Dřevoslav, s.r.o.


  • šatňové skrine, súpravy nábytku do spálne, spálňové zostavy na mieru, postele z masívu, drevené postele, látkové postele, nočné stolíky z masívu

  • drevené vráta, drevené ploty, drevené plotovky, drevené plotové diely, povrchová úprava drevených plotov, drevené plotové stĺpiky

  • záhradné kreslá, záhradné stolíky, záhradné pohovky, záhradný nábytok z dreva, plastový nábytok do záhrady

  • výroba mantinelov pre štadióny, ochranné siete, divácke tribúny, športové oplotenie, vybavenie do posilňovne, vybavenie pre gymnastiku, športové povrchy, futbalové bránky, volejbalové stĺpiky
Výrobcom certifikovaných detských ihrísk je firma Dřevoslav s.r.o., ktorá sídli vo Slavoniciach. Vyrábame a dodávame detské herné drevené prvky, ako sú domčeky, preliezky, šmykľavky, hojdačky a ďalšie herné prvky pre deti.

Zameriavame sa výhradne na výrobu z prírodného masívu, najmä teda zo smreku a duba a to z dôvodu výborných vlastností masívu a zároveň moderného, praktického a variabilného designu. Prioritou je pre nás kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Navyše sme schopní akýchkoľvek atypických úprav sériovej výroby.To všetko si môžete vybrať a objednať prostredníctvom nášho eshopu až k Vám do domu.

Čo sa týka herných prvkov, náš sortiment ich zahŕňa niekoľko skupín. Sú tu komponenty pre cvičenie a preťahovanie, ako sú hrazdy, lanové mosty, balančné lávky a koly. Na žiadnom detskom ihrisku tiež nesmie chýbať preliezky, šmykľavky či veže a rozhľadne. Neoddeliteľnou súčasťou ihrísk sú aj hojdačky - pružinové, vahadlové a závesné. Každá záhrada materské škôlky či rodinného domu by mala byť doplnená o štvorcové alebo kruhové palisádovou pieskovisko. Doplnkový sortiment našej výroby potom zahŕňa kresliaca tabuľa, prohazovadla, mlhoviště, hmatové chodníčky, lavičky a odpadkové koše.

Ďalej sa tiež zaoberáme výrobou postelí a posteľových roštov z masívu - buk, smrek. V našom portfóliu nájdete ako detské, tak manželské postele či vyvýšené postele pre seniorov. Súčasťou našej výroby sú aj doplnky k posteliam, ako sú nočné stolíky, bezpečnostné zábrany alebo zábrany na ochranu múru. Zároveň tiež vyrábame záhradný nábytok pre deti a dospelých a drevené plotové dielce a ohrady k záhonom.

Zákazková výroba vrátane montáže u nás nie je výnimkou, ale samozrejmosťou podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka. Tešíme sa na plnenie ďalších želanie!

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Dřevoslav, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Dřevoslav, s.r.o.
drevoslav.cz
Adres

Adres

Znojemská 254
Slavonice 378 81

drevoslav@email.cz
+420 723 364 850


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha