Truhlářství Radim Sladký


Stolárska dielňa Radim Sladký sa zameriava na výrobu rôznorodého nábytku, kuchynských liniek či vstavaných skríň. Vykonávame stolársku výrobu na objednávku podľa požiadaviek našich zákazníkov, ku ktorým pristupujeme individuálne a snažíme sa vyhovieť ich priania. Sme schopní spracovať zákazky pre zákazníkov z okolia Moravského Krumlova, Ivančic, pohořelickej a okresu Brno-venkov.

Dodávame nábytok do kuchyne alebo kuchynskej linky, ktoré budú spĺňať tak funkčným ako aj estetická hľadiska. Kuchynské linky môžeme dodať aj so spotrebičmi s dopravou aj montážou. Vyrábame vstavané skrine, ktoré ideálnym spôsobom nenápadne zväčší úložný priestor vo vašej izbe, splynie s okolím a dokonale zapadne do interiéru. Zhotovíme aj ďalší bytový nábytok, ako sú obývacie steny, konferenčné stolíky, postele, vybavenie detských izieb a kúpeľňový či predsieňový nábytok. Vybavíme Vám kanceláriu či ordinácii.

Grafický návrh pre našich zákazníkov zdarma. Navrhneme Vám grafické riešenia tak, aby bolo praktické a pritom aj moderné. Kuchynské linky môžeme dodať aj so spotrebičmi s dopravou aj montážou. Naším cieľom je spokojný zákazník. Ponúkame iba profesionálne rokovaní a najvyššiu kvalitu služieb. Pomôžeme Vám zrealizovať Vaše predstavy!

Nájdete nás na adrese: Budkovice 3, Ivančice.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Radim Sladký
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství Radim Sladký
www.truhlarstvi-sladky.cz
Adres

Adres

č.3
Ivančice - Budkovice 664 91

sladky.radim@seznam.cz
+420 728 297 007


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha