SCASERV a.s.


  • kovové vjazdové brány, kovové oplotenie, príslušenstvo k plotom a bránam, kovové konštrukcie, kováčska výroba

  • fasádne lešenie, schodiskové veže, pojazdné lešenie, modulové lešenie, zdvíhacie plošiny, zdvíhacie stoly

  • vibračné a hutnícke stroje, hliníkové veže, debnenie stropov, drobné náradie, nivelačné zariadenia, montážne plošiny
Spoločnosť SCASERV, a. s. z Českej republiky, ktorá patrí medzi štáty Európskej únie, dodáva pre Vaše stavebné projekty na českom, slovenskom a poľskom trhu fasádne rámové lešenie Sprint a hliníkové pojazdné lešenie BoSS. Ponúkame tiež vhodné doplnky k našim produktom ako napr. závesné lávky TITAN, ktoré je možné použiť aj tam, kde sa s lešením nedostanete. Pre vymedzenie stavebného priestoru a zabezpečenie bezpečnosti pri zákaze vstupu nepovolaných osôb využite našu širokú ponuku mobilného oplotenia. V oblasti debnenia ponúkame stenové panelové debnenie Logik 50 a prvkové nosníkové debnenie stropov, ktoré podopierajú oceľové stropné podpery s bezpečnostným mechanizmom pre jednoduché oddebnenie. Ucelený sortiment produktov ponúkame ako formou zapožičania, tak aj formou predaja.

Naše motto: "BEZPEČNÉ A EFEKTÍVNE RIEŠENIE PRE VAŠU STAVBU". Naším štandardom je nie len to, že produkty, ktoré poskytujeme spĺňajú technické normy, ale aj ich vysoké technologické prednosti. Máme skúsených obchodných manažérov, ktorí pre vás zabezpečia riešenie šité na mieru s vysokou efektivitou a to presne podľa vašich požiadaviek.

Fasádne lešenie SPRINT je jednoduchý systém, s možnosťou rýchlej montáže a výhodou dlhej životnosti vďaka žiarovo pozinkovaným komponentom, ktoré vám zabezpečí zníženie prevádzkových nákladov a zároveň spĺňa náročné požiadavky na bezpečnosť pri práci.

Ľahké hliníkové mobilné veže BoSS s rozsiahlym sortimentom komponentov umožňuje zvoliť si rôzne druhy zostáv, rozmerov a výšky pracovných plôch. Veže sú vhodným pomocníkom konštrukcií v stavebníctve, priemyselných prevádzkach, na verejných priestranstvách, v átriách, pri rôznych opravárenských, údržbárskych a montážnych prácach, kde je potreba použiť práve pojazdné lešenie.

Závesné lávky predstavujú moderné zdvíhacie zariadenie, ktoré je určené pre práce na fasádach budov. Je to vhodná alternatíva k lešeniu alebo k ich optimálnej kombinácii. Presun a preprava materiálov, náradia či osôb do požadovanej výšky pri správnej koordinácii dokáže výrazne zvýšiť rýchlosť a efektivitu práce. Závesné pracovné plošiny poskytujú veľkú škálu použitia - od zateplenia a opláštenia budov, cez inštaláciu okien, až po vonkajšie čistenie fasád a údržbu budov. V prípade, že už vlastné závesné lávky máte, radi vám urobíme revíziu ich motorov. Sme autorizovaný servis firmy STROS - Sedlčanské strojírny, a. s.

Naše výstupové veže z lešenia Cuplok spĺňajú požiadavky pre náročný stavebný trh a ich konštrukcia, ktorá je prispôsobená aj väčšiemu zaťaženiu, umožňuje častý výstup pracovníkov vo väčšom počte. Veže taktiež umožňujú dostatočný priestor pre vynášanie a znášanie materiálu.
Toto dočasné schodisko je variabilné, spĺňa vysoký bezpečnostný štandard a je možné ho využiť aj pre vytváranie výstupov vo viacerých poschodiach naraz.

Schodiskové veže R-modul účelne spĺňajú funkciu únikového a dočasného schodiska pre účely zabezpečenia bezpečnostných noriem stavby. U stavbárov sú veľmi obľúbené, pretože umožňujú rýchlu montáž, sú kvalitné a za priaznivú cenu.

Mobilné oplotenie, ktoré taktiež nechýba v celkovej ponuke produktov firmy SCASERV, a. s., ponúkame v dvoch formách - predaja alebo prenájmu. Mobilné ploty sú populárne pre svoju jednoduchú a rýchlu inštaláciu a ľahké premiestňovanie.
Vďaka žiarovému pozinkovaniu jednotlivých dielov dosahuje oplotenie vysoké kvality a dlhoročnú trvanlivosť. V našej ponuke ponúkame ako plné, tak aj drôtené plotové dielce. Vhodné využitie pre mobilné oplotenie je napr. ochrana staveniska, oplotenie dočasných skladov alebo oplotenie pri organizovaní športových a kultúrnych akcií.

Debnenie LOGIK 50 je debniaci panelový systém, ktorý zabezpečuje dokonalosť povrchu betónu podľa najprísnejších noriem pri tlaku betónovej zmesi do 50 kN/m2. Stenové panelové debnenie je navrhnuté pre malé až stredne veľké projekty. Vďaka jeho všestrannosti je možné pomocou tohto debnenia vytvárať aplikácie pre podporné múry, základy, žumpy, šachty, piliere a stĺpy. Systém debnenia LOGIK 50 umožňuje využitie jednostranného ale i obojstranného debnenia.

Nosníkové debnenie stropov a prievlakov je prvkové debnenie, ktoré využíva drevené lepenkové nosníky, trojvrstvové dosky s oceľovou hranou, nastaviteľné stavebné stojky a doplnkové prvky. Debnenie je vhodné pre stavbu rovných či tvarovo komplikovaných stropov od malého rozsahu až po rozsiahle stropné dosky.

Systém záchytných sietí SafeNet nájde uplatnenie predovšetkým pre zabezpečenie stavby proti padajúcim predmetom z výšky. Sieť odolná voči UV žiareniu aj poveternostným vplyvom je výškovo nastaviteľná a testovaná na pád telesa s hmotnosťou 100 kg z výšky 7 m.

Prechodové lávky SafeBridge sú optimálne riešenie na premostenie ako pre verejnosť, napr. prístup do budovy cez výkop na chodníku, tak aj pre použitie na stavbách, napr. pri pokládke inžinierskych sietí, plynovodov či elektrických rozvodov. Prechodová lávka SafeBridge s protišmykovým povrchom je dostupná v 4 dĺžkach so šírkou 1, 2 m a je vybavená zarážkami s výškou 160 mm.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA SCASERV a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
SCASERV a.s.
www.scaserv.cz
Adres

Adres

Lihovarská 663/38
Ostrava - Kunčičky 718 00

ostrava@scaserv.cz
+420 595 222 200


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha