Equicov s.r.o.


Výrobou a vývojom vnútorných a vonkajších boxov pre kone sa zaoberá firma Equicov s.r.o., ktorú nájdete v Novej Vsi u Třebíča. Okrem výroby boxov sa v rámci našej činnosti tiež zameriavame výrobou a realizáciou prístreškov, stajní a ohrád pre kone a ďalšie hospodárske zvieratá.

vnútorné boxy
V rámci realizácie vnútorných boxov sa postaráme o ich kompletnú výrobu, ktorá zahŕňa tak čelné, tak i bočné steny. Čelné steny v tomto prípade poskytujeme v niekoľkých prevedeniach, a to STANDARD, COMFORT, ECONOMY. Všetky tieto spomínané čelnej steny možno dodať v rôznych variantoch a rozmeroch v závislosti na požiadavkách zákazníka. Dvere je potom možné kombinovať s hlavovými výklenky alebo otvárací častí mreží a čelné steny môžu byť navyše vybavené zatváracím pevným alebo výklopným žľabovým otvorom. Je tiež dôležité spomenúť, že čelné steny ECONOMY sú tvorené zo slabších profilov a dosiek, a tento variant je teda vhodná pre pokojné a menšie kone či poníky.
Bočné steny je možné zhotoviť v mnohých variantoch - steny je možné kombinovať s žľabovými zábranami v rôznych prevedeniach, alebo sú steny týchto boxov plné s kompletnou výdrevou z mnohých druhov dreva (napríklad dub, buk, smrek, borovica, smrekovec, jaseň, agát a ďalšie) .

vonkajšie boxy
Konštrukcia vonkajších boxov sú vyrábané z žiarovo zinkovanej ocele, ktorá je vyplnená výdrevou alebo výdrevou sa zateplením vo skladanom panelovom systému.Tieto boxy vyrábame v štandardných mierach 3x3m, je však možné ich zhotoviť v rozmeroch na prianie zákazníka. sme schopní vyrobiť aj varianty sa Sedlovňa alebo skladovacím priestorom pre kŕmenie, ktoré tvoria náväznú súčasť boxu.

prístrešky
Konštrukcie prístreškov sú taktiež vyrábané z žiarovo zinkovanej ocele vyplnené výdrevou, ktorá je konštruovaná v poskladanom panelovom systéme. Prístrešky vyrábame v štandardných mierach 3x3m, 3x6m, 3x9m, 6x6m.

Ohrady a ohradové systémy
Firma Equicov sa tiež postará o realizáciu dodávky ohrád a celých ohradníkových systémov na kľúč. V ich rámci poskytujeme konzultácie, vytvorenie 3D návrhu a samotnú výstavbu ohrád za pomocou vlastnej techniky.

Firma Equicov sa ďalej zaoberá:
 - prestavbou a úpravou automobilov na prepravu koní
 - výrobou a stavbou kruhových jazdiarní, ohradných texas panelov, příkrmišť na seno vozíkov na kŕmenie, nástupných schodíkov, vozíkov na sedla
 - predajom ustajňovacích gúm a rohoží (zámkovej, dierované), zmesí a krmív pre kone

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Equicov s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Equicov s.r.o.
www.equicov.eu
Adres

Adres

Nová Ves 89
Okříšky 675 21

equicov@seznam.cz
+420 603 529 989


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha