TERRACOTTEM
Česko kvete MV s.r.o.


  • predaj semien okrasných rastlín, ovocné semená, semená zeleninové, prípravky proti burine, postreky proti škodcom, hnojivá a komposty

  • distribúcia pomaly rozpustných hnojív, hnojivo na izbové rastliny, hnojivo na konifery, pesticídy
Nepostrádateľný pomocník na dosiahnutie prosperujúcich výsadieb - to je pôdny kondicionér TerraCottem®. TERRACOTTEM CZ - Česko kvete MV s.r.o. z Českej republiky sa zaoberá predovšetkým predajom a distribúciou týchto pôdnych kondicionérov, ktoré napomáhajú procesu rastu rastlín. Medzi naše ďalšie činnosti taktiež patrí vytváranie a výsadba mobiliárov pre mestá a predaj kvetinových cibulí pre parky.

Zameriavame sa na výhradnú distribúciu a predaj pôdneho kondicionéra TerraCottem v Českej republike, ktorý so sebou nesie vskutku vynikajúce výsledky. Technológia pôdneho kondicionéru TerraCottem® predstavuje suché, práškovito granulované zmesi zložené z viac ako dvadsiatich zložiek z rôznych skupín, ktoré podporujú rast rastlín synergetickou cestou. Pôdny kondicionér zvyšuje schopnosť pôdy alebo substrátu zadržiavať vodu a živiny, podporuje hlboké a rozsiahle korene, rast rastlín a ich ujímavosť. Navyše taktiež znižujú potrebu zavlažovania až o 50%.

TerraCottem® je dostupný v troch variantoch. TerraCottem Universal je vhodný pre rastliny v truhlíkoch a kvetináčoch, navyše nájde uplatnenie aj v záhradníctvach. Variant Complement je určený pre kvetinové záhony a plodiny. Produktový rad TURF sa používa na okrasné a športové trávniky. A v poslednom rade TerraCottem Arbor je užitočný na pestovanie stromov a kríkov.

V rámci vytvárania a výsadby mestských mobiliárov poskytujeme kompletné poradenstvo, návrhy a realizácie – naša firma FLORAVIL, s.r.o. v spolupráci s materskou francúzskou firmou poskytuje široký sortiment kvetinového mestského mobiliára. Kvetinovú výzdobu do miest a obcí realizujeme prostredníctvom závesných kvetináčov, samozavlažovacích kvetináčov a mís, veľkoobjemových nádob alebo vertikálnych kvetinových stien. Predávame taktiež osivo na priamy výsev - tzv. kvetinové lúky.

Importujeme taktiež do Českej republiky holandské jarné a letné cibuľoviny prvotriednej kvality. Dodávame široký sortiment jednotlivých odrôd aj zmesí cibuľovín. Našou špecializáciou je potom mechanizovaná výsadba cibuľovín - počas iba jedného popoludnia zvládneme vysadiť až 40.000 kusov cibuľovín do trávnika alebo záhona. Vytvoríme pre ulice, parky a námestia vášho mesta alebo obce úchvatné farebné kompozície kvetinových dekorácií.

Obchodné značky:

TerraCottem®

AKTUÁLNE PONUKY

Ako šetriť vodou pri zalievaní rastlín - redukcia zavlažovania rastlín, Česká republika

Ako šetriť vodou pri zalievaní rastlín - redukcia zavlažovania rastlín, Česká republika
Ak chcete šetriť vodou pri zalievaní rastlín a redukovať frekvenciu zavlažovania rastlín, vyskúšajte pôdne kondicionéry TerraCottem z Českej republiky. S pôdnymi kondicionérmi TerraCottem nielenže ušetríte vodu pri zalievaní rastlín, ale aj zredukujete frekvenciu zalievanie rastlín. Špeciálna ...

Pôdny kondicionér pre výsadbu stromov a kríkov a zlepšenie ich aklimatizácie po zasadení, Česká republika

Pôdny kondicionér pre výsadbu stromov a kríkov a zlepšenie ich aklimatizácie po zasadení, Česká republika
Špeciálne vyvinutý pôdny kondicionér v Českej republike pre výsadbu stromov a kríkov, ktorý zabezpečí ich lepší rast a aklimatizáciu na mieste výsadby - to je pôdny kondicionér TerraCottem Arbor od firmy Terracottem s.r.o. Najnovší pôdny kondicionér od spoločnosti TerraCottem s.r.o. bol ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TERRACOTTEM Česko kvete MV s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TERRACOTTEM
www.terracottem.com
Adres

Adres

Václavov 730/1
Miroslav 671 72

info@ceskokvete.cz
+420 777 762 521


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha