, ak zbierate napríklad mince, bankovky alebo pohľadnice. Máme pre vás škatuľky na mince, presné váhy, čistidlá a ďalšie zberateľské potreby. A to všetko môžete nakúpiť aj na našom e-shope. Zbierky mincí, medailí či bankoviek môžu mať veľmi vysokú hodnotu. O jednotlivé exponáty je preto potrebné aj sa príkladne starať. Pokiaľ ani vy nechcete mať historické mince pohádzané v hocijakých škatuľkách, sú pre vás naše zberateľské potreby to pravé. U nás totiž zoženiete: - kapsule na mince (štvorcové i guľaté) - mincové kazety, škatuľky a rámčeky na mince - listy na bankovky, mincový listy - vreckové albumy - UV lampy - digitálne váhy - rukavice na mince - čistidlá na mince - akrylátové šošovky Pretože vám chceme ponúkať iba kvalitný tovar, všetky ponúkané zberateľské potreby pochádzajú len od osvedčených výrobcov. Nájdete u nás zberateľské potreby známej značky LEUCHTTURM, ale aj výrobky značiek OPTIMA, NUMIS či VARIO. Zaujali vás naše zberateľské potreby a chcete si doplniť svoje vybavenie? Navštívte našu kamennú predajňu v mestskej časti Praha 8 a všetko si môžete detailne prezrieť. Všetky zberateľské potreby ale zoženiete aj na našom e-shope. Stačí si vybrať to, čo do svojej zbierky potrebujete.


Mince - numizmatika predaj a výkup Praha

Mince - numizmatika predaj a výkup Praha

Sortiment mincí a medailí do zbierok, ako investíciu aj ako hodnotný darček pre členov rodiny i obchodných partnerov ponúka spoločnosť ANTIUM AURUM s.r.o. Ponúkané mince a medaily sú tej najvyššej kvality. Špecializujeme sa na obdobie Rakúskeho cisárstva, v ponuke máme však aj historické mince a medaily z iných období. Ponuka mincí a medailí je pravidelne obmieňaná. V prípade, že zákazník má záujem o mincu alebo medailu, ktorá je práve vypredaná, môže hľadanú mincu alebo medailu dopytovať. Antium AURUM s.r.o. tiež ponúka investičné zlato a striebro, vo forme investičných zlatých a strieborných mincí a zliatkov. Antium AURUM s.r.o. sa zaoberá aj výkupom mincí a medailí, a to ako jednotlivých mincí a medailí, tak aj celých zbierok. Na želanie zákazníka je k výkupu zadarmo poskytovaný odborný odhad. Po predchádzajúcej dohode zastupuje Antium AURUM s.r.o. zákazníkov na aukciách doma aj v zahraničí.


Výkup zlata a striebra, predaj mincí a medailí Praha

Výkup zlata a striebra, predaj mincí a medailí Praha

Zberateľský kúsok, ale aj netradičný darček k najrôznejším príležitostiam? To všetko a oveľa viac nájdete u spoločnosti ANTIUM AURUM. Zaoberáme sa totiž predajom mincí, medailí aj zberateľských potrieb. Ponúkame vám aj možnosť privyrobiť si - vykupujeme zlato, striebro, bankovky, atď. V tomto odbore ponúkame aj poradenské služby. Z nášho sortimentu môžete vyberať v našej predajni v Prahe 8, ČR alebo taktiež prostredníctvom e-shopu. U nás si prídu na svoje historici, ale aj obchodníci či zberatelia. Obchodujeme s týmito artefaktmi: - mince - medaily - plakety - bankovky - Investičné zlato aj striebro - pohľadnice - zberateľské potreby - mincové kazety, deliace popisovacie listy, listy na bankovky, atď. - a pod. Taktiež vykupujeme drahé kovy vo všetkých formách, tzn. zliatky, zlomky, šperky a ostatné. Na predaj ponúkame aj veľké množstvo knižných titulov, ktoré ocenia ľudia túžiaci vzdelávať sa v odbore mincovníctva. Vďaka nim získate cenné znalosti v tomto odbore a vyhnete sa tak prípadnému oklamaniu zo strany nepoctivých predajcov.


Výkup bankoviek a mincí Praha, Česká republika

Výkup bankoviek a mincí Praha, Česká republika

Výkupu bankoviek a mincí za hotovosť sa v Prahe venuje spoločnosť ANTIUM AURUM s.r.o. Bankovky: - Česká republika - Slovenská republika - Československá republika - Protektorát Čechy a Morava - ČSSR - ČSFR - Slovenská republika. Vykupujeme taktiež aj mince, medaily a ostatné zberateľské predmety. Pri výkupe ponúkame aj odborné ohodnotenie podľa znalca a katalógov. Určite nás kontaktujte!


Numizmatika predaj a výkup Praha

Numizmatika predaj a výkup Praha

Sortiment mincí a medailí do zbierok, ako investíciu aj ako hodnotný darček pre členov rodiny i obchodných partnerov ponúka spoločnosť ANTIUM AURUM s.r.o. Naše ponúkané mince a medaily sú v tej najvyššej kvalite. Našou špecializáciou je obdobie Rakúskeho cisárstva, v ponuke máme ale aj historické mince a medaily z iných období. Ponuka mincí a medailí je pravidelne obmieňaná. V prípade, že zákazníkom dopytované mince alebo medaily sú vypredaná, môže zákazník na mincu, ktorú hľadá, zadať dopyt. ANTIUM AURUM s.r.o. ponúka aj investičné zlato a striebro, vo forme investičných zlatých a strieborných mincí a zliatkov. ANTIUM AURUM s.r.o. sa venuje aj výkupu mincí a medailí, a to ako jednotlivých mincí a medailí, tak aj celých zbierok. Na želanie zákazníka poskytujeme k výkupu zadarmo odborný odhad. Po predchádzajúcej dohode zastupuje ANTIUM AURUM s.r.o. zákazníkov na aukciách doma aj v zahraničí. Táto ponuka trvá stále. Bližšie informácie nájdete na webových stránkach viz odkaz nižšie.