Draft Inc., s.r.o.


Nádražní 733 - provozovna, Židlochovice 667 01
Draft Inc., s.r.o. je firmou z Českej republiky neďaleko Brna. Zaoberáme sa výrobou a lakovaním kuchynských dvierok, lakovaním kuchýň, výrobou oblúkových ohýbaných kuchynských dvierok, frézovaním zapustených úchytiek kuchyne. Výroba kuchýň (kuchynských liniek) na mieru podľa priania zákazníka v regióne Brno, Juhomoravský kraj.

Medzi našich zákazníkov patria obchodné a výrobné spoločnosti, nábytkárske firmy, živnostníci a všetci, čo kladú dôraz na špičkovú kvalitu lakovaných plôch.

Interiérové štúdio Brno.
Náš dizajnér vytvorí a profesionálne navrhne Vašu kuchyňu, ktorú si môžete prehliadnuť v 3D grafickom návrhu. Neobmedzená paleta vzorkovníkov a výber materiálov nám umožňuje vytvorenie originálnej a jedinečnej kuchyne.

Zákazková výroba.
Ponúkame kuchyne, kuchyne na mieru, fóliované kuchynské dvierka, vstavané skrine na mieru, kúpeľňový nábytok, postele, pracovné dosky laminátové aj umelý kameň Corian, dielce pre výrobcov nábytku, stolárske dielne a nábytkárske firmy.

Váš interiér navrhneme a zrealizujeme po celej ČR, ale taktiež na Slovensku.

Vyrábame lakované kuchynské dvierka vo vysokom lesku.
Vykonávame lakovanie MDF dielcov, lakovanie dyhy, povrchovú úpravu nábytkových dielcov vo vysokom lesku aj matnom prevedení, lakovanie dvierok, obkladov, dverí, fóliované dvierka ....
Oblúkové dvierka.
Lakovňa - vysoký lesk, mat - podľa vzorkovníkov RAL, SAY, NCS.

Výroba interiéru, interiérového nábytku:
- kuchyne, vstavané skrine, postele, matrace, rošty.

Ponúkame:
- odborné poradenstvo pri riešení vášho interiéru
- návrhy riešenia dispozície v 3D programe vrátane zamerania interiéru
- zákazkovú výrobu, ušitú na mieru Vašim potrebám
- výber zo širokého sortimentu vstavaných spotrebičov
- vysoko kvalitné nábytkové dielce vlastnej výroby
- neobmedzenú paletu farieb a materiálov
- doprava, montáž nábytku
- priaznivé ceny.

Poskytujeme služby pre nábytkárov, stolárov a výrobcov nábytku:
CNC obrábanie, CNC vŕtanie a kolíkovanie, formátovanie - presné rezanie, ohýbané nábytkové dielce, olepovanie hrán na olepovacom stroji.

PREVÁDZKAREŇ Židlochovice:
Staničnej 733
667 01, ČR
Prevádzková doba: po-pia 6:30 – 15:00

Kontaktná osoba: Ivana Hanusková-oddelenie zákaziek, tel.: +421 541 241 832, e-mail: kauf@draft.cz,
Výroba tel.: +421 602 408 144
Interiérové štúdio, e-mail: draft@draft.cz, tel: +421 541 541 832.

Produkty
  • vybavenie do kúpeľní, kúpeľňové nábytkové zostavy, zrkadlá do kúpeľní, skrinky na umývadlo, koše na špinavé prádlo
  • jedálenské stoly a stoličky, kuchynské linky, masívne jedálenské sety, barové stoličky, nábytok z masívu, sedacie rohové zostavy
  • výroba nábytku na zákazku, kuchynské linky, jedálenské stoly, obývačky a obývacie steny, sedacie zostavy, konferenčné stolíky, návrhy interiéru
  • individuálne návrhy stavieb, animované vizualizácie interiérov, návrhy rodinných domov, interiérový dizajn
  • obkladové palubovky, lišty a hranoly, preglejky a drevotriesky, hobľované dosky, osb dosky, palivové drevo
  • postele z masívu, postele na mieru, drevené nočné stolíky, vstavané skrine z masívu, rošty a príslušenstvo
  • vstavané skrine, policové systémy, úložné priestory a boxy, komody a šuplíky, skriňové koše s pojazdom

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Dajte svojmu interiéru nový kabát v podobe lakovaného nábytku

Dajte svojmu interiéru nový kabát v podobe lakovaného nábytku

Nič neoživí váš interiér viac ako kvalitný lakovaný nábytok. V spoločnosti Draft Inc to dobre vieme, a preto sa už od roku 1995 zaoberáme výrobou a lakovaním nielen kuchynských dvierok, ale aj ďalšieho nábytku. To ale stále nie je všetko. V našom interiérovom štúdiu v Brne vám pomôžeme vytvoriť interiér snov od pôvodného návrhu až po samotnú montáž poslednej skrinky.


Frézované zapustené úchytky pre kuchynské dvierka a kuchyne, Česká republika

Frézované zapustené úchytky pre kuchynské dvierka a kuchyne, Česká republika

Vyberáte nové kuchynská dvierka? Vyskúšajte novinku: "frézované úchytky kuchynských dvierok a kuchýň". Frézované úchytky dodajú vašej kuchynskej linke nový a moderný vzhľad, prispejú k maximálnej jednoduchosti, praktickosti a čistote dizajnu. Naša spoločnosť, Draft Inc., s.r.o. v Židlochoviciach v Českej republike, používa pri výrobe kombinácii najnovších preverených materiálov, ako napríklad kovolamináty, dyhy, imitáciu kože a lak vo vysokom lesku alebo mate. Môžete si vybrať z veľkej škály tvarov a veľkej variability materiálov. Naše frézované úchytky dodajú vašej kuchynskej linke moderný, elegantný a svieži vzhľad. Tento štýl je možné použiť ako vo verejných, tak aj súkromných interiéroch.


Povrchová úprava nábytku do vysokého lesku, kvalitne, rýchlo, za výhodné ceny Brno, Česká Republika

Povrchová úprava nábytku do vysokého lesku, kvalitne, rýchlo, za výhodné ceny Brno, Česká Republika

Ak potrebujete vyrobiť nový nábytok a chcete, aby jeho povrch bol lesklý, potom kontaktujte spoločnosť Draft Inc. s.r.o. so sídlom v Židlochoviciach pri Brne v Českej republike a nechajte si vyrobiť nábytok s povrchovou úpravou vo vysokom lesku. Naša firma Vám vyrobí nábytok vo vysokom lesku kvalitne, rýchlo a za prijateľné ceny. Firma ponúka a zaoberá sa lakovaním nábytkových dielcov, na ktoré používa najmodernejšie technológie a stroje k lakovaniu nábytku. Úpravu nábytku do vysokého lesku robíme pre interiérový nábytok, kuchyne, lakované dvierka kuchýň, vstavané skrine, postele, matrace, rošty, komerčný interiérový nábytok, dvere a reklamné stojany. Spoločnosť si na svojej práci a výrobe veľmi zakladá, preto Vám nábytok vyrobí v tej najväčšej kvalite, vždy na čas a za priaznivú cenu.


Interiérové štúdio, návrhy interiérov Židlochovice, Česko

Interiérové štúdio, návrhy interiérov Židlochovice, Česko

Hľadáte kvalitné interiérové štúdio, kde by ste si od profesionálov nechali navrhnúť Váš interiér? Navštívte naše interiérové štúdio v Židlochoviciach blízko mesta Brna a my pre Vás radi vyrobíme Váš interiér. Naše interiérové štúdio Vám ponúka tieto služby: - profesionálne poradenstvo - odborné riešenie Vášho interiéru - celkové návrhy interiérov - riešenia, úpravy priestorov - všetko vyrobíme na zákazku - všetok nábytok navrhneme a vyrobíme na mieru podľa Vašich potrieb a prianí - na želanie klienta dodávame interiérové prvky aj so spotrebičmi - všetky nábytkové komponenty sú vyrábané iba našou spoločnosťou - možnosť výberu zo širokej ponuky farieb a materiálov pre výrobu Vášho interiéru - nábytok Vám vyrobíme, dodáme a namontujeme. Naše interiérové štúdio si zakladá na vysokej kvalite, spoľahlivosti a rýchlosti spracovania zákazky. Viac informácií na webových stránkach.


Lakované dvierka, kuchynské dvierka, Draft Inc, s.r.o.

Lakované dvierka, kuchynské dvierka, Draft Inc, s.r.o.

Páči sa Vám nový modernejší vzhľad kuchyne a radi by ste mali lakované kuchynské dvierka či iný nábytok v dome, a preto hľadáte firmu, ktorá sa zaoberá lakovaním kuchynských dvierok či iného nábytku? Firma Draft Inc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a lakovaním atypického nábytku, kuchýň, kuchynských dvierok a interiérov. Vykonávame zákazkovú výrobu kuchýň (kuchyne na mieru), fóliované kuchynské dvierka, vstavané skrine na mieru, kúpeľňový nábytok, postele, pracovné dosky laminátové i umelý kameň Corian. Veľký výber tvarov, farieb, rozmerov. Vyrábame lakované kuchynské dvierka vo vysokom lesku. Vykonávame lakovanie MDF dielcov, lakovanie dyhy, povrchovú úpravu nábytkových dielcov vo vysokom lesku i mate, lakovanie dvierok, obkladov, dverí .... Lakovňa - vysoký lesk, mat - podľa vzorkovníc RAL, SAY, NCS. Navrhneme a zrealizujeme Váš interiér. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte naše webové stránky.


