SITAP, s.r.o.


Horní Újezd 92, Horní Újezd 753 53
SITAP, s.r.o. je firmou z Českej republiky a medzi jej hlavné činnosti patrí spracovanie drôtu. Špecializujeme sa na výrobu a taktiež predaj rebierkového pletiva, obojstranne a jednostranne lisovaného pletiva, vrátane zváraných či armovacích sietí a oceľových drôtov s rebierkami vo zvitkoch a tyčiach.
Taktiež sme schopní zabezpečiť drôtené súčiastky pre iné výrobky s rôznym tvarom, typom či rozmermi.
Prevádzkujeme aj špecializovaný e-shop, internetový obchod, kde si naše výrobky môžete objednať.

Všetky výrobky dodávame po celej Slovenskej republike a taktiež do zahraničia.

Pri výrobe používame najmodernejšie výrobné technológie a stroje, ktoré tvoria ucelené technologické linky nutné na kompletnú výrobu všetkých produktov.
Prepravu tovaru zabezpečuje automobilová aj železničná doprava, a to na štandardných paletách EURO alebo na špeciálnych paletách vyrobených na mieru.

Zvárané siete
- majú veľmi široké využitie a sú vhodné napríklad na výrobu prepravných paliet, klietok, panelov, kovového nábytku, do interiéru budov, ako šablóny pre podlahové vykurovanie, pergoly, ochranné zábrany, oplotenie a pod.
- zvárané siete vyrábame bodovým odporovým zváraním.

Armovacie siete (zvárané siete z betonárskej ocele)
- vhodné do betónových konštrukcií
- hladké siete majú využitie ako výstuž do železobetónových konštrukcií, pomocné siete do betónu, keramických stropov, na podlahové vykurovanie aj ako plotové pletivo
- taktiež je možné tieto siete využiť v stavebníctve, poľnohospodárstve, záhradkárstve alebo pri stavbe inžinierskych sietí.

Rebierkové pletivo
- možnosť kombinácie rôznych priemerov drôtu
- pletivo do plotových rámov, regálov, schodiskových zábradlí, na dekorácie, deliace steny, skladové prvky a palety, plotové rámy a podobne.

Obojstranne lisované so štvorcovými otvormi v rôznych variantoch na zákazku
- dekorácie, interiéry budov, rošty, kryty, klietky pre chov kožušinových zvierat, lesnícke pletivo, výroba paliet.

Jednostranne lisované pletivo so štvorcovými alebo obdĺžnikovými otvormi rôznych veľkostí
- triediče sypkých a pevných materiálov, rošty, dekorácie, kryty, chovateľské pletivo na klietky, ploty a oplotenie alebo zábradlie.

Oceľové drôty
- s rebierkami vo zvitkoch alebo rovnané pre zvárané siete s betonárskej ocele
- hladké kalibrované ťahané za studena vo zvitkoch alebo rovnané
- majú široké využitie v stavebníctve ako výstuhy do betonárskych výrobkov, pre priemyslové podlahy alebo pri výstavbe inžinierskych sietí.

Produkty
  • vybavenie predajní, konštrukcia obchodných regálov, drôtené siete, drôtene koše, distribúcia reklamných stojanov
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Zvárané a armovacie siete - výroba, predaj, e-shop

Zvárané a armovacie siete - výroba, predaj, e-shop

Chystáte sa oplotiť svoj pozemok a záhradu alebo hľadáte vhodné siete na stavebné účely? Firma SITAP, s.r.o. je výrobcom oceľových drôtov, pletiva a zváracích a armovacích sietí, ktoré si môžete vybrať aj v našom e-shope. Zvárané siete - sú vyrábané na zákazku, a to s otvormi štvorcovými alebo obdĺžnikovými v rôznych variantoch - oko 20x20 mm, z drôtu s priemerom 2 mm, maximálny priemer drôtu je 6 mm, maximálna šírka siete je 1 600 mm. Armovacie siete -sú zvárané siete z betonárskej ocele tiež s štvorcovými alebo obdĺžnikovými otvormi v rôznych variantoch - tieto siete sa vyrábajú z rebrového alebo hladkého oceľového drôtu bez povrchových úprav - armovacie siete sme schopní vyrobiť v štandardných rozmeroch alebo aj na zákazku podľa priania zákazníka - najmenšie oká 75x75 mm, z drôtu s priemerom 4 mm, maximálny priemer drôtu je 10 mm, maximálna šírka siete je 2 850 mm. Predaj a dodávku výrobkov poskytujeme nielen po celej Českej a Slovenskej republike, ale aj do zahraničia.


Lisované pletivo pre priemysel aj na záhradu - výroba, predaj Česká republika

Lisované pletivo pre priemysel aj na záhradu - výroba, predaj Česká republika

Ak sa pripravujete na stavbu plotu alebo hľadáte pletivo vhodné ako triedič sypkých materiálov, potom zvoľte lisované pletivo, ktoré vyrába firma SITAP, s. r. o. so sídlom neďaleko Přerova v Českej republike. Firma SITAP, s. r. o. vyrába lisované pletivo so štvorcovými alebo obdĺžnikovými otvormi s rôznymi veľkosťami - podľa dohody vám vyrobíme veľkosť presne podľa vašich požiadaviek. Lisované pletivo je vyrobené z polotvrdých oceľových drôtov, ktoré na prianie zákazníka aj pozinkujeme. Lisované pletivo je vhodné nielen pre priemysel, ale aj pre záhrady - využitie: - výstavba plotu alebo oplotenia - chovateľské pletivo na klietky pre chov kožušinových zvierat - triediče sypkých aj pevných materiálov - rošty, dekorácie alebo kryty - zábradlia do interiéru. Podľa dohody sme schopní zabezpečiť aj prepravu lisovaného pletiva pomocou automobilovej alebo železničnej dopravy v rámci celej Slovenskej a Českej republiky a taktiež do zahraničia.