CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

info@evookna.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 603 550 376

Zavolajte nám

Adres

Čermákovice 39
Tulešice 671 73

EVOokna

Plastové, hliníkové okná, či dvere pre oblasť Moravský Krumlov, Ivančice, Pohořelice Vám zabezpečí spoločnosť EVOokna Tomáš Makes so sídlom v Tulešice.

Sme špecialistom na výrobu plastových okien a plastových dverí. Naším významným partnerom je spoločnosť OKNOPLAST Group, ktorá je jedným z najväčších výrobcov plastových okien v Európe. Naše plastové okná a dvere sú vyrobené z kvalitného nemeckého profilového systému VEKA a sú vybavené celoobvodovým kovaním špičkovej kvality MACO Multimatic. Naše okná a dvere sú veľmi kvalitné a spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na funkčnosť a dizajn.


Predaj, montáž, servis Alu okná, dvere, strešné okná, garážové brány, zimné záhrady Ivančice, Znojmo, Náměšť nad Oslavou, Třebíč, Moravské Budějovice, Hrotovice, Dukovany, Fintice, Velká Bíteš
- parapety
- žalúzie
- vonkajšie žalúzie
- siete proti hmyzu

- rolety
- markízy
- elektrické pohony
- OKNOPLAST
- Perito
- Oknoplast
- hliníkové vchodové dvere, hliníkové okná
- interiérové dvere
- bezpečnostné dvere.

Predaj - sušiaky na bielizeň, okenné záhradky a ostatné produkty na plastové okná s uchytením bez vŕtania do okna či fasády.

Naše okná sa vyznačujú najvyššou kvalitou prevedenia, inovačným funkčným riešením a vysokou bezpečnosťou. Všetky typy okien majú premyslené tvary profilov, môžete si vybrať zo širokej palety farieb, vrátane dýh so vzhľadom dreva, a ďalšieho príslušenstva. Precízne prevedenie našich plastových okien spôsobujú, že vynikajú svojím vzhľadom a najvyššou estetickou úrovňou.

Ďalej v našom sortimente nájdete hliníkové okná a hliníkové dvere a tradičné drevené Euro okná.
Hliníkové okná sú charakteristické svojimi optimálnymi tepelnoizolačnými vlastnosťami, trvanlivosťou materiálu a povrchovou lakovanou úpravou.
Hliníkové dvere majú neopakovateľný elegantný dizajn a vyznačujú sa vysokými tepelno-izolačnými parametrami a bezpečnostnými vlastnosťami. Máme veľký výber dostupných modelov rôznych tvarov so zaujímavými vzormi.

V posledných rokoch sú veľmi žiadané zimné záhrady, ktoré môžu zvýšiť komfort Vášho bývania. Ponúkame zimné záhrady z plastových a hliníkových profilov, môžete si vybrať z nepreberné ponuky tvarových variantov, ktoré splnia všetky vaše požiadavky.

Okrem stavebných prvkov Vám dodáme aj všetko príslušenstvo:
- vnútorné parapety, vonkajšie parapety,
- interiérové žalúzie horizontálne i vertikálne
- siete proti hmyzu
- exteriérové žalúzie
- predokenné rolety
- markízy
- garážové brány s možnosťou elektrického pohonu.

Všetky doplnky si u nás môžete zakúpiť, alebo nechať namontovať samostatne, bez nutnosti odberu okien!

Poskytujeme taktiež služby ako poradenstvo, zameranie, spracovanie cenových ponúk, dopravu, profesionálne montáž, záručný i pozáručný servis.
Okná vám vymeníme vrátane demontáže starých okien, zabezpečíme ich odvoz a ekologickú likvidáciu, montáž objednaného príslušenstvo a murárske zapravenie.

Pre úplnosť ponúkame tiež interiérové a bezpečnostné dvere vrátane zárubní, obložiek, alebo posuvných systémov či puzdier.

moreless
Katalóg firiem

Kovové a hliníkové okná a dverePlastové okná a dvereRolety, žalúzie a markízy

OBRÁZKY
Kontakty

EVOokna
Čermákovice 39
Tulešice 671 73
GPS: 49°2′13.38″ N, 16°12′2.27″ E

49°2′13.38″ N, 16°12′2.27″ E

QR kód firmy EVOokna
WEBOVÁ STRÁNKA EVOokna

WEBOVÁ STRÁNKA

EVOokna
www.evookna.cz

Adres

Adres

Čermákovice 39
Tulešice 671 73

info@evookna.cz
+420 603 550 376

Kontaktný formulár

captcha