TransPak CZ s.r.o.


Spoločnosť TransPak CZ s.r.o. so sídlom v Rudnej je jedinou pobočkou nemeckej spoločnosti TransPak AG v Českej republike. Naša spoločnosť už viac ako 40 rokov dodáva široké spektrum obalového materiálu a disponuje širokou sieťou pobočiek a skladov po celom Nemecku.
Pobočka spoločnosti v SR má okrem kancelárií k dispozícii skladovacie priestory nielen v Rudnej, ale aj v ďalších častiach republiky. Skladom máme širokú škálu obalového materiálu, ale radi tiež vyriešime vaše individuálne požiadavky a tovar vám dodáme vtedy, keď ho potrebujete.
S obalovým materiálom máme veľké skúsenosti, a preto sa na nás môžete tiež obrátiť v prípade poradenstva, ako optimálne riešiť proces balenia vo vašej spoločnosti tak, aby ste dosiahli nielen vyššiu efektivitu, ale aj preukázateľné ekonomické úspory.
Dodávame baliaci materiál, ako sú napr. krabice, kartón, obálky, prepravné obaly, plniaci materiál, flo-pak a ochranné rožky. Ďalej tiež ponúkame lepiace, viazacie a oceľové pásky, PET, PP, bublinkovú a stretch fóliu, vrecia, sáčky, ochranné deky, popruhy, odvíjače a páskovače a ďalšie.
Dodávame tiež prístroje a stroje, palety, kontajnery a sťahovacie balenia, ktoré tvoria pomoc pri balení na zasielanie a bezpečnosť nákladu.

Dodávame:
- obalový materiál (krabice, kartón, obálky, prepravné obaly, plniaci materiál, ...)
- lepiace pásky, označenie, obálky na dokumenty, ...
- fólie, vrecia, sáčky, tašky
- zabezpečenie tovaru, palety, sťahovacie a archivačné krabice
- prístroje a stroje
- výroba na zákazku, presne podľa Vášho priania
- poradenstvo
- vzorky k dispozícii zadarmo
- pri vysokej ročnej spotrebe – uskladnenie Vášho baliaceho materiálu
a ďalšie.

-

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TransPak CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TransPak CZ s.r.o.
www.transpaksro.cz
Adres

Adres

K Vypichu 1308
Rudná 252 19

info@transpaksro.cz
+420 311 600 611


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha