Kovomont Přerov - spol. s r.o.


  • sústruženie a frézovanie, výroba strojárenských dielov, presné obrábanie kovov, zákazková kovovýroba, CNC obrábanie

  • strojové obrábanie železných materiálov, klasické trieskové obrábanie kovov, drážkovanie neželezných materiálov, strojárenská výroba
Rodinná strojárska firma Kovomont Přerov - spol. s r.o. so sídlom v Přerove sa zaoberá výrobou obrábaných a zvarovaných dielov. Naším hlavným programom je laserové kalenie. Vyrábame pružné spojky VPS, BKN a periflex. Vykonávame zákazkové brúsenie na plocho i guľato, sústruženie, frézovanie, zváranie, vyvrtávanie a vŕtanie podľa výkresovej dokumentácie.

Moderné laserová kaliarni - povrchové kalenie laserom, lokálne kalenie laserovým lúčom
Laserový lúč intenzívne zahrieva iba povrchové vrstvy materiálu pod teplotou tavenia pri zachovaní húževnatosti neovplyvneného materiálu. Pomocou laserového zväzku je možné rýchlo a kvalitne tepelne spracovať povrch materiálu. Jedná sa o tepelné spracovanie, pri ktorom dochádza k rýchlemu ohrevu, výdrži a prudkému ochladeniu. Kali povrchy bežných konštrukčných aj nástrojových ocelí, tvarovo zložité liate a lisovacie formy, strižné a ohýbacie nástroje, ložiskové puzdrá, ozubené kolesá, lopatky turbín, piestne krúžky.

pružné spojky
- vyrábame pružné spojky VPS, BKN a hriadeľové spojky periflex. Tie nájdu využitie ako spojovací prvok pre spojenie dvoch nesouosých hriadeľov.

Tryskanie suchým ľadom
- jedná sa obdobu pieskovanie, otryskávanie plastovými granulami, sódou.

Strojárska výroba na zákazku
Obrábame na konvenčných obrábacích strojoch. Ďalej vykonávame brúsenie na plocho i guľato, sústruženie, frézovanie, vyvrtávanie, výrobu ozubenia odvaľovacím spôsobom, zváranie a vŕtanie podľa výkresovej dokumentácie.

Obchodné značky:

VPS, BKN, Periflex

AKTUÁLNE PONUKY

Špičkové kalenie laserovým lúčom ocele, ozubených kolies, hrebeňov v modernej kaliarni

Špičkové kalenie laserovým lúčom ocele, ozubených kolies, hrebeňov v modernej kaliarni
Moderná laserová zákazková kaliareň Kovomont Přerov - spol. s r.o. z Českej republiky zabezpečuje špičkové kalenie laserovým lúčom ocele, ozubených kolies a hrebeňov. Kalenie laserom urýchľuje výrobu súčastí a nástrojov. O presné a špičkové laserové kalenie ocele, ozubených kolies a hrebeňov sa ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Kovomont Přerov - spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovomont Přerov - spol. s r.o.
www.kovomontprerov.cz
Adres

Adres

Olomoucká 42/38
Přerov-Předmostí 751 24

info@kovomontprerov.cz
+420 581 211 322


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha