GIOMETAL s.r.o.


Sme česká firma GIOMEZAL s.r.o. z Brna, ktorá sa zaoberá službami v oblasti vzduchotechniky a kovovýroby. Výrobky dodávame nielen na český trh, ale aj do štátov Európskej únie.
Na trhu pôsobíme od roku 2003, kedy sme sa začali venovať výrobe vzduchotechnických komponentov a o pár rokov neskôr sme zaradili do výrobného sortimentu aj produkty kovovýroby. Naše výrobky disponujú vysokou kvalitou. Zákazky sú spracované na moderných tvarovacích strojoch.
Prvotný návrh a podklady pre výrobu Vám pomôžeme vytvoriť podľa Vašich predstáv. Popri samotnej výrobe dokážeme flexibilne zareagovať na prípadné zmeny. Výrobky pred expedíciou skladujeme tak, aby nedošlo k ich poškodeniu alebo znehodnoteniu.
Seriózne jednanie a profesionálny prístup ku klientom je pre nás samozrejmosťou. Našou výhodou je časová flexibilita a rýchla reakcia na Vaše požiadavky.

Zabezpečíme dodávku vzduchotechniky na kľúč. V oblasti vzduchotechniky sa zaoberáme výrobou, dodávkou a montážou vzduchotechnického potrubia vrátane tvaroviek príslušenstva na prívod a odvod vzduchu, odsávania, výfukov filtrov, filtrácie vzduchu, prívod/odvod vzduchu pre klimatizácie, vetrania budov, rekuperácie tepla, presunu materiálu a digestormi na zváranie.

Kovovýroba:
- lisovanie kovov
- výroba výliskov na výstredníkových a hydraulických lisoch
- návrh a zhotovenie lisovaných prípravkov
- zváranie ocele, nerezovej ocele
- povrchová úprava
- výroba vzduchotechnického potrubia
- rezanie laserom
- pálenie CNC plazmou
- spracovanie ocele a nereze
- spiro potrubie
- zvárané oceľové potrubie

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA GIOMETAL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GIOMETAL s.r.o.
www.giometal.cz
Adres

Adres

Tovární 892/5a
Brno - Chrlice 643 00

giometal@giometal.cz
+420 530 515 538


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha