TOM stolařství
Tomáš Dlabaja


Stolárstvo, stolárstvo TOM vyrába a realizuje nábytok do bytov, domov, kancelárií, komerčných priestorov viac ako 20 rokov.

Pracovníci TOM stolařství sú vyučenie v odbore s dlhoročnou praxou a priebežne školení v nových technológiách, materiáloch a pracovných postupoch.

Poradenstvo, návrhy, výroba, realizácia:
- výrobkov podľa priania zákazníka s ohľadom na ergonómiu, funkčnosť a dlhodobú životnosť výrobkov
- kuchyne, vstavané skrine, obývacie izby, TV zostavy, spálne, detské izby, postele jednoduché, manželské, poschodové, kúpeľne, odkladacie a úložné priestory do chodieb a predsiení
- schodisko, interiérové dvere Sapeli, laminátové, drevené, vinylové podlahy

Spolupracujeme s kreatívne architektonickou kanceláriou.

Ponúkame spotrebiča a zariadenia za nákupné / veľkoobchodné ceny:
- Fratelli Onofri, Brandt, CATA, Empire, Whirlpool, AEG, Elektrolux, Bosch, Siemens, Baumatic, Best, Bauknecht, Miele, Fagor, Gorenje, Mora a ďalšie.

Vypracovanie cenového návrhu, vizualizácie, zameranie a výkresovej dokumentácie ZADARMO (viď. Podmienky na www.tom-stolarstvi.cz).

Materiály od výrobcov: Egger, Kronospan, Fundermax, Keindl, Duropal, Wodego, Tilo, Senosan, Corian, Technistone. Mliečna a ornamentálne skla, grafická skla, dyhy a masívne drevo buk, dub, jelša, čerešňa, smrek, borovica, smrekovec, jaseň, brest, orech, mahagón, ovangol, oliva a ďalšie.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TOM stolařství Tomáš Dlabaja
WEBOVÁ STRÁNKA
TOM stolařství
www.tom-stolarstvi.cz
Adres

Adres

Školní 609
Slušovice 763 15

dlabaja@tom-stolarstvi.cz
+420 602 557 916


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha