ST-mont Dačice
Pavel Stejskal


Berky z Dubé 163, Dačice 380 01
Spoločnosť ST MONT Pavel Stejskal sa zaoberá výrobou, dodávkou a montážou oceľových konštrukcií, hál a opláštenie budov a poskytuje svoje služby celoročne, a to po celej Českej republike.

Na trhu sme už 18 rokov a dodávame novo vyrobené haly na zákazku podľa požiadaviek investora alebo použité renovované haly. Oba typy možno opláštiť trapézovými plechmi alebo sendvičovými panelmi s výplňou z PUR peny či minerálnej vaty. Stenové a strešné panely sú v rôznej hrúbke a na výber máte viac ako 20 klasických odtieňov farieb RAL. Výhodou sendvičových panelov je rýchla montáž, nízke požiadavky na údržbu. Taktiež vyniká dobrými izolačnými vlastnosťami a úsporou miesta oproti klasickému murive.

Vykonávame kompletné služby od projekčnej činnosti, statických výpočtov, až po výrobné a montážne dokumentácie. Rovnako Vám zabezpečíme bezplatnú cenovú kalkuláciu. Uprednostňujeme tuzemské zákazky, ale tiež aj účasť na zahraničných stavbách pre nás nie je problém.


Stavba a montáž oceľových konštrukcií:

- montované haly
- výrobné haly
- oceľové haly
- stavebná činnosť
- montáž pre opláštenie hál
- priemyselné objekty
- skladovej haly.


Naša spoločnosť neustále pracuje na zdokonalenie našich služieb a spokojný zákazník je našou prioritou.

Produkty
  • výstavba výrobných hál, výstavba skladových areálov, rekonštrukcie výrobných objektov, výstavba parkovísk
  • montážne haly, vráta a oplotenie, zámočnícke konštrukčné prvky, schodiská a zábradlia, výroba kovových konštrukcií, mestský mobiliár

Kontaktný formulár
captcha