MRÁČEK KOVO s.r.o.


Spoločnosť MRÁČIK KOVO s.r.o. sa zaoberá rôznymi odvetviami výroby dizajnérskych prvkov do interiérov a exteriérov. Realizujeme zadanej zákazky od výrobných výkresov, cez vlastnú výrobu, práškové lakovanie a opracovanie až po montáž, kompletizácii a následnú dopravu. Zaistíme Vám kvalitný servis od úpravy výkresovej dokumentácie cez tvorbu cenovej ponuky, výroby vzoriek a iných úprav po konečný výrobok.

Celým procesom výroby Vás prevedie náš skúsený tím odborníkov. Na českom i zahraničnom trhu sa takto úspešne prezentujeme už 29 rokov.

Sme vybavení niekoľkých CNC strojmi: laserom, plazmou a ohraňovacom lisom.

Cieľom firmy je priviesť zákazníkov k plnej spokojnosti. Našou hlavnou prioritou je kvalita výrobkov, včasné dodanie zákaziek, a zaujímavé ceny. Na trhu spolupracujeme s viacerými dodávateľmi, ktorí nám pomáhajú dosiahnuť náš cieľ.

Spoločne so zákazníkom sme schopní vytvoriť krásne dizajnové prvky interiérov i exteriérov. Pracujeme so širokou škálou materiálov i farieb ktoré dohromady splní Vaše očakávania. Podľa potreby dokážeme spracovať čiernu, nerezovú oceľ, hliník a ďalšie. Kvalita výrobkov je zaručená vďaka certifikáciu ISO.

Sídlime na adrese Kamenný Most 116, okres Kladno.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA MRÁČEK KOVO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MRÁČEK KOVO s.r.o.
mracek-kovo.cz
Adres

Adres

Kamenný Most 116
Kamenný Most 273 26

info.mracekkovo@seznam.cz
+420 315 601 547


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha