ELNA-renovace s.r.o.


Naša firma sa zaoberá povrchovými úpravami, modernizáciou a nátery povrchov. Priemyselná mokrá a prášková lakovňa, tryskanie, pieskovanie, čistenie suchým ľadom.

tryskanie
Najčastejšie predúprava povrchu pred použitím náterových hmôt alebo žiarového nástreku. Využíva sa hlavne u kovov a výrobkov z nich oceľových konštrukcií, ale aj betónu, fasád, kameňov, obkladových dosiek ad. Sme vybavení ťažkou technikou pre manipuláciu s veľkými dielmi. Tryskám oceľové mosty, konštrukcie, betónové nádrže a mosty, zásobníky kŕmnych zmesí, poľnohospodárske stroje a zariadenia, vleky a mnoho ďalších. Dýzam i veteránov. Máme mnohoročné skúsenosti s jemným tryskaním veteránov, kde hrozí zničeniu týchto pieskovaných vozidiel.

zinkovanie
Metalizácia je nanášanie kovových povlakov žiarovým nástrekom. Povrchovo ochraňuje oceľ a ďalšie iné kovy pred zrezivěním. Zinkovanie niekoľkonásobne predĺži kovov. Striekaný povrch musí byť predupravené tryskaním. Používame materiály: zinok, zinacor, hliník, meď a mosadz. Metalizujeme oceľové mosty, nádrže, potrubia, poľnohospodárske stroje, vleky, návesy a súčasti automobilov, veteránov a ďalšie.

lakovanie
Lakujeme od malých dielov až po veľké konštrukcie a nákladné vozidlá. Náš lakovacej box má rozmery 4, 5 × 4, 5 × 18m takže sa tam vojde pokojne aj príves a autobusy. Použité náterovej volíme podľa priania zákazníka. Vykonávame nástrek, vysokotlakový nástrek a náter.

suchý ľad
Tryskanie suchým ľadom je ekologická, rýchla a efektívna metóda a je možné s ňou odstrániť rôzne druhy znečistenia. Využitie nájde v automobilovom, elektrotechnickom, potravinárskom, strojárskom chemickom, opravárenskom priemysle aj doprave a ďalších oblastiach.

čistenie
Odstraňuijeme graffiti z tehál, fasád, dlažieb, mramoru, kameňa, dreva, skla, plastu, kovov, vlakov, autobusov ad. Používame nechemická, ekologicky šetrné metódy mikroabrazivního granulátu.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA ELNA-renovace s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ELNA-renovace s.r.o.
elna-renovace.cz
Adres

Adres

Žižkova 56
Jihlava 586 01

info@elna-renovace.cz
+420 602 671 792


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha