Stratmann s.r.o.


Pražská 489, Humpolec 396 01
Naša spoločnosť bola založená v roku 2001 so sídlom v Humpolci v ČR. Zaoberáme sa poskytovaním služieb v nákladnej cestnej motorovej doprave so zameraním na tekuté substráty, a to vrátane nebezpečných látok podľa dohody ADR, v cisternách, silách a cisternových kontajneroch.

V roku 2005 sme úspešne absolvovali systém riadenia kvality podľa českej normy ČSN EN ISO 9001:2001 a získali sme certifikát pre vykonávanie činností medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej cestnej motorovej dopravy a zasielateľstva.

V oblasti cestnej nákladnej motorovej dopravy ponúkame tieto služby:
- preprava tovarov cisternami ADR, kontajnermi ADR schválenými pre triedy 3, 4, 6, 8, 9
- preprava potravinárskymi cisternami, kontajnermi, plachtovými návesmi.
- zasielateľstvo.

Zabezpečíme aj prepravu nebezpečných nákladov a chemikálií.

Produkty
  • doprava nákladov po ČR, preprava nadrozmerných nákladov, sypkých materiálov, kamiónová preprava
  • medzinárodné prepravy balíkov, zahraničné logistické služby, kamiónová preprava, vyťažovanie dopravy, celovozová preprava nákladov

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Nákladná autodoprava a cisternová preprava ADR po Českej republike a na Slovensku

Nákladná autodoprava a cisternová preprava ADR po Českej republike a na Slovensku

Profesionálnu cisternovú prepravu kvapalných chemikálií, sypkých materiálov a nebezpečných nákladov ADR v Českej republike aj na Slovensku Vám sprostredkuje firma Stratmann, s.r.o. Naša spoločnosť zabezpečí cisternovú prepravu kvapalných chemikálií, sypkých materiálov, ale aj kombinovanú prepravu, a to v akomkoľvek množstve. Nákladnú autodopravu máme ako národnú tak aj zahraničnú. Máme všetky oprávnenia a certifikácie pre nakladanie s nebezpečnými látkami. Prevezieme žieraviny, jedovaté látky, ale aj zahriate a oxidačné kvapaliny, a to na akokoľvek dlhú vzdialenosť. Disponujeme vysoko spoľahlivou technikou. S našou spoločnosťou sa o včasné dopravenie nákladu na miesto dodania nemusíte báť. Profesionálna preprava, kvalifikovaný personál a spokojný zákazník sú našimi najvyššími prioritami.


Medzinárodná preprava - nebezpečné náklady, Česká republika

Medzinárodná preprava - nebezpečné náklady, Česká republika

Hľadáte medzinárodného prepravcu pre nebezpečné náklady ako sú napríklad chemikálie? Potom neváhajte a obráťte sa na nás! Poskytujeme služby v oblasti nákladnej cestnej dopravy v rámci Českej republiky, medzinárodnej motorovej dopravy a ADR so zameraním na nebezpečné náklady, tekuté zmesi, chemikálie a kvapaliny v cisternových kontajneroch, cisternách a silách. Prepravíme Vám potrebnú zásielku v cisternách ADR, kontajneroch ADR, ktoré sú schválené pre triedy 3,4,6,8,9 vrátane plachtových návesov potravinárskych cisterien a kontajnerov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.


Preprava kvapalín, medzinárodná cestná preprava ADR

Preprava kvapalín, medzinárodná cestná preprava ADR

Potrebujete medzinárodného prepravcu pre ADR - kvapaliny? V tom prípade sa bez váhania obráťte na našu firmu! Sme zaradení v zoskupení okolo spoločnosti WTK Heinrich Stratmann GmbH. Ponúkame všetky služby v oblasti nákladnej cestnej motorovej dopravy so zameraním na nebezpečné látky, chemikálie, tekuté zmesi, kvapaliny a pod. Kvapaliny a tekuté zmesi sú prepravované v silách, cisternových kontajneroch a cisternách. Viac informácii ohľadom prepravy nájdete na webových stránkach.


Medzinárodná preprava ADR - kvapaliny

Medzinárodná preprava ADR - kvapaliny

Potrebujete medzinárodného prepravcu pre ADR - kvapaliny? V tom prípade sa bez váhania obráťte na našu firmu! Sme zaradení v zoskupení okolo spoločnosti WTK Heinrich Stratmann GmbH. Ponúkame všetky služby v oblasti nákladnej cestnej motorovej dopravy so zameraním na nebezpečné látky, chemikálie, tekuté zmesi, kvapaliny a pod. Kvapaliny a tekuté zmesi sú prepravované v silách, cisternových kontajneroch a cisternách. Viac informácií ohľadom prepravy nájdete na webových stránkach.