Silikonové náramky
IdentCORE s.r.o.


IdentCORE s.r.o. sa taktiež zaoberá výrobou RFID silikónových náramkov v rôznych prevedeniach, rozmeroch, druhoch a farbách. Naše náramky môžu nosiť muži, ženy aj deti. Dodávame silikónové náramky s potlačou, emboss, deboss, zvinovacie, reflexné, atypické, 1palcové a TYVEK.

Prvý z uvedených typov - silikónové náramky s deboss - sú klasickým typom výroby náramkov. Logo či iný text je do náramku vytlačený a má vysokú odolnosť voči vonkajším vplyvom. Farby si môžete zvoliť podľa vašej značky, logotypu.
Farbený deboss možno urobiť na rôzne veľkosti náramkov a kombinovať aj s ďalšími povrchovými úpravami ako je emboss, potlač alebo farebne miešané náramky.

Ďalší z našej produktov sú silikónové náramky s Emboss.
Text je na náramku vystúpený a tvorí 3D efekt na povrchu. Vystúpené písmo môže byť jednofarebné ako náramok alebo si jeho farbu môžete sami určiť. Náramky dodávame v rôznych šírkach a dĺžkach. Emboss je tiež možné kombinovať s ďalšími povrchovými úpravami.

Náramky je možné upraviť aj klasickou jednofarebnou alebo viacfarebnou potlačou. Vďaka moderným a kvalitným tlačovým technológiám zhotovujeme veľmi detailné potlače s najnižšími cenami na trhu. Potlač je možné kombinovať s ďalšími variantmi úprav silikónových náramkov (deboss, emboss).

Čo sa týka náramkov Tyvek®, jeho základ tvorí papierová vrstva, textil a fóliové krytie. Náramok je teda veľmi ťažké roztrhnúť alebo inak poškodiť. Je navyše odolný voči vode a vyšším teplotám. Možno ho využiť pri najrôznejších akciách, ako sú koncerty, festivaly a ďalšie spoločenské akcie. Vysoko viditeľné vďaka kvalitným a sýtym farbám

Posledný z našich produktov - Zvinovacie reflexné náramky - sú pokryté vrstvou silikónu alebo PVC vrstvou, ktorá v tme odráža svetlo, sú teda skvelým ochranným prvkom
Po ľahkom náraze sa náramok obmotá okolo zápästia alebo iného predmetu a to vďaka výplni tenkým kovovým plátom.
Tento náramok si taktiež môžete nechať potlačiť. Štandardne sú rolovacie náramky vyrábané s dĺžkou 23cm.

Témy:

silikónové, RFID náramky s potlačou, deboss, emboss, tyvek, zvinovacie reflexné náramky Česká republika

AKTUÁLNE PONUKY

Silikónové náramky s deboss a emboss, s potlačou

Silikónové náramky s deboss a emboss, s potlačou
Výroba a predaj silikónových náramkov s deboss a emboss, s potlačou v rôznych tvaroch a veľkostiach ponúka firma Silikónové náramky - IdentCORE s.r.o. z Českej republiky. Hľadáte firmu, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom silikónových náramkov? Potom sa obráťte na firmu Silikónové náramky - ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Silikonové náramky IdentCORE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Silikonové náramky
www.silikonovenaramky.com
Adres

Adres

Horní Česká 248/19
Znojmo 669 02

silikonovenaramky@identcore.cz
+420 775 529 311


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha