TERRACOTTEM


Václavov 730/1, Miroslav 671 72
Nepostrádateľný pomocník na dosiahnutie prosperujúcich výsadieb - to je pôdny kondicionér TerraCottem®. TERRACOTTEM CZ - Česko kvete MV s.r.o. z Českej republiky sa zaoberá predovšetkým predajom a distribúciou týchto pôdnych kondicionérov, ktoré napomáhajú procesu rastu rastlín. Medzi naše ďalšie činnosti taktiež patrí vytváranie a výsadba mobiliárov pre mestá a predaj kvetinových cibulí pre parky.

Zameriavame sa na výhradnú distribúciu a predaj pôdneho kondicionéra TerraCottem v Českej republike, ktorý so sebou nesie vskutku vynikajúce výsledky. Technológia pôdneho kondicionéru TerraCottem® predstavuje suché, práškovito granulované zmesi zložené z viac ako dvadsiatich zložiek z rôznych skupín, ktoré podporujú rast rastlín synergetickou cestou. Pôdny kondicionér zvyšuje schopnosť pôdy alebo substrátu zadržiavať vodu a živiny, podporuje hlboké a rozsiahle korene, rast rastlín a ich ujímavosť. Navyše taktiež znižujú potrebu zavlažovania až o 50%.

TerraCottem® je dostupný v troch variantoch. TerraCottem Universal je vhodný pre rastliny v truhlíkoch a kvetináčoch, navyše nájde uplatnenie aj v záhradníctvach. Variant Complement je určený pre kvetinové záhony a plodiny. Produktový rad TURF sa používa na okrasné a športové trávniky. A v poslednom rade TerraCottem Arbor je užitočný na pestovanie stromov a kríkov.

V rámci vytvárania a výsadby mestských mobiliárov poskytujeme kompletné poradenstvo, návrhy a realizácie – naša firma FLORAVIL, s.r.o. v spolupráci s materskou francúzskou firmou poskytuje široký sortiment kvetinového mestského mobiliára. Kvetinovú výzdobu do miest a obcí realizujeme prostredníctvom závesných kvetináčov, samozavlažovacích kvetináčov a mís, veľkoobjemových nádob alebo vertikálnych kvetinových stien. Predávame taktiež osivo na priamy výsev - tzv. kvetinové lúky.

Importujeme taktiež do Českej republiky holandské jarné a letné cibuľoviny prvotriednej kvality. Dodávame široký sortiment jednotlivých odrôd aj zmesí cibuľovín. Našou špecializáciou je potom mechanizovaná výsadba cibuľovín - počas iba jedného popoludnia zvládneme vysadiť až 40.000 kusov cibuľovín do trávnika alebo záhona. Vytvoríme pre ulice, parky a námestia vášho mesta alebo obce úchvatné farebné kompozície kvetinových dekorácií.

Produkty
  • predaj semien okrasných rastlín, ovocné semená, semená zeleninové, prípravky proti burine, postreky proti škodcom, hnojivá a komposty
  • distribúcia pomaly rozpustných hnojív, hnojivo na izbové rastliny, hnojivo na konifery, pesticídy

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Ako šetriť vodou pri zalievaní rastlín - redukcia zavlažovania rastlín, Česká republika

Ako šetriť vodou pri zalievaní rastlín - redukcia zavlažovania rastlín, Česká republika

Ak chcete šetriť vodou pri zalievaní rastlín a redukovať frekvenciu zavlažovania rastlín, vyskúšajte pôdne kondicionéry TerraCottem z Českej republiky. S pôdnymi kondicionérmi TerraCottem nielenže ušetríte vodu pri zalievaní rastlín, ale aj zredukujete frekvenciu zalievanie rastlín. Špeciálna technológia pôdneho kondicionéra po jeho aplikácii zabezpečí, že voda bude zadržiavaná v pôde v okolí koreňov rastlín, a predídete tak zbytočnej strate vody odparením alebo jej pretečením. Výhody, ktoré poskytujú pôdne kondicionéry TerraCottem: - optimalizujú vodné zdroje - redukujú objem aj frekvenciu zalievania rastlín až o 50% - zadržaná voda je uchovaná pre potreby rastlín prostredníctvom vlásočnicových koreňov - voda je tak zadržiavaná v koreňovej zóne po dlhšiu dobu.


Pôdny kondicionér pre výsadbu stromov a kríkov a zlepšenie ich aklimatizácie po zasadení, Česká republika

Pôdny kondicionér pre výsadbu stromov a kríkov a zlepšenie ich aklimatizácie po zasadení, Česká republika

Špeciálne vyvinutý pôdny kondicionér v Českej republike pre výsadbu stromov a kríkov, ktorý zabezpečí ich lepší rast a aklimatizáciu na mieste výsadby - to je pôdny kondicionér TerraCottem Arbor od firmy Terracottem s.r.o. Najnovší pôdny kondicionér od spoločnosti TerraCottem s.r.o. bol špeciálne vyvinutý pre výsadbu stromov a kríkov. Unikátne zloženie tohto pôdneho kondicionéra zabezpečí, aby sa stromy a kríky rýchlo aklimatizovali na mieste ich výsadby a zároveň podporuje rast koreňov a samotných rastlín. Tento špeciálne vyvinutý pôdny kondicionér, ktorý stačí aplikovať len raz, a to pri sadení stromov a kríkov, zároveň znižuje náklady súvisiace s presádzaním rastlín. A aké ďalšie výhody pôdny kondicionér TerraCottem Arbor prináša? - zdravšie rastliny a vyššie výnosy - zvýšenú mieru prežitia - takmer 50% úsporu vody - rast rastlín aj v neúrodných pôdach - silnejší vývoj koreňov - rovnomerné a rýchlejšie založenie rastlín - vyššiu mieru odolnosti voči chorobám a stresu zo sucha