UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o.


Spoločnosť UNIVERSAL TELEKOMUNIKÁCIE s.r.o. sa zameriava na montáž a servis antén, satelitov Skylink, hromozvodov, elektrospotrebičov, podlahového vykurovania a zabezpečovacích systémov. Firma pôsobí v okolí Havířova, Karvinej i Frýdku-Místku.

Kamennú predajňu nájdete v Havířove, kde sa zameriavajú na záručný aj pozáručný servis a opravy elektrospotrebičov, ručného náradia, ohrievačov značiek Dražice, Tatramat a wter. Opraví Vám umývačky riadu, automatické práčky i sušičky.

Zakúpiť na predajni môžete anténnu a satelitnú techniku i potrebný elektromateriál. Radí sa medzi TOP partnerov spoločnosti Skylink.

Montáž a údržba satelitov a antén pre príjem pozemného digitálneho a satelitného vysielania vykonáva na rodinných i bytových domoch.

Poskytujú kompletné elektroinštalačné služby pre novostavby aj v prípade rekonštrukcií pôvodnej elektroinštalácie, od zaistenia projektovej dokumentácie, po inštalácii a revízie.

Samozrejmosťou sú aj montáže a dodávky slaboprúdových rozvodov a to aj s dodaním certifikovaných meracích protokolov, medzi ktoré sa vyčíňa optické vedenie, dátové siete a dorozumievacie systémy.

Firma sa špecializuje aj na inštaláciu a servis elektronických zabezpečovacích a kamerových systémov. Patrí medzi certifikované partnermi firmy JABLOTRON.

Spoľahnúť sa na firmu UNIVERSAL TELEKOMUNIKÁCIE s.r.o. môžete aj v oblasti inštalácie vykurovacích systémov firmy FENIX a fotovaltaických elektrární aj so zaistením dotácie z programu Nová Zelená úsporám. Samozrejmosťou je vypracovanie návrhu vhodného riešenia.

Na predajni tiež nájdete výdajné miesto spoločnosti Fotolab (CeWe Color).

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o.
www.universal-telekomunikace.cz
Adres

Adres

u Stromovky 341/46
Havířov-Město 736 01

bm-universal@volny.cz
+420 596 811 028


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha