Windsor Enterprise s.r.o.


č. 335, Znojmo - Kuchařovice 669 02
Výkup zveri od poľovníkov a následným spracovaním až do kuchynskej podoby.

Spracovanie zveriny bežne lovenou v SR, tj. Srnčej, danielej, jelenia, muflónej, diviaky, bažanty, kačice a zajace.

Všetok sortiment dodávame vákuovo balený. Tovar máme celoročne skladom v mrazenom stave, v loveckej sezóne (od mája do januára) aj chladené.

Veľkoobchodný, maloobchodný predaj diviny Brno, Moravský Krumlov, Třebíč, Trenčiansky kraj, Břeclav, Olomouc, Vyškov, Mikulov, Přerov, Praha
- balená, chladená, čerstvá, mrazená zverina
- zverinové recepty
- recepty zverina
- zverinové výrobky
- zverinové klobásy
- zverinová paštéta, šunka
- jeleň
- diviak
- kanec
- divoké prasa
- muflón
- srnec
- bažant
- divoká kačica
- zajac
- srnčie
- jelení
- kančí
- muflónej
- bažantie
- kačacie
- zajačie.

Našimi zákazníkmi sú ako maloodberatelia, tak i veľké firmy.
V ponuke sú tiež zveriny výrobky - párky, klobásy, paštéty a sušené šunky. Zákazníci si môžu tovar kúpiť priamo vo firemnej predajni v Kuchařovice alebo v internetovom obchode s využitím odberných miest v Znojme, Brne a Prahe.
Sme malá rodinná firma a dokážeme rýchlo reagovať aj na netradičné úpravy. Veľkosť balenia prispôsobíme požiadavkám zákazníka. Ponúkame aj také špeciality, ako napríklad danielej osso buco, srnčia kolienka alebo jelenej falošnú sviečkovú.

Radi poradíme s prípravou rôznych druhov diviny. Pre našich zákazníkov máme pripravenú aj malú zveriny kuchárku s vyskúšanými vlastnými receptami.

Odberové miesta pre e-shop Znojmo, Brno, Olomouc, Praha.

Produkty
  • kuracie mäso, bravčové mäso, hovädzie mäso, teľacie mäso, morčacie mäso, údeniny, slanina, bitúnok a mäsokombinát
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Divina, mäso z diviaka, pečienka zo zveriny

Divina, mäso z diviaka, pečienka zo zveriny

Milujete tú silnú a výraznú chuť diviny? Doprajte si tradičnú chuť gulášu, ragú či pečienky zo zveriny. V súčasnosti má zverina v kuchyni už nezastupiteľné miesto. Správne ošetrená a spracovaná zverina je jemná a má veľmi špecifickú chuť. Ochutnajte mäso z diviaka - divinu - diviak bez kosti, mäso na guláš, chrbát bez kosti, koleno, krk, stehno bez kosti, plece bez kosti a ďalšie. Vychutnajte si taktiež zverinovú delikatesu - sušenú klobásu z diviaka! Navštívte náš e-shop a objednajte si zverinu, ktorá vám určite zachutí!


Predaj zveriny, zverinových výrobkov Juhomoravský kraj

Predaj zveriny, zverinových výrobkov Juhomoravský kraj

Máte radi zverinu? Potom neváhajte a navštívte náš e-shop a objednajte si lahodné výrobky zo zveriny! Sme dynamická firma, ktorá sa venuje výkupu zveri od poľovníkov a následnému spracovaniu a predaju zverinových výrobkov. Spracovávame zverinu lovené v Českej republike - srna, daniel, jeleň, muflón, bažant, kačka či zajac. Výrobky predávame vákuovo balené a dostupné celoročne skladom v mrazenom stave, počas loveckej sezóny (od mája do januára) aj chladené. V ponuke sú zverinové výrobky - párky, klobásy, paštéty a sušené šunky. Viac informácií a kompletnú ponuku zverinových výrobkov nájdete na našich webových stránkach. K dispozícii pre Vás máme aj dve odberové miesta v Juhomoravskom kraji, a to v Znojme a Brne.


Zverinové klobásy, zverinové delikatesy

Zverinové klobásy, zverinové delikatesy

Ste gurmáni, radi si pochutnáte na delikatesách a zverine? Potom neváhajte a ochutnajte zverinové klobásy od spoločnosti Windsor Enterprise s.r.o! V našej kamennej aj internetovej predajni nájdete širokú ponuku zverinových delikates, ako sú zverinové klobásy (sušená jelenia a diviačia klobása), poľovnícka paštéta, zverinová saláma a šunka a ďalšie. Tovar môžete zakúpiť priamo vo firemnej predajni v Kuchařoviciach alebo v internetovom obchode s využitím týchto miest odberu: Znojmo, Brno a Praha. Klobásy v predaji v balení po 2 ks - 180g. Viac informácií v našom e-shope.