TEROM s. r. o.
Sklepní kóje, školní šatny


Kladruby 74, Chlumec nad Cidlinou IV 503 51
Rodinná firma TEROM - Antonín Mrkvička vznikla v roku 1991 a sídli v Chlumci nad Cidlinou. TEROM vyrába školské šatne, pivničné kóje, konštrukcie pre ustajnenie koní, školský nábytok alebo výsuvná lešenia. Aby sme Vám zaistili výrobok na mieru, zaistíme presne zameranie, ponúkneme prípadné nadstavby, príslušenstvo a samozrejme aj farebné prevedenie podľa Vašej požiadavky a predstavy.

Školský šatne:
Asi najžiadanejším produktom firmy TEROM sú školské šatne, ktoré sú zostavené na mieru a vo farebnej úprave, podľa výberu zákazníka. Školské šatne sú vyrobené z uzavretých oceľových profilov vyplnených pletivom. Nosné stĺpiky sú pripevnené k podlahe a na ne sa montujú panely čelných i deliacich stien.

Školské šatne môžeme dodať vrátane stropov, farby dosiek na lavičkách samozrejme zladíme s interiérom a vybraným farebným prevedením. O bezpečnosť v šatniach je tiež postarané, do rámov dverí sú vsadené zámky s vložkou FAB.

Hasičské šatňové boxy
Zabezpečujeme výrobu a montáž otvorených šatníkových skríň pre hasičov s kompletným vybavením. Dve drôtené police a nerezová šatníková tyč slúži na uloženie zásahových oblekov. Šatňové boxy možné rozšíriť alebo zúžiť podľa požiadaviek zákazníka.

Šatňové boxy nie sú využívané, len ako školský šatne do škôl a športových zariadení, ale aj ako boxy do pivníc alebo šatníkovej či iné uzamykateľné boxy vo výrobných priestoroch.

Kvalita výrobkov je zaistená vďaka systému manažérstva kvality, ktorý certifikuje firma Bure VERITAS SLOVAKIA podľa normy ICO 9001: 2008. Vo firme TEROM myslíme aj na životné prostredie, preto sme v roku 2010 implementovali environmentálny systém podľa normy ISO 14001.

prevádzkareň:
Kladruby 74

Produkty
  • delenie a ohýbanie materiálov, zámočnícke výrobky, výmena kovania u dverí, montáž a demontáž zámku, brúsenie a vŕtanie do muriva
  • sústruženie a frézovanie, výroba strojárenských dielov, presné obrábanie kovov, zákazková kovovýroba, CNC obrábanie
  • spájanie a zváranie, spájkovanie, zváranie nerezu, pevnostné zváranie, zváranie hliníku, zváranie brán a plotov, zváračská škola
  • nábytok do dielní, skladovacie regály, manipulačné vozíky, prídavné police, kovové skrine, skrinky na náradie
  • nerezové zábradlia a prístrešky, konštrukcie pre ustajnenie koní, schodiskové stupne, príjazdové plošiny a rampy

Kontaktný formulár
captcha