VTL Blansko, a.s.
Prodej a servis obráběcích strojů


  • kovoobrábacie zariadenia, frézy na kovy, ohýbače kovov, tvarovače kovových častí, zariadenie pre spracovanie kovov
Spoločnosť VTL Blansko, a.s., ktorej prevádzkareň nájdete v Blansku, sa primárne zameriava na výrobu a servis obrábacích strojov. Našou špecializáciou je produkcia ťažkých vertikálnych sústruhov - karuselov. Medzi ďalšie nami vyrábané produkty patria otočné stoly a rozvádzačové skrine.

Náš výrobný program sa zameriava na produkciu vlastných dvoustojanových
zvislých ťažkých sústruhov VTLD - karusel. Vybrať si môžete rôzne typy sústruhov od základnej verzie s pevným rámom až po stroj opatrený pojazdným portálom. Vytvárame moderné riešenia, ktoré sú vďaka špičkovej konštrukcii vysoko kvalitné, presná a flexibilné. Sú tým pádom vhodná pre plne vyťažený prevádzku.

V oblasti servisu obrábacích strojov vykonávame široké spektrum servisných úkonov. V prvom rade zabezpečujeme geometriu. Ďalej tiež diagnostiku a kontrolu stavu stroja v pravidelných intervaloch. Stroj prejde nielen mechanickú kontrolou, ale aj diagnostikou jednotlivých elektronických súčastí. Zaistíme tiež sťahovanie strojov, respektíve ich demontáž, prevoz a opätovné uvedenie stroja do prevádzky. Vyrábame a predávame náhradné diely. Naša služba SERVIS24 zabezpečuje riešenie, odstránenie alebo elimináciu závad na stroji do 24 hodín od nahlásenia.

Otočné stoly našej produkcie sa skladajú z upínacie dosky a samotného lôžka. Doska je poháňaná pomocou Pastorková náhonové skrine s dvoma motormi (usporiadanie Master-Slave). Doska stola je umiestnená radiálne na valivom ložisku a axiálne na hydrostatickom ložisku. Tieto zariadenia sa dajú použiť ako samostatný funkčný celok alebo ako príslušenstvo k rôznym typom obrábacích strojov.

Novo tiež dodávame rozvádzačové skrine k obrábacím strojom alebo výrobným linkám. Zabezpečujeme dodávku rozvádzačov - to zahŕňa spracovanie projekčnej a konštrukčnej dokumentácie, cenovej kalkulácie, montáž a návrhy ovládacích panelov a technický dohľad pri realizácii zákazky.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA VTL Blansko, a.s. Prodej a servis obráběcích strojů
WEBOVÁ STRÁNKA
VTL Blansko, a.s.
www.vtlblansko.cz
Adres

Adres

Poříčí 2469/21
Blansko 678 01

jana.kadlecova@vtlblansko.cz
+420 734 315 101


Nájdete nás aj tu:

FacebookLinkedInARES
captcha