Tom&Ka s.r.o.
Podlahářství Opava


Predaj a pokládku širokého sortimentu podlahových krytín pre Vás zabezpečí podlahářství Tom & Ka s.r.o. z Opavy. Máme dlhoročné skúsenosti v tomto odbore. V našej ponuke nájdete podlahy drevené, plávajúce, vinylové, korkové, laminátové, PVC či koberce.

Pred samotnou pokládkou vyrovnáme podklad cementovou stierkou, drevotrieskou či iným materiálom podľa potreby. Po dohode prídeme priamo k zákazníkovi, zmeriame a vytvoríme cenovú ponuku zdarma. Okrem pokládky a predaja podlahových krytín vykonávame taktiež rekonštrukcie podláh a parkiet.

Ponúkame len profesionálny pokládku a predaj kvalitných podlahových krytín:
- koberce, čistiace zóny
- PVC, linolea
- vinylové podlahy
- laminátové podlahy
- drevené parkety a vlysy
- korkové podlahy a dlaždice
- soklové lišty k podlahám
- rekonštrukcia podláh.

Ak uvažujete o PVC podlahovej krytine, predstavíme Vám široký výber farebných odtieňov v rôznych hrúbkach i šírkach.
V súčasnej dobe sú PVC podlahy najžiadanejšie podlahovou krytinou. PVC má moderný vzhľad, predstavuje dokonalú imitáciu prírodných materiálov, má vysoká odolnosť a dlhodobú životnosť. PVC podlahová krytina Vám bude vyhovovať nielen v byte, ale aj v kancelárskych a ostatných komerčných priestoroch. Môžeme Vám ponúknuť PVC od firiem Fatra, Tarkett, Forbo, IVC Group.

Ďalšie podlahová krytina -Linoleum- je oproti PVC hrubšie, mäkšie a viac pripomína gumu. Linoleum je prírodný produkt a šetrí životné prostredie, pretože je biologicky rozložiteľné.
Naviac je umývateľné vodou aj bežnými dezinfekčnými prostriedkami a zvyšuje hygienické vlastnosti, ktoré sú využívané predovšetkým v zdravotníckych zariadeniach, školách či škôlkach.
Vďaka týmto vlastnostiam je linoleum vhodné aj do prostredia alergikov jeho ďalšou výhodou je zvuková aj tepelná izolácia.

Pre dokonalú čistotu a údržbu, ktorá predlžuje životnosť Vašich podlahových krytín, Vám môžeme ponúknuť výrobky značky Dr. Schutz. Neoddeliteľnou súčasťou k podlahovým krytinám poskytujeme tiež doplňujúci sortiment ako sú:
- podlahové lišty PVC, kobercové, prechodové
- schodové hrany
- koncovky, spojky
- podložky pod kolieskovú stoličku.

V prípade Vášho záujmu, sa budeme tešiť na spoluprácu s Vami. Kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese alebo nás osobne návštevou vo vzorkovej predajni na ulici Čapákovo nábreží 691/42 vedľa ulice Mostní v Opave Kateřinkách.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Tom&Ka s.r.o. Podlahářství Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
Tom&Ka s.r.o.
podlaharstvi-opava.cz
Adres

Adres

Čapákovo nábřeží 691/42
Opava 5 747 05

obchod@podlaharstvi-opava.cz
+420 608 798 122


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha