Silikonové náramky
IdentCORE s.r.o.

CZKsilikonové náramky

Naša firma sa zaoberá výrobou silikónových náramkov už viac ako 2 roky a vyrábame ich v rôznych prevedeniach, rozmeroch, druhoch a farbách. Naše náramky môžu nosiť muži, ženy aj deti. V ponuke máme silikónové náramky s potlačou, embossom, debossom, zvinovacie reflexné, atypické 1-palcové a TYVEK.

Silikónové náramky s debossom:
- predstavujú klasický typ výroby náramkov. Logo či iný text sa do náramku vytláča. Je to veľmi efektívna a jednoduchá povrchová úprava s vysokou odolnosťou voči vonkajším vplyvom. Farby je možné zvoliť podľa Vašej značky, logotypu.
Farebný deboss je možné realizovať na rôzne veľkosti náramkov a kombinovať aj s ďalšími povrchovými úpravami ako je emboss, potlač, farebne miešané náramky.

Silikónové náramky s embossom:
- emboss je opak debossu, takže miesto vtlačenia do náramku je text naopak vystúpený a tvorí 3D efekt na povrchu. Vystúpené písmo môže byť rovnakej farby ako náramok, alebo si jeho farbu môžete určiť podľa vlastných predstáv. Náramky dodávame v rôznych šírkach a dĺžkach.
Emboss je možné kombinovať aj s ďalšími povrchovými úpravami.

Zvinovacie reflexné náramky:
- po ľahkom náraze sa náramok omotá okolo zápästia alebo iného predmetu, a to vďaka výplni s tenkým kovovým plátom.
Náramky sú pokryté vrstvou silikónu alebo PVC vrstvou. PVC náramky majú špeciálne využitie, sú pokryté reflexnou vrstvou, ktorá v tme odráža svetlo, sú teda skvelý ochranný prvok. Ich využitie a umiestnenie je len a len na Vás. Samozrejme aj reflexný náramok si môžete nechať potlačiť.
Štandardne rolovacie náramky vyrábame s dĺžkou 23 cm.


Katalóg firiem:    

Darčekové a upomienkové predmety

,  

Plastové polotovary

,  
Témy:

silikónové, RFID náramky s potlačou, deboss, emboss, tyvek, zvinovacie reflexné náramky Česká republika