Stolárna Santo, a.s.


Družstevní 405, Hranice I - Město 753 01
Firma Stolárna Santo, a.s. je firma z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie. Zameriavame sa na vývoz, výrobu a predaj drevených káblových bubnov. Našou špecializáciou sú aj dekoratívne bubny a stoly z cievok, ktoré oživia váš byt či záhradu.

Výroba, drevovýroba, zákazková výroba, dodávka a realizácia:
Drevené káblové bubny
- vyrábame od priemeru 400 do 2 600 mm a dodávame v zmontovanom alebo rozloženom stave
- pre výrobu používame výhradne ihličnaté rezivo s hrúbkou 22 - 50 mm
- bubny klasické
- drevené káblové bubny s oceľovou obručou (výroba výhradne na zákazku)
- dekoratívne bubny a stoly z cievok (vhodné nielen do záhrady, ale aj do vinární, na záhradné posedenie a interiéru).

V našej stolárskej dielni vám taktiež vyrobíme:
- záhradné domčeky na zákazku
- altány, pergoly, prístrešky na auto na mieru
- sauny
- interiéry pre reštaurácie, hotely, banky, nekomerčné priestory
- drevené schodiská - rovné, točité, so zábradlím
- drevené okná, drevené dvere, eurookná, eurodvere
- nábytok z masívu
- výroba z dreva
- sušenie dreve
- opracovanie vlastného materiálu.

Produkty
  • montáž drevených okien, predaj drevohliníkových vchodových dverí, drevené eurookna, solárne drevené okna
  • výroba nábytku na zákazku, kuchynské linky, jedálenské stoly, obývačky a obývacie steny, sedacie zostavy, konferenčné stolíky, návrhy interiéru
  • kanadské drevostavby, pojazdné domčeky, pasívne domy, nízkoenergetické drevené domy
  • metylester mastných kyselín, rastlinné oleje, upravený bioplyn, zmiešaná motorová nafta, kvasný lieh
  • obkladové palubovky, lišty a hranoly, preglejky a drevotriesky, hobľované dosky, osb dosky, palivové drevo
  • výroba nábytku z dreva, spálne na mieru, drevený nábytok z masívu, zákazková výroba nábytku, predaj drevených skríň

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Drevené káblové bubny na zákazku od spoľahlivej českej firmy - výroba

Drevené káblové bubny na zákazku od spoľahlivej českej firmy - výroba

Česká firma Stolárna Santo, a.s. je spoľahlivá a zavedená firma, ktorá sa zameriava na drevené káblové bubny - výrobu zabezpečuje pre tuzemský aj zahraničný trh. Na výrobu drevených káblových bubnov je tu pre Vás zavedená česká firma Stolárna Santo, a.s. so sídlom v Hraniciach na Morave. Na zákazku vyrába klasické drevené káblové bubny alebo bubny s oceľovou obručou pre český aj zahraničný trh. Na výrobu drevených káblových bubnov je použité výhradne ihličnaté rezivo (SM/JD, BO/MD) akosti A až II. v hrúbkach 22-50 mm. Vlhkosť reziva sa pohybuje v rozmedzí 22 % (apríl - september) až 35 % (október - marec), podľa požiadaviek aj reziva vysušeného alebo tepelne ošetreného. Drevené káblové bubny sa vyrábajú od priemeru 400 do 2 600 mm - všetky rozmery je možné prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka. Doprava je zabezpečená kamiónovou alebo vlakovou dopravou (káblové bubny sa dodávajú v zmontovanom alebo rozloženom stave).


Výroba a vývoz drevených káblových bubnov na zákazku Česká republika

Výroba a vývoz drevených káblových bubnov na zákazku Česká republika

Ak hľadáte spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a vývoz drevených káblových bubnov na zákazku, tak kontaktujte firmu Stolárna Santo. Káblové bubny dodávame do Olomouca, Přerova, Brna aj Ostravy. Spoločnosť Stolárna Santo, a. s. sa zameriava na výrobu a taktiež na vývoz drevených káblových bubnov. Káblové bubny vyrábame po tuzemský a zahraničný trh. Drevené káblové bubny: - klasické - s oceľovou obručou (vyrábané iba na zákazku). K výrobe káblových bubnov používame ihličnaté rezivo - smrek, jedľa, smrekovec, borovica. Bubny vyrábame od priemeru 400 až do 2 600 mm, podľa dohody a priania zákazníka. Dopravu zabezpečíme buď vlakovou alebo kamiónovou dopravou.


Drevovýroba, drevené káblové bubny klasické alebo s oceľovou obručou

Drevovýroba, drevené káblové bubny klasické alebo s oceľovou obručou

Firma Stolárna Santo so sídlom v Hraniciach v Českej republike sa špecializuje na drevovýrobu, v ktorej sa prevažne zameriavajú na drevené káblové bubny klasické alebo s oceľovou obručou. Vďaka našim vlastným pracovným priestorom sme schopní realizovať zákazky pre veľké i menšie firmy a tiež pre súkromné osoby. Stolárska dielňa disponuje modernými a kvalitnými obrábacími strojmi vrátane kondenzačnej sušiarne dreva a reziva. Drevovýroba: - drevené káblové bubny (klasické alebo s oceľovou obručou) - zákazková výroba drevených okien a dverí - nábytok z masívu - drevené záhradné domčeky - altány a pergoly - schodisko. Káblové bubny: - používame výhradne ihličnaté rezivo - vyrábame od priemeru 400 do 2 600 mm - dodávame v zmontovanom alebo rozloženom stave. Doprava káblových bubnov je realizovaná buď kamiónovou alebo vlakovou dopravou - podľa dohody so zákazníkom sme schopní drevené káblové bubny dodávať po celej Českej a Slovenskej republike, ale aj do zahraničia.


Dekoratívne drevené bubny, stoly z cievok do bytu aj na záhradu

Dekoratívne drevené bubny, stoly z cievok do bytu aj na záhradu

Ak ste zistili, že vaše bývanie potrebuje zmenu, ale neviete ako toho docieliť, tak zaručeným trendom súčasnosti sú dekoratívne bubny alebo inak povedané stoly z cievok, ktoré vytvoria originálny a netradičný doplnok vášho interiéru, záhrady či domácnosti. Stoly z cievok vyzerajú na prvý pohľad vkusne, originálne a hlavne majú praktické využitie. Tak prečo ich neskúsiť? Našou ďalšou činnosťou je realizácia interiérov na kľúč pre reštaurácie, hotely alebo rodinné domy a byty. Pri dodávke interiéru vám vždy radi poradíme s výberom dreva tak, aby správne plnilo svoj účel. Naše stolárstvo poskytuje služby nielen v celej Českej republike a v zahraničí, ale aj na Slovensku.


Výroba drevených káblových bubnov, záhradných domčekov, nábytku z masívu Přerov

Výroba drevených káblových bubnov, záhradných domčekov, nábytku z masívu Přerov

Stolárna Santo, a.s. je firma, ktorá sa špecializuje na výrobu drevených káblových bubnov a to nielen v celej Českej republike a v zahraničí, ale aj na Slovensku. Vďaka našim vlastným pracovným priestorom sme schopní realizovať zákazky pre malé aj menšie firmy a taktiež pre súkromné osoby. Stolárska dielňa disponuje modernými a kvalitnými obrábacími strojmi vrátane kondenzačných sušiarní dreva a reziva. Drevovýroba: - drevené káblové bubny (klasické alebo s oceľovou obručou) - zákazková výroba drevených okien a dverí - nábytok z masívu - drevené záhradné domčeky - altány a pergoly - schodiská. Káblové bubny: - používame výhradne ihličnaté rezivo - vyrábame s priemerom od 400 do 2 600 mm - dodávame v zmontovanom alebo rozloženom stave. Doprava káblových bubnov realizujeme buď kamiónovou alebo vlakovou dopravou.