Windsor Enterprise s.r.o.


č. 335, Znojmo - Kuchařovice 669 02

Produkty
  • kuracie mäso, bravčové mäso, hovädzie mäso, teľacie mäso, morčacie mäso, údeniny, slanina, bitúnok a mäsokombinát
  • ovocné zmrzliny, smotanové zmrzliny, čokoládové zmrzliny, mrazená zelenina, mrazené mäso, mrazené ovocie, mrazené pečivo, mrazené polotovary

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Divina, mäso z diviaka, pečienka zo zveriny

Divina, mäso z diviaka, pečienka zo zveriny

Milujete tú silnú a výraznú chuť diviny? Doprajte si tradičnú chuť gulášu, ragú či pečienky zo zveriny. V súčasnosti má zverina v kuchyni už nezastupiteľné miesto. Správne ošetrená a spracovaná zverina je jemná a má veľmi špecifickú chuť. Ochutnajte mäso z diviaka - divinu - diviak bez kosti, mäso na guláš, chrbát bez kosti, koleno, krk, stehno bez kosti, plece bez kosti a ďalšie. Vychutnajte si taktiež zverinovú delikatesu - sušenú klobásu z diviaka! Navštívte náš e-shop a objednajte si zverinu, ktorá vám určite zachutí!


Predaj zveriny, zverinových výrobkov Juhomoravský kraj

Predaj zveriny, zverinových výrobkov Juhomoravský kraj

Máte radi zverinu? Potom neváhajte a navštívte náš e-shop a objednajte si lahodné výrobky zo zveriny! Sme dynamická firma, ktorá sa venuje výkupu zveri od poľovníkov a následnému spracovaniu a predaju zverinových výrobkov. Spracovávame zverinu lovené v Českej republike - srna, daniel, jeleň, muflón, bažant, kačka či zajac. Výrobky predávame vákuovo balené a dostupné celoročne skladom v mrazenom stave, počas loveckej sezóny (od mája do januára) aj chladené. V ponuke sú zverinové výrobky - párky, klobásy, paštéty a sušené šunky. Viac informácií a kompletnú ponuku zverinových výrobkov nájdete na našich webových stránkach. K dispozícii pre Vás máme aj dve odberové miesta v Juhomoravskom kraji, a to v Znojme a Brne.


Zverinové klobásy, zverinové delikatesy

Zverinové klobásy, zverinové delikatesy

Ste gurmáni, radi si pochutnáte na delikatesách a zverine? Potom neváhajte a ochutnajte zverinové klobásy od spoločnosti Windsor Enterprise s.r.o! V našej kamennej aj internetovej predajni nájdete širokú ponuku zverinových delikates, ako sú zverinové klobásy (sušená jelenia a diviačia klobása), poľovnícka paštéta, zverinová saláma a šunka a ďalšie. Tovar môžete zakúpiť priamo vo firemnej predajni v Kuchařoviciach alebo v internetovom obchode s využitím týchto miest odberu: Znojmo, Brno a Praha. Klobásy v predaji v balení po 2 ks - 180g. Viac informácií v našom e-shope.