EVOokna
Tomáš Makeš


Plastové, hliníkové okná, či dvere pre oblasť Moravský Krumlov, Ivančice, Pohořelice Vám zabezpečí spoločnosť EVOokna Tomáš Makes so sídlom v Tulešice.

Sme špecialistom na výrobu plastových okien a plastových dverí. Naším významným partnerom je spoločnosť OKNOPLAST Group, ktorá je jedným z najväčších výrobcov plastových okien v Európe. Naše plastové okná a dvere sú vyrobené z kvalitného nemeckého profilového systému VEKA a sú vybavené celoobvodovým kovaním špičkovej kvality MACO Multimatic. Naše okná a dvere sú veľmi kvalitné a spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na funkčnosť a dizajn.


Predaj, montáž, servis Alu okná, dvere, strešné okná, garážové brány, zimné záhrady Ivančice, Znojmo, Náměšť nad Oslavou, Třebíč, Moravské Budějovice, Hrotovice, Dukovany, Fintice, Velká Bíteš
- parapety
- žalúzie
- vonkajšie žalúzie
- siete proti hmyzu
- rolety
- markízy
- elektrické pohony
- OKNOPLAST
- Perito
- Oknoplast
- hliníkové vchodové dvere, hliníkové okná
- interiérové dvere
- bezpečnostné dvere.

Predaj - sušiaky na bielizeň, okenné záhradky a ostatné produkty na plastové okná s uchytením bez vŕtania do okna či fasády.

Naše okná sa vyznačujú najvyššou kvalitou prevedenia, inovačným funkčným riešením a vysokou bezpečnosťou. Všetky typy okien majú premyslené tvary profilov, môžete si vybrať zo širokej palety farieb, vrátane dýh so vzhľadom dreva, a ďalšieho príslušenstva. Precízne prevedenie našich plastových okien spôsobujú, že vynikajú svojím vzhľadom a najvyššou estetickou úrovňou.

Ďalej v našom sortimente nájdete hliníkové okná a hliníkové dvere a tradičné drevené Euro okná.
Hliníkové okná sú charakteristické svojimi optimálnymi tepelnoizolačnými vlastnosťami, trvanlivosťou materiálu a povrchovou lakovanou úpravou.
Hliníkové dvere majú neopakovateľný elegantný dizajn a vyznačujú sa vysokými tepelno-izolačnými parametrami a bezpečnostnými vlastnosťami. Máme veľký výber dostupných modelov rôznych tvarov so zaujímavými vzormi.

V posledných rokoch sú veľmi žiadané zimné záhrady, ktoré môžu zvýšiť komfort Vášho bývania. Ponúkame zimné záhrady z plastových a hliníkových profilov, môžete si vybrať z nepreberné ponuky tvarových variantov, ktoré splnia všetky vaše požiadavky.

Okrem stavebných prvkov Vám dodáme aj všetko príslušenstvo:
- vnútorné parapety, vonkajšie parapety,
- interiérové žalúzie horizontálne i vertikálne
- siete proti hmyzu
- exteriérové žalúzie
- predokenné rolety
- markízy
- garážové brány s možnosťou elektrického pohonu.

Všetky doplnky si u nás môžete zakúpiť, alebo nechať namontovať samostatne, bez nutnosti odberu okien!

Poskytujeme taktiež služby ako poradenstvo, zameranie, spracovanie cenových ponúk, dopravu, profesionálne montáž, záručný i pozáručný servis.
Okná vám vymeníme vrátane demontáže starých okien, zabezpečíme ich odvoz a ekologickú likvidáciu, montáž objednaného príslušenstvo a murárske zapravenie.

Pre úplnosť ponúkame tiež interiérové a bezpečnostné dvere vrátane zárubní, obložiek, alebo posuvných systémov či puzdier.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA EVOokna Tomáš Makeš
WEBOVÁ STRÁNKA
EVOokna
www.evookna.cz
Adres

Adres

Čermákovice 39
Tulešice 671 73

info@evookna.cz
+420 603 550 376


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha