SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.


Spoločnosť Sander Support Logistic s.r.o. so sídlom vo Frýdku-Místku v Českej republike, ktorá je súčasne členom Európskej únie, sa zaoberá zasielateľstvom, balením, vykládkami a nakládkami tovaru. V rámci svojej činnosti, ktorú poskytuje nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí, na Slovensku a v Poľsku sa postaráme:

- o exportné balenie zásielok zabezpečujúce ochranu pred poškodením pri preprave a manipulácii a pred negatívnymi vplyvmi vzdušnej vlhkosti. Realizujeme priamo u zákazníka alebo vo vlastných priestoroch. Vypracujeme spracovanie návrhu prepravného balenia s dôrazom na individuálne špecifiká danej zásielky.

Ďalej sa zameriavame na výrobu a dodávku vhodného baliaceho materiálu. Balenie strojov na prepravu do drevených debien, na drevené podložky alebo palety s hliníkovou fóliou na zámorskú prepravu. Používame konzervanty proti korózii, čidlá otrasu a vysúšadlá. Zabezpečíme ošetrenie dreveného baliaceho materiálu proti škodcom a fixáciu na dopravné prostriedky či nakládku do kontajnerov.

Balenie do teplom zmrštiteľnej fólie. Táto fólia je vysoko odolná fólia z polyetylénu obsahujúca spomaľovače horenia a chrániaca pred UV žiarením. Vyznačuje sa rôznou hrúbkou a teda schopnosťou odolávať poveternostným vplyvom. Možnosť balenia strojného zariadenia, produktov ťažkého strojárskeho priemyslu, dopravných prostriedkov. Zabezpečí kvalitnú ochranu prepravovaného tovaru, zníženie nákladov, minimalizáciu hmotnosti zásielky.

V rámci kontajnerizácie sa postaráme o vykládku a nakládku kontajnerov, zabezpečíme náklad proti pohybu. Ďalej sa postaráme o prekládku na iné dopravné prostriedky (kamión, železnice). K dispozícii máme vysokozdvižné vozíky s nosnosťou 10 t, 12 t, 16 t, 26 t a špeciálnu manipulačnú techniku. Vhodné pre bežný paletový tovar a kusové zásielky aj pre neštandardné a ťažké zásielky.

Do oblasti investičných celkov patria presuny jednotlivých strojov aj celých technologických liniek. Vybalenie, vykládka, inštalácia a montáž doplnkových systémov. Nakládku vykonávame pomocou vysokozdvižných vozíkov s veľkou nosnosťou a žeriavovou techniku. Vykonávame pravidelné čistenie strojného zariadenia, obnovu náteru a repasiu.

Špecializujeme sa na kontinentálnu aj zámorskú prepravu kontajnerov, strojných zariadení, nadmerných a ťažkých zásielok.
Postaráme sa o exportné a importné colné odbavenie.

Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade potreby uloženia a uskladnenia tovaru a materiálu, strojného zariadenia, dočasné uskladnenie relokovaného strojného zariadenia. Zabezpečíme priestor na čistenie strojného zariadenia a pripoistenie skladovaného zariadenia.

Prenájom vysokozdvižného vozíka (VZV) s nosnosťou 12 t a 16t. K dispozícii je krátkodobý aj dlhodobý prenájom, V rámci služby sa postaráme o dopravu vozíka vrátane obsluhy na miesto určenia.
Pre ČR: Frýdek Místek, Ostrava, Valašské Meziříčí, Hranice na Morave, Třinec.
Pre SR: Žilina, Trenčín, Prievidza, Martin.
Pre PL: Bielsko Biała, Tychy, Katowice, Rybnik.

Prenájom a požičovňa žeriavovej závesnej váhy KOCS10, ktorá je vhodná pre stabilné váženie do 10 000 kg. Vyznačuje sa robustným priemyselným prevedením, chránená kovovým obalom, vybavená diaľkovým ovládaním a červeným LED displejom. Nízka výška váhy oko-hák, minimálne skrátenie výšky zdvihu žeriavu.

Prenájom a požičovňa C-háku na žeriav, ktorý má nosnosť 8 t, slúži na žeriavovú manipuláciu so zvitkami, rúrkami. Využitie nájde k nakládke a vykládke zvitkov, trubiek, plechov, oceľových konštrukcií a ďalších dlhých častí do kontajnera.

Témy:

prepravné balenie strojov, teplom zmrštiteľná, zmršťovacia fólia, nakládka, vykládka kontajnerov Česko

FIREMNÉ ČLÁNKY

Moderné prepravné balenie do ochranných tepelne zmrštiteľných fólií

Moderné prepravné balenie do ochranných tepelne zmrštiteľných fólií
Posilňujeme trend moderného prepravného balenia strojových zariadení, produktov ťažkého strojárenského priemyslu a balenie dopravných prostriedkov do ochranných tepelne zmrštiteľných fólií.
AKTUÁLNE PONUKY

Balenie strojov a tovaru na prepravu - exportné balenie zabezpečuje ochranu zásielky pred poškodením, Česká republika

Balenie strojov a tovaru na prepravu - exportné balenie zabezpečuje ochranu zásielky pred poškodením, Česká republika
Ak potrebujete ochrániť stroje a tovar pred poškodením pri preprave, obráťte sa na firmu SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. z Českej republiky, ktorá sa špecializuje na exportné balenie, ktoré zásielky ochráni pred negatívnymi vplyvmi. Naša spoločnosť sa špecializuje na exportné balenie tovaru, ...

Montáž a demontáž strojových zariadení, balenie a preprava strojov Česká republika

Montáž a demontáž strojových zariadení, balenie a preprava strojov Česká republika
Montáž a demontáž strojových zariadení aj balenie a prepravu strojov pre Vás zabezpečuje česká spoločnosť Sander Support Logistic s.r.o. Balenie strojov vykonávame priamo u zákazníka alebo v priestoroch našej spoločnosti na adrese Příborská 1585 vo Frýdku Místku - ČR, kde sa nachádza aj sklad. ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.
www.sander-logistic.cz
Adres

Adres

Příborská 1585
Frýdek-Místek 738 01

valerian@sander-logistic.cz
+420 722 813 878


Nájdete nás aj tu:

FacebookTwitterARES
captcha