Výroba kuchýň - kuchynské dvierka Židlochovice, ČR

Výroba kuchýň - kuchynské dvierka Židlochovice, ČR

Chcete si nechať vyrobiť kvalitnú kuchyňu alebo len potrebujete zohnať firmu, u ktorej si môžete nechať vyrobiť nové a moderné kuchynské dvierka? Spoločnosť Draft Inc., s.r.o. so sídlom v Židlochoviciach ponúka výrobu kuchýň a kuchynských dvierok. Vyrobíme pre Vás kuchyňu na mieru a vďaka tomu, že sa tiež zaoberáme lakovaním atypického nábytku kuchýň, kuchynských dvierok a interiérov, tak Vám môžeme vyrobiť aj nové a moderné kuchynské dvierka. Naša spoločnosť sa najviac zameriava na lakované dvierka, kuchynská dvierka a lakovanie dvierok. Vykonávame zákazkovú výrobu kuchýň, kuchyne na mieru, fóliované kuchynské dvierka. Ponúkame široký výber tvarov, farieb a rozmerov. Výrobu lakovaných kuchynských dvierok ponúkame vo vysokom lesku. Vykonávame lakovanie MDF dielcov, lakovanie dyhy, povrchovú úpravu nábytkových dielcov vo vysokom lesku aj mate, lakovanie dvierok, obkladov a dverí .... Lakovňa - vysoký lesk, mat - podľa vzorkovníc RAL, SAY, NCS. Navrhneme a zrealizujeme výrobu celej Vašej kuchyne či nových kuchynských dvierok. Neváhajte nás kontaktovať ako telefonicky tak u nás na sídle firmy v Židlochoviciach. Viac informácií nájdete aj na webových stránkach.


Oblúková kuchynské dvierka, ohýbané nábytkové dvierka Židlochovice, ČR

Oblúková kuchynské dvierka, ohýbané nábytkové dvierka Židlochovice, ČR

Máte radi novinky v kuchyni a radi meníte vzhľad vašej kuchyne či interiéru aby ste sa stále cítili doma dobre a zároveň moderne? Nové oblúkové kuchynské a nábytkové dvierka zmenia vašu kuchyňu aj nábytok. Ak plánujete novú kuchynskú linku alebo jej renováciu, potom profilované, ohýbané dvierka dodajú vášmu interiéru nový vzhľad a moderný dizajn. Firma Draft Inc., s.r.o. Židlochovice, český výrobca, vyrába dvierka ku kuchynskej linke a na nábytok v rôznych tvaroch a dezénoch. Zameriavame sa aj na výrobu a dodávku nábytkových dielcov pre stolárov a výrobca nábytku. Novinkou našej firmy sú ohýbané kuchynské dvierka a inak tvarované nábytkové dielce z MDF (lakované aj dyhované, možno aj oblepené umakartom - obojstranne). Výhodou našej technológie je, že nejde o výrobu zo štandardne prerezávanej MDF, ale z plného materiálu. - veľký rozsah rádiusu - vŕtanie pre uchytenie pántov a skrutiek je do plného materiálu Pre výrobu nábytkových dielcov používame najmodernejšie technológie. Navštívte nás osobne, kontaktujte nás telefonicky alebo navštívte naše webové stránky.


Lakované dvierka, kuchynská dvierka Židlochovice, ČR

Lakované dvierka, kuchynská dvierka Židlochovice, ČR

Ak si chcete zaobstarať lakované kuchynské dvierka či nábytok a hľadáte firmu, ktorá sa zaoberá lakovaním dvierok kuchýň či lakovanie dvierok iných nábytkových dielcov, obráťte sa na profesionálnu spoločnosť Draft Inc, s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou a lakovaním atypického nábytku, kuchýň, kuchynských dvierok a interiérov. Vykonávame zákazkovú výrobu kuchýň, kuchyne na mieru, fóliované kuchynské dvierka, vstavané skrine na mieru, kúpeľňový nábytok, postele, laminátové pracovné dosky aj umelý kameň Corian. Veľký výber tvarov, farieb, rozmerov. Vyrábame lakované kuchynské dvierka vo vysokom lesku. Vykonávame lakovanie MDF dielcov, lakovanie dyhy, povrchovú úpravu nábytkových dielcov vo vysokom lesku aj matnom prevedení, lakovanie dvierok, obkladov, dverí .... Lakovňa - vysoký lesk, mat - podľa vzorkovníc RAL, SAY, NCS. Navrhneme a zrealizujeme Váš interiér. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo navštívte naše webové stránky.