BOHEMIA-HOTWORK s.r.o.


Verneřice 202, Hrob 417 04
Spoločnosť BOHEMIA-HOTWORK s.r.o. ponúka servisné práce sklárskych a priemyselných pecí. Vykonávame vysúšanie výmuroviek zlievarenských pecí, fluidných kotlov a iných priemyselných kotlov.
Medzi naše služby patrí údržba pecí, temperovanie a odtemperování pecí, vypúšťanie pecí s reguláciou výtoku skloviny, vŕtanie, čistenie regenerátorov pecí od sulfátov, ďalej výmena držiakov elektród či osadzovanie termočlánkov.
Pri temperovanie pecí užívame najmodernejšiu meraciu techniku, výkonné teplovzdušné plynové temperovacie horáky a ventilátory zaisťujú nevyhnutný pretlak v peci, súčasťou je výstavba nového alebo opraveného taviaceho agregátu.
Poskytujeme tiež čistenie a vytavovaní regenerátorov pecí od sulfátov, osadzovanie nových elektród, vŕtanie rôznych otvorov za prevádzky pece pre inštaláciu alebo výmenu termočlánkov.

Servis, opravy, údržba priemyselné a sklárske pece:
 - temperovanie a odtemperování sklárskych a priemyselných pecí
 - plnenie pecí horúcimi črepy
 - vypúšťanie pecí s reguláciou výtoku skloviny
 - čistenie regenerátorov pecí od sulfátov
 - vytavovaní regenerátorov
 - výmena držiakov elektród
 - osadzovanie termočlánkov
 - výmena bublinkových trysiek a termočlánkov
 - jadrové vŕtanie za prevádzky pece.

Naši servisní pracovníci vykonáva tiež kontrolu a nastavovanie kotvenie pecí. Máme bohaté skúsenosti s opravami a servisom sklárskych a priemyselných pecí, na českom i zahraničnom trhu pôsobíme už od roku 1985. Naša prevádzka sa nachádza na adrese Verneřice 202, Hrob, okres Teplice.

Produkty
  • pece pre sklársky priemysel, pece pre keramiku, pece pre povrchové úpravy, pece pre vypaľovanie porcelánu
Kontaktný formulár
captcha