BLUE TRADE, s.r.o.


Spoločnosť BLUETRADE, s.r.o. so sídlom v Košiciach sa zaoberá predajom, servisom a poradenstvom v oblasti dodávok domovej, komerčné či kancelárske klimatizácie a tiež tepelných čerpadiel značky Panasonic. Kompletný servis a poradenstvo pre klimatizácie a tepelné čerpadlá Panasonic poskytujeme nielen v Košiciach a Prostějove a jeho okolie, ale aj v Přerove, Mohelnici, Litovli, Uničove či Šternberku.

BLUE TRADE s.r.o. poskytuje kompletný predaj, servis a poradenstvo v oblasti dodávok:
 - klimatizácia Panasonic, MAXA
 - tepelných čerpadiel Panasonic
 - vzduchotechniky
 - odvlhčovanie
 - zvlhčovanie Devatec
 - vodných systémov

V súčasnej dobe ponúkame kompletné obchodné, technický a poradenský servis v oblasti klimatizácie a vzduchotechniky vrátane možnosti zaistenia inštalácie a záručného a pozáručného servisu. Pre našich klientov navrhujeme optimálne riešenie. V prípade, že sa na nás obrátite, môžeme Vám garantovať ústretový a pozitívny prístup, spoľahlivosť, vysokú odbornosť a kvalitné obchodné partnerstvo.

Našim zákazníkom môžeme navyše zaručiť aj prvotriednu kvalitu výrobkov. Panasonic ponúka kompletný sortiment klimatizačných jednotiek či tepelných čerpadiel, najmodernejšie technológie v oblasti klimatizačnej techniky a to najmä na poli ekológie a ekonomických nákladov vynaložených na prevádzku zariadenia.

Okrem predaja a kompletná inštalácia klimatizácie a tepelných čerpadiel sa tiež zaoberáme ich veľkoobchodným predajom.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA BLUE TRADE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BLUE TRADE, s.r.o.
www.bluetrade.cz
Adres

Adres

Dolní novosadská 750/67a
Olomouc - Nové sady 779 00

kubes@bluetrade.cz
+420 585 751 213


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha