Tradicional, s.r.o.
Luxusní čalouněný nábytek


Naša firma sa zaoberá zákazkovou výrobou luxusného čalúneného nábytku, kožených sedacích súprav a nábytku v anglickom štýle Chesterfield, ktoré sú ozdobou reprezentatívnych aj najluxusnejších interiérov.

Čalúnený nábytok vyrábame na objednávku, preto môžeme splniť všetky požiadavky a priania zákazníka, či už sa jedná o výšku, šírku, atypické rozmery nábytku či tuhosť sedení. Našim cieľom je vyrábať maximálne pohodlný čalúnený nábytok s dlhou životnosťou.

Nábytok z dielne firmy TRADICIONAL vytvára príjemné prostredie pre prácu i relaxáciu. Zhotovíme nábytok alebo interiéry na mieru pre hotely, právnické kancelárie, reštaurácie, kasína, kaviarne i súkromné priestory. V našej dielni pre Vás vyrobíme pohovky, kreslá, pracovné kreslá, stoličky, taburetky, postele a pohovky.

Kostru nábytku tvorí drevená konštrukcia, ktorej časti sú vytvorené bukovým a smrekovým drevom. K potiahnutí jednotlivých kusov nábytku používame len najkvalitnejšie kožu z Talianska alebo látky nemeckej výroby.

Súčasťou našej výroby je aj produkcia kožených sedacích súprav. Každá sedacia súprava je originálom - vďaka metódy patinovanie kože sa každý kus nábytku rozžiari mnohými farbami.

Špecializáciou stolárskej a čalúnnické dielne je elegantný nábytok anglického štýlu Chesterfield.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Tradicional, s.r.o. Luxusní čalouněný nábytek
WEBOVÁ STRÁNKA
Tradicional, s.r.o.
www.tradicional.cz
Adres

Adres

čp. 80
Mikulovice 675 22

pisktradicional@email.cz
+420 731 518 450


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